1 денний тур зі Львова
Ціна 545 грн

2025

 

Екскурсія Карпатський трамвай — це неймовірна пригода, що дозволяє розширити свої знання та уявлення про світ навколо! Медоварня Чорна бджола та музей лісу у Вигоді – це унікальні місця, які будуть цікавими не тільки дітям та підліткам, а і їхнім батькам.

Замовити тур
          Замовити тур:

Тур Карпатський трамвайчик та медоварня Чорна бджола

З початку квітня до кінця жовтня проводиться: Карпатський трамвай і скелі Довбуша

Екскурсія Карпатський трамвайчик

Карпатський трамвай — маленький, наче іграшковий, потяг, вузька колія у 70 сантиметрів, два вагони із місцями для сидіння і панорамними вікнами та раритетний локомотив – так починається екскурсія Карпатський трамвайчик. Маршрут мандрівки пролягає серед мальовничих краєвидів автентичними будиночками місцевих жителів, крізь чарівні ліси, крафтовим дерев’яним мостом, над бурхливими гірськими річками, серед щебетання пташок, розкоші ландшафту та повітря, що увібрало в себе пахощі свіжої трави, хвої та вільного духу бойківського краю.

 
Вигода Карпатський трамвай
 

За красою та насиченістю цю екскурсію можна порівняти хіба що з норвезькою «тропою тролів», але окрім милування краєвидами, водоспадами та ущелинами Карпатський трамвай дає також можливість познайомитися із місцевою культурою, історією та звичаями. Учасники мандрівки матимуть нагоду подивитися на поселення лісорубів, дізнатися про особливості життя бойків, скуштувати цілющу воду з джерел «Дзюркач» та «Горянка», пройтись підвісними містками над річкою Мізунки, побачити дивовижне «Висяче Озеро», де живуть чорні лелеки та багато іншого.

 
поїздка в Карпати
  

Карпатський трамвай передбачає два варіанти маршрутів. Короткий, що буде зручний для дітей, довжиною у 13 кілометрів триває 4 години. Маршрут «гірський» у два рази довший – 8 годин. Для мандрівки можна купити квитки у локомотиві, закритому вагоні чи кабріолеті. Поїздка супроводжується цікавими історичними фактами та історіями від майстерних екскурсоводів.

 
карпатський трамвай
 

Для того, щоб взяти участь в екскурсії варто заздалегідь подбати про це, повідомивши організаторів, через невеликий розмір транспортного засобу та великий попит на цей маршрут. Екскурсія Карпатський трамвай — це неймовірна пригода, що дозволяє розширити свої знання та уявлення про світ навколо!

Медоварня Чорна бджола

У мальовничому селищі Вигода, що в Івано-Франківській області, існує дуже незвичайний, але приємний, корисний та пізнавальний музей — медоварня Чорна бджола. Приміщення облаштовано у стародавніх традиціях, але є абсолютно комфортним для відвідувачів. Екскурсія передбачає знайомство зі стародавнім мистецтвом здобичі меду, медоварінням, давнішніми та сучасними пристроями, історією та цікавими байками, дегустацію питного меду, трав’яного чаю та ще багато цікавого.

 
медоварня карпати


Напої на базі меду завжди були дуже популярними в Україні. Окрім чудових смакових властивостей вони містять багато цілющих та корисних для організму речовин, підвищують стійкість імунітету, покращують зовнішній вигляд та настрій. Екскурсія із дегустацією дозволяють безпосередньо відчути цей лікувальний вплив та насолодитися ефектом. Окрім того, дітям та дорослим буде цікаво побачити стародавні вулики для бджіл, бочки, одежу медоварів, предмети їхнього побуту та пристрої для медоваріння. Екскурсія передбачає інтерактив, тобто, відвідувачі можуть не тільки розглядати об’єкти, а й торкатися них, випробовувати на міцність та ставити будь-які питання. Родзинкою відвідин Чорної бджоли є можливість брати участь у процесі медоваріння, а також дегустаціях різних видів напоїв. Так, разом з екскурсією дорослі відвідувачі зможуть скуштувати 3 напої, 1 різновид меду та чай. Діти – 2 різновиди меду, пряника та чай. Додатково можна замовити розширену дегустацію, а також поласувати равликами.

Щоб долучитися до екскурсії медоварнею Чорна бджола варто заздалегідь забронювати місця, щоб мати змогу насолодитися усіма її принадами без поспіху та непорозумінь.

Музей лісу

Відео про Центр спадщини Вигодської вузькоколійки
 

Музей лісу у Вигоді – це унікальне місце, що буде цікаве не тільки дітям та підліткам, а і їхнім батькам. Стародавній палац барона Леопольда з дерев’яними сходами вражає розкішною сучасністю всередині. І це стосується не тільки інтер’єру і модернової експозиції, а й по-європейськи привітних екскурсоводів та персоналу. Експонати та обладнання допомагають дізнатись історію та впритул наблизитись до таємниць, пов’язаних із лісовою екосистемою.


Екскурсії, що проходять в музеї, — це нестандартні та цікаві історії, інтерактивні та пізнавальні розваги, незвичайні методи вивчення природних явищ. Під час них діти та дорослі можуть ознайомитися із такими фактами та реаліями навколишнього середовища, що їх неможливо побачити неозброєним оком. Майже всі об’єкти музеї розраховані на те, що їх можна торкатися, взаємодіяти з ними, використовувати у пізнавальних цілях.

Внутрішнє приміщення нагадує справжній ліс із запахами дерев, співом птахів, і навіть плазмові екрани здаються частиною природи. Навіть місцеві інформаційні стенди тут виявляються цікавою грою. Під час екскурсії гості можуть не тільки дізнатись цікаві факти про ліс. А й подивитися кіно, послухати спів різних птахів, що мешкають в наших лісах, навчитися рахувати вік дерев та риб, а також відрізняти дуже схожі між собою дерева. Час розраховано таким чином, що діти не встигнуть втомитись або засумувати, а навпаки – хочуть залишатися у цій царині, де поєдналося штучне та природне, історія та сучасність.

 

Екскурсія музеєм лісу є унікальним досвідом для дітей, бо вона дає змогу побачити та дізнатись про життя флори та фауни у прийнятній для дітлахів ігровій формі. Такі знання будуть корисними не тільки для подальшого навчання в школі, а й для розуміння того, що існування людини невід’ємно пов’язане із життям навколишнього середовища.

 

У вартість ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування,
  • вхідні квитки:
    • Проїзд вузькоколійкою Карпатським трамвайчиком: дорослий - 200 грн, дитячий - 100 грн;
    • Медоварня "Чорна бджола" та дегустація меду: 50 грн/ос.
    • Музей лісу: загальний - 80 грн, дитячий - 50 грн.
Замовити тур

Наші популярні тури:

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ (26 ЕКСКУРСІЙ В КАРПАТАХ)

ТУР НА ОЗЕРО СИНЕВИР

ТУР НА ГОВЕРЛУ ЗІ ЛЬВОВА