Ціна 600 грн

2025

 

Поїхавши в тур Львівщиною Ви відчуєте себе у швейцарських Альпах. Скуштуєте унікальні смаки натурального козиного сиру на фермі "Мукко". Побуваєте там, де знають все про видобуток солі та її істинну цінність. А ще – зануритися у світ СПА-відпочинку в Трускавці. І все це можна здійснити в межах одного дня – під час нашого туру до Дрогобича.

Замовити тур
          Замовити тур:

Одноденний тур «До Дрогобича по сіль і сир»

 • 9.30 виїзд зі Львова: (пл. Галицька, Пам'ятник Королю Данилу)
 • Козина ферма "Мукко" (екскурсія та дегустація сирів)
 • Дрогобич (солеварня та церква св.Юра)
 • Трускавець (СПА в відпочинковому комплексі "Міротель" або "Женева")
 • 21:30 приблизне повернення до Львова (пл. Галицька, Пам'ятник Королю Данилу)

Козина ферма «Мукко»

відео про ферму Мукко

Перша локація нашої екскурсії Львівщиною – козина ферма «Мукко». Це дуже атмосферне місце. Бо тут мрія людей стала реальністю – сімейний бізнес розквітає і дарує максимум позитивних емоцій та вражень усім, хто сюди приїздить у гості. Молочна ферма була заснована у 2015 році, а вже у 2017 році тут також запрацював молокопереробний завод. Тут живуть кози альпійської породи та голштинська порода корів. Усі тварини харчуються лише екологічними кормами, відтак, продукцію дають теж екологічну та смачну.

На фермі можна не лише поспостерігати за життям тварин та відпочити душею, але й дізнатися таємниці ведення екобізнесу та потрапити на смачнючу дегустацію. На фермі виготовляють сири за ексклюзивними рецептами голландського сировара з 20-річним досвідом Хуга Ван де Граафа. Їх можна і скуштувати, і купити собі додому.

Екскурсія по Дрогобичу – місту унікальних пам’яток

відео про Дрогобич
 

Колись Дрогобич був одним із найбільших міст Східної Галичини. А сьогодні – це одна із найцікавіших туристичних локацій Львівщини, яка манить туристів і святинями, і пам’ятками, і історичними спорудами. Саме тут знаходиться унікальний храм — церква Святого Юра. Тут розташований наймістичніший храм — готичний костел Святого Варфоломія. У Дрогобичі вражає найбільша у Галичині Хоральна синагога. А ще тут красується одна з п’яти найвищих та найвеличніших ратуш Західної України.

Проте не лише архітектурні та сакральні пам’ятки вартують уваги. Саме у Дрогобичі розташований найстаріше у Східній Європі підприємство — Дрогобицький солевиварювальний завод. Завод досі працює і є найстарішим чинним в Україні, який був заснованим ще у 1250 році. Недаремно сіль вважається символом міста, адже багато років була основним джерелом прибутку містян та від неї залежав розвиток тодішнього Дрогобича. Сьогодні підприємство переживає не найкращі часи, проте побувати там на екскурсії та почути про всі таємниці видобутку солі бажають туристи з усіх куточків України й не тільки.

Екскурсія по Трускавцю

відео про Трускавець
 

Трускавець – обласний центр і бальнеологічний курорт. Тут є чимало цікавих архітектурних пам’яток з історією та аж шість сучасних хмарочосів. Це місто, яке вражає кількістю пам’ятників та дивує розмаїттям храмів. А ще це одна із найкращих локацій для пам’ятного СПА-відпочинку зовсім поряд з родовищами унікальних джерел мінеральних вод.

спа в готелі Женева

Ми потрапимо у світ СПА в одному із найкращих СПА-центрів міста — в готелі Женева або Міротель. Комфортні процедури, максимально сучасний сервіс та найкомфортніші умови – задоволення від відпочинку гарантоване.

 

У вартість туру зі Львова ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • екскурсійний супровід.

У вартість туру зі Львова НЕ ВХОДИТЬ:

 • обід,
 • вхідні квитки:
 • Екскурсія і дегустація на фермі «Мукко»: дорослий - 150 грн, школярі - 100 грн, до 5 років безкоштовно. На 50 грн з кожного квитка можна взяти сиру.
 • Церква св. Юра у Дрогобичі (нижня): дорослий - 30 грн, школярі - 10 грн
 • солеварний завод у Дрогобичі: 30 грн
 • відпочинок у СПА-комплексі Трускавця – 350 грн/особа/3 год
Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

ВОДОСПАД КАМ'ЯНКА ТА ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ

Тур поїздка в Карпати на тиждень