тур в Карпати на 1 день
Ціна 390* грн

Щодня (для груп)

 
Гірська природа, мальовничі краєвиди та цікаві легенди – Карпатскьий край манить любителів різних типів відпочинку. Під час нашої подорожі ми зможемо і насолодитися спокійним спогляданням за гірськими пейзажами, і втомитися під час мандрівки поміж скелями, і відпочити біля освіжаючого водоспаду. Буде драйовово і цікаво.
Замовити тур

З програмою одноденного туру в Карпати для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є інші варіанти турів в Карпати для школярів:

Тур в Карпати для школярів на 1 день: 1. Гора Гимба і водоспад Шипіт, 2. Озеро Синевир - Реабілітаційний центр бурих ведмедів - Екопарк "Долина вовків" - Келечинська мінеральна вода, 3. Озеро Синевир - Реабілітаційний центр бурих ведмедів - Село-музей Колочава.

Тур на Говерлу з Ворохти на 1 день

Манявський скит з Івано-Франківська на 1 день

Гуцульщина з Ворохти на 1 день

Карпатський трамвайчик і медоварня "Чорна бджола" зі Львова на 1 день

Говерла на 2 дні

Говерла на 3 дні

 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи - безкоштовно!

Одноденний тур в Карпати

Програма

 • Яремче (сувенірний ринок)
 • Буковель (озеро, витяг)
 • Водоспад Гук
 • Стежка Довбуша

Буковель і Яремче: туристичний дует, що дарує незабутні враження

Гірська природа, мальовничі краєвиди та цікаві легенди – Карпатський край манить любителів різних типів відпочинку. Під час нашої подорожі ми зможемо і насолодитися спокійним спогляданням за гірськими пейзажами, і втомитися під час мандрівки поміж скелями, і відпочити біля освіжаючого водоспаду. Буде драйовово і цікаво.

Знайомство з Карпатами: Буковель

відео про екскурсію по Буковелі
 

Побачити Карпати з вершини і зануритися у тепле озеро прямісінько посеред гірських пейзажів – таку пропозицію ви отримуватимете не щодня. Тому користуємось нагодою і вирушаємо на 100% відпочинок. Під час підйому на вершину в Буковелі ми зможемо у спокійній атмосфері роздивитися краєвиди місцевості та вдосталь надихатися свіжим карпатським повітрям. Тут можна поговорити на душевні теми та навіть освідчитися у коханні!

Ще одна незабутня локація – озеро Молодість. Штучна водойма є однією із найбільших в Україні і сьогодні манить туристів з усіх усюд. Бо тут надзвичайно багато розваг. Влітку тут дуже тепла вода. А краса природи, яка оточує озеро, просто неймовірна. Зрештою, у вас буде нагода переконатися в цьому і побачити все на власні очі.

Шум води та непорушність скель - водоспад Гук

Також ми побуваємо біля одного із найгучніших водоспадів у Карпатах – біля водоспаду Женецький, або як його називають місцеві мешканці – Гук. Розповідають, що він утворився внаслідок повені і сьогодні розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Потоки води падають з 15 метрів і шум від цього доноситься на далеку відстань від самого підніжжя водоспаду. Тому й кажуть, що він «гукає», «гулить». Оцінити велич природного дива можна з оглядової огородженої вежі.

Стежка Довбуша

відео про екскурсію стежкою Довбуша в Яремчі
 

Зрештою, ми прогуляємося відомою стежкою Довбуша, яка пролягає на висоті над рівнем моря 570 – 800 м. Це шлях, присвячений легендарному народному меснику, українському Робін Гуду – Олексі Довбушу. А також його товаришам, відомим як опришки. Довжина Стежки Довбуша – 4 км. Відтак, прогулянка займе близько 4 годин. Увесь цей час ми насолоджуватимемось краєвидами, слухатимемо цікаві легенди та розповіді та куштуватимемо ягоди, які траплятимуться нам по дорозі.

Мандрівка буде пізнавальною, смачною і дуже веселою. Бо пройде у дружному енергійному колективі на чолі з досвідченим екскурсоводом, який знає, як зацікавити та що незвичайного розповісти допитливим туристам.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • екскурсії за вибраною програмою;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
    Стежка Довбуша в Яремче: загальний/дитячий - 30/25 грн.
    Підйомник в Буковелі: загальний/дитячий (до 12 років) - 150/100 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур