тур в Манявський монастир
Ціна 320* грн

Щодня (для груп)

 
Манявський скит – це не просто пам’ятка архітектури чи історії. Це окремий маленький світ. Бо монастир має аскетичний характер, а кожен його мешканець є індивідуальністю, з якою варто познайомитися. Бо кожна споруда, кожна кімната чи коридор – це стіни, у яких вирує інше, незвичне для нас життя. А тому мандрівка до Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря – це своєрідна подорож у часі. Бо ми потрапимо у сьогодення, якого раніше не знали, і почуємо про минуле, яке варто знати заради майбутнього.
Замовити тур

З програмою одноденного туру в Карпати для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є інші варіанти турів на 1 день в Карпати для школярів:

Гора Гимба і водоспад Шипіт

Озеро Синевир - Реабілітаційний центр бурих ведмедів - Екопарк "Долина вовків" - Келечинська мінеральна вода

Озеро Синевир - Реабілітаційний центр бурих ведмедів - Село-музей Колочава.

Буковель і Яремче

Тур на Говерлу

Тур на Гуцульщину

Карпатський трамвайчик і медоварня "Чорна бджола" на 1 день

 
 
*Прорахунок для групи від 18 осіб, якщо менше ніж 18 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 18 осіб, керівник групи - безкоштовно!

Манявський скит або Український Афон

 • Виїзд з Івано-Франківська
 • Манявський скит
 • Манявський водоспад
 • Вулкан (Старуня)
 • Пнівський замок
 

Початок екскурсії в м. Івано-Франківськ. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі та протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

 
ivano frankivsk 89
 

Старунський грязневий вулкан

Незабутня атмосфера монастирських стін

Манявський скит – це монастир східного обряду, пам’ятка архітектури поч. XVII ст. і помешкання ченців-аскетів. Колись Скит був осередком духовного та культурного життя, мав у підпорядкуванні кілька десятків монастирів, славився розкішною бібліотекою. А ще саме тут знаходився унікальний іконостас авторства Йова Кондзелевича. Сьогодні він зберігається у Національному музеї у Львові ім. Андрія Шептицького.

Чим цікавий монастирський комплекс Манявський Скит для сучасників?

 • Тут зберігся цікавий ансамбль будівель: вежа-скарбниця, церква св. Бориса і Гліба, підземна церква архистратига Михаїла, а також висока кам'яна стіна з вежами і бійницями. Щобільше, майдан монастиря має підземні ходи, так звані склепінчасті пивниці, через які колись можна було потрапити в гори чи перейти із будівлі у будівлю. Про ці та інші таємниці Українського Афону дізнаємося під час нашої екскурсії.
 • У стінах Хресто-Воздвиженського монастиря зберігається чудотворна ікона Божої Матері «Ізбавительниця» із гори Афон. Про неї розповідають дивовижні історії, а про її особливу силу знають не лише в Україні, але й за її межами. Від чого зцілює ікона та якою містичною силою володіє?
 • Відповідно до численних джерел, саме у Скиті Манявському похований гетьман Іван Виговський та його дружина Олена Статкевичівна. Щоправда, досі усі спроби розшукати їхні могили потерпали крах. Чому, дізнаємося під час прогулянки територією Скиту.
 • Тут розташований «Блаженний камінь», із якого витікає джерельна вода. Це перший скит, тобто житло ченців цього краю. А силу джерела прирівнюють до чудесної сили лурдської води, яка може вилікувати від усіх недуг.
 • Скит Манявський є в реєстрі Міжнародної асоціації музеїв, також його занесено в довідник музеїв світу. А отже це місце знакове і важливе для України. А отже і ми повинні знати про нього якомога більше.
Манявський монастир

У рамках нашої екскурсії школярі зможуть почути реальні історичні факти про Український Афон та незвичайні легенди, розповіді про чудеса та перекази місцевих мешканців.

Манявський водоспад

 

А після занурення в аскетичне життя ченців, ми вирушимо до Манявського водоспаду - одного з найвищих водоспадів Українських Карпат з висотою скель у 18-20 м. І подорож ця стане теж емоційно яскравою, адже ми їхатимемо до гідрологічної пам’ятки на ЗІЛах. А потрапивши до місця призначення, відпочинемо, покупаємося у водах розкішного водоспаду та поділимося отриманими від мандрівки враженнями.

 
Манявський водоспад
 

У вартість туру до Манявського скиту ВХОДИТЬ:

 • екскурсії;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру до Манявського скиту НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії (м.Івано-Франківськ);
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
   трансфер до Манявського водоспаду на машинах ГАЗ-ЗІЛ в обидві сторони: грн.
 

Примітка 1* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур