Ціна 200 грн

Щовівторка о 12:00 або щодня під запит

 

Ви уникаєте будь-яких екскурсій, бо переконані, що нічого цікавого там немає і всі гіди розповідають банальності? Чи можливо ви впевнені в тому, що знаєте про Львів геть усе? Тоді пропонуємо вам ризикнути та скористатися нашою пропозицією – відвідати розважальну екскурсію містом Лева.

Замовити екскурсію
 

Також Ви можете замовити інші наші ексклюзивні екскурсії:

Костюмована екскурсія (Містичний Львів)

7 Чудес Львова

Вілли Львова

 
          Запис на екскурсію:

Жартівлива екскурсія Львовом

Для гостей Львова, які ніколи раніше тут не були, це стане цікавим досвідом – побачити нестереотипний підхід до вивчення історії та культурних традицій міста.

Для фанатів Львова така екскурсія стане наче зустріччю зі старим другом, якого тисячу років не бачив і тут раптом зустрів.

Бо хто б подумав, що у нього стільки цікавого за ці тисячу років трапилося, що й філіжанки кави буде мало, аби розповісти.

Ми запрошуємо вас на знайомство з таким старим другом — гідом-батяром. Він покаже вам Львів, який вміє сміятися, реготати, жартувати й висміювати. Гарантуємо — весело буде всім!

То як, стартуємо?

Бернардинський монастир Львів

Ми побачимо унікальні та незвичайні пам’ятники: монумент Посмішці, постамент п’яничці, пам’ятник бравому солдату Швейку, а також пивний пуп України та навіть драбину в небо.

Ми зануримося у часи батярства і подивимося на невеличкі монументи цим львівським героям свого часу. А ще наслухаємось батярських жартів та пісень.

Ми почуємо анекдоти та жарти, над якими сміялися у Львові в різні часи різні прошарки населення: від міщан до знатних осіб.

Ми оцінимо давній галицький діалект та навчимося жартувати сучасною львівською говіркою.

Ми побуваємо в колоритній ресторації Атляс та оцінимо колорит її інтер’єру та особливо емоційну атмосферу.

Бернардинський монастир Львів

Зрештою, ми почуємо цікаву та дуже захопливу історію про людей, які жили у Львові та творили його історію. І не лише почуємо, а й відчуємо та запам’ятаємо її.

Бо на час екскурсії з головою зануримося в ту особливу львівську атмосферу, яка викликає залежність і від якої уже ніколи не вдасться відвикнути назовсім. Бо Львів – то як наркотик.

Спробувавши його один раз – хочеться відкривати місто ще і ще.

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію