Ціна від 150 грн

Щодня (під замовлення)

 

Площа – понад 40 гектарів. Більш як 2000 гробів і понад 300 тисяч поховань. Це унікальне місце в місті Львові – Личаківське кладовище. Сюди приїжджають на екскурсії з усіх куточків України й навіть світу. Щоб побачити унікальні скульптури та почути дивовижні легенди.

Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:

Екскурсія по Личаківському кладовищі

Екскурсія на Личаківське кладовище – це подорож у минуле. Де причаїлася історія. Де у камені зберігся талант відомих скульпторів та архітекторів. Де досі «живе» історія про людей, які творили епохи.

Це один із найстаріших комунальних цвинтарів Європи, який вважається візитівкою Львова та його найцікавішою туристичною локацією.

Личаківське кладовище, екскурсії на яке користуються чималим попитом серед туристів, було відкрите ще у 1786 році. Сьогодні поховання займають 86 полів, що простягаються на 40 гектарів.

cemetry22

Тут поховані такі відомі особистості як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Віктор Чукарін, Станіслав Людкевич, Маркіян Шашкевич, Микола Колесса, Борис Возницький та інші.

Знайшли свій спочинок Герої Небесної Сотні Юрій Вербицький, Володимир Бойків, Андрій Дигдалович, Богдан Ільків. Також похований генерал-майор Сергій Кульчицький. До сьогодні дозволяють ховати загиблих у теперішній російсько-українській війні.

Відео про Личаківський цвинтар
 

На Личаківський цвинтар екскурсія є однією із головних у будь-якому туристичному маршруті. Бо тут панує особлива атмосфера.

Гуляючи львівським некрополем, можна почути десятки містичних легенд. Кожна могила, кожен надгробок – окреме творіння мистецтва.

Над скульптурами, про які розповідає екскурсія на Личаківське кладовище, працювали такі митці як Гартман Вітвер, Парис Філіппі, Євген Дзиндра, Микола Посікіра, Євген Прокопович та інші.

Сьогодні ця територія – музей просто неба. Тут споруджено понад півтисячі скульптура та рельєфів.

Збережено 24 каплиці-усипальниці заможних родин шляхетського роду, найдавніша з яких збудована ще у 1812 році. Поряд із Некрополем – історичний Меморіал “орлят”.

На Личаківське кладовище екскурсії організовує наша команда. Ми запрошуємо усіх, хто хоче пізнати Львів з усіх ракурсів та зазирнути в душу України, на мандрівку найстарішим Некрополем Європи.


Замовити екскурсію
 

У вартість екскурсії НЕ ВХОДИТЬ вхідний квиток:

      Личаківське кладовище: дорослий/дитячий — 50/30 грн.