тур в Карпати для дітей 2 дні
Ціна від 500* грн

Щодня (для груп)

 
Познайомитися з природою гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захопливими розповідями професійного гіда.
Замовити тур

З програмою одноденного туру в Карпати для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Карпати для школярів:

Тур в Карпати для школярів на 2 дні

Тур в Карпати для школярів на 3 дні

Канікули в Карпатах (5 днів)

 
          Замовити тур:
 
*Прорахунок для групи від 19 осіб, якщо менше ніж 19 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 19 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Одноденний тур для школярів в Карпати

1 варіант (ціна: 400 грн):

2 варіант (ціна: 580 грн):

3 варіант (ціна: 600 грн):

 

Що входить та не входить у вартість туру

Початок екскурсії в смт Воловець. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі та протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

Познайомитися з природою Карпатських гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур, розроблений спеціально для школярів. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захопливими розповідями професійного гіда.

Сповненні яскравими враженнями та незабутніми подіями мандри починаються з прибуття екскурсантів до старовинного селища Воловець. В 1930 році тут було знайдено два скарби з золотими та бронзовими предметами, що свідчить про заселення цієї місцевості ще за 2 тис. до н.е. Тут існує безліч легенд, що сформувалися за декілька століть існування селища. З найбільш яскравими сторінками історії можна буде ознайомитися, уважно слухаючи досвідченого екскурсовода.

Перелік туристичних місць в Карпатах

Похід на гору Гимба

відео про підйом на гору Гимба
 

Наступним об’єктом відвідування стане гора Гимба, що польською означає губа. Тут проходить один з найбільш популярних туристичних маршрутів улітку, та гірськолижних взимку. Щоб зберегти сили юних туристів їм буде запропоновано піднятися на вершину підйомником. Прогулянка горою подарує безліч чудових вражень та можливість насолодитися унікальними пейзажами. Школярам, що вперше приїхали до Карпат, буде цікаво познайомитися з неповторною природою гір, її рослинами, квітами, тваринами та птахами. Програма туру.

Екскурсія на водоспад Шипіт

відео про водоспад Шипіт
 

Насичена прогулянка гірськими стежками закінчиться біля одного з семи природних чудес України – водоспаду Шипіт. Він розташувався на північному схилі Боржавських полонин, неподалік від села Пилипець. Кожен рік побачити водоспад надзвичайної краси відправляються багато туристів з інших регіонів країни та світу. Люди, що потрапили сюди, відчувають особливий стан єднання із природою, а місцеві кажуть, що купання у водах дарує здоров’я та допомагає швидко відновити сили. Програма туру.

Озеро Синевир

відеопро карпатське озеро Синевир
 

В день екскурсії Карпатами школярі відвідають легендарне озеро Синевир, яке вважається одним з семи чудес України. А ще ця водойма має народну назву «Морське Око», бо у самому центрі знаходиться невеличкий острівець. Навколо озера існує безліч легенд – страшних, від яких стигне кров, та оптимістичних, що дарують віру у людство. Помочивши ноги у прохолодних водах Синевиру, учасники чудового туру Карпатськими горами відправляються пішки до Колочави. Програма туру.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

відео про ведмедей в Карпатах
 

Єдиний в Україні та найбільший у Європі реабілітаційний центр бурих ведмедів «Синевир» має загальну площу 12 га. Він був створений для тварин, які потерпали від жорстокого поводження людини, стали жертвами стихійного лиха або ж були нелегально ввезені в країну. На даний час ця ділянка Національного природного парку стала домівкою для декількох десятків бурих ведмедів.

У реабілітаційному центрі є всі умови для повноцінного існування найбільшого хижака України. Співробітниками закладу створені спеціальні ігрові конструкції, які дозволяють весело проводити час пухнастим мешканцям заповідної зони. Будь-хто може завітати до ведмедиків, щоб познайомитися з ними та помилуватися іграми справжніх лісових гігантів. Програма туру.

Екопарк "Долина вовків"

Дорогою до реабілітаційного центру ведмедів, у сторону озера Синевир, можна побачити вказівник, який приведе вас до екопарку із вовченятами. Знаходиться екопарк у селі Синевирська долина. Мешкають там вовки як маленькі, так і дорослі, всі вони є різної породи: канадський вовк (чорний), полярний (білий) та карпатський (сірий). Загалом в екопарку 8 дорослих та 6 маленьких вовченят. У харчуванні мешканці екопарку не вибагливі, дорослі вовки вдень з’їдають від 2 кг м’яса, а маленькі вовченята полюбляють молоко, також вони є дуже активні до вподоби їм різноманітні ігри та відпочинок на сонечку. Програма туру.

Келечинська мінеральна вода

Впродовж нашої поїздки ми завітаємо до джерела з мінеральною водою в селі Келечин. Келечинська вода застосовується в лікувальних цілях. Вода очищає від токсинів та шлаків, містить в собі елементи: магній, кальцій, залізо.

Екскурсія Колочавою — музеєм просто неба

Колочава – унікальне невеличке село, в якому налічується 10 музеїв та майже на кожній вулиці знаходиться або пам’ятка архітектури, скульптурна композиція або невеличкий меморіал. В селі щільно переплетені гуцульські, бойківські та лемківські традиції, з якими можна буде ознайомитися, завітавши до музею місцевої архітектури та побуту. Деяким експонатам в цьому музеї вже більше ніж 3000 років.

Музей в Колочаві: Старе село

відео з екскурсії в Колочаву в музей Старе Село
 

Музей архітектури та побуту. Експонатам – понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих мешканців впродовж останніх 300 років.

Музей в Колочаві: чеська школа

відео про чеську школу в Колочаві
 

Це не просто музей, а школа, якій уже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити справжні умови навчання дітей у Колочаві в часи окупації Чехословаччиною.

Музей в Колочаві: радянська школа

відео про радянську школу в Колочаві
 

Відвідавши стіни музею, ви точно повернетесь у минуле – в 60-70-і роки. В умови радянської школи тих часів. А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи у ті нелегкі часи.

Музей в Колочаві: бункер Штаєра

відео про музей бункер Штаєра
 

А на завершення – музей Бункер Штаєра, у стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброя, і старі фото, і амуніція. Для того, аби потрапити у музей, розміром 1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститися під землю. А якщо ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.

 

Екскурсійний тур в Карпати розрахований на великі групи школярів. Дітей будуть супроводжувати досвідчені провідники та кваліфіковані гіди. Ретельно продуманий маршрут передбачає декілька комфортних зупинок для відпочинку та приймання їжі.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • екскурсії за вибраною програмою;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії (смт Воловець);
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
    Підйомник на гору Гимба: дорослі/пільговий (УБД, діти від 6 до 12 років, інваліди 1-3 гр), діти до 6 р - 300/200/безкоштовно грн або джипінг на гору Гимба - 250 грн.
    Водоспад Шипіт: дорослий - 20 грн, дитячий (7-16 років) - 10 грн.
    Озеро Синевир: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти й школярі – 30 грн.
    Центр реабілітації ведмедів: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти й школярі – 30 грн.
    Екопарк "Долина вовків": дорослий/школярі - 80/50 грн.
    Колочава: Музей "Старе село": дорослий/пільговий/школярі - 150/100/80 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур