Ціна 125 грн

Щодня

 

Ви уникаєте будь-яких екскурсій, бо переконані, що нічого цікавого там немає і всі гіди розповідають банальності? Чи можливо ви впевнені в тому, що знаєте про Львів геть усе? Тоді пропонуємо вам ризикнути і скористатися нашою пропозицією – відвідати розважальну екскурсію містом Лева.

Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:
 

Для групи від 4 осіб вартість туру - 125 грн/ос.

Жартівлива екскурсія Львовом: таким місто Лева ви ще не бачили

Для гостей Львова, які ніколи раніше тут не були, це стане цікавим досвідом – побачити нестереотипний підхід до вивчення історії та культурних традицій міста.

Для фанатів Львова така екскурсія стане наче зустріччю зі старим другом, якого тисячу років не бачив і тут раптом зустрів.

Бо хто б подумав, що у нього стільки цікавого за ці тисячу років трапилося, що й філіжанки кави буде мало, аби розповісти.

Ми запрошуємо вас на знайомство з таким старим другом - гідом-батяром. Він покаже вам Львів, який вміє сміятися, реготати, жартувати і висміювати. Гарантуємо - весело буде всім!

То як, стартуємо?

  • Ми побачимо унікальні і незвичайні пам’ятники: монумент Посмішці, постамент п’яничці, пам’ятник бравому солдату Швейку, а також пивний пуп України і навіть драбину в небо.
  • Ми зануримося у часи батярства і подивимося на невеличкі монументи цим львівським героям свого часу. А ще наслухаємось батярських жартів та пісень.
  • Ми почуємо анекдоти та жарти, над якими сміялися у Львові в різні часи різні прошарки населення: від міщан до знатних осіб.
  • Ми оцінимо давній галицький діалект та навчимося жартувати сучасною львівською говіркою.
  • Ми побуваємо в колоритній ресторації Атляс та оцінимо колорит її інтер’єру і особливо емоційну атмосферу.
  • • Ми скуштуємо хмільні напої із незвичних посудин, якщо буде таке бажання. А якщо ні – співатимем і жартуватимемо без будь-яких запаморочливих прелюдій. До речі, анекдоти про прелюдії і не тільки теж будуть.

Зрештою, ми почуємо цікаву та дуже захоплюючу історію про людей, які жили у Львові і творили його історію. І не лише почуємо, а й відчуємо та запам’ятаємо її.

Бо на час екскурсії з головою зануримося в ту особливу львівську атмосферу, яка викликає залежність і від якої уже ніколи не вдасться відвикнути назовсім. Бо Львів – то як наркотик.

Спробувавши його один раз – хочеться відкривати місто ще і ще.

 

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію