ПАРК БУША
Ціна 1550 грн

Щоденно (для груп)

 

Королівська фортеця, казковий парк і таємничі вали. Загадки підземель та печер у заповіднику «Буша» та очевидна краса Софіївського парку. Містичне середньовічне кладовище та руїни колись могутніх украплень. Під час нашої подорожі від заповідника «Буша» і Немирова до Умані та Меджибожа ми побачимо те, про що раніше лише чули й не завжди вірили. Буде захопливо!

Замовити тур
 
          Замовити тур:

Мандрівка від «Буша» до Меджибожа

1 день

22.00 Львів (виїзд з залізничного вокзалу).

 

2 день

Державний історико-культурний заповідник "Буша".

 

3 день

Умань (Національний дендропарк "Софіївка"). – Меджибіж (фортеця).

Державний історико-культурний заповідник «Буша»

парк Буша

Буша – це стародавнє містечко, яке сьогодні не знайдеш на мапі. Бо воно перетворилося у клаптик історії з її загадками та дивовижними пам’ятками. Серед найцікавіших принад заповідника можна виокремити:

Бушанський рельєф, вручну витесаний у Скельному храмі нашими предками;

Руїни бушанської фортеці;

Підземні ходи та печери;

Пам’ятки археології III тис. до н. є. — XII ст. н. с;

Середньовічне кладовище з кам’яними хрестами;

Гайдамацький яр, який вражає мальовничістю своїх схилів;

Залишки поселень Трипільської, Скіфської, Черняхівської та Пеньківської культур;

Міська ратуша XVI ст.

Окрім того, тут є унікальний парк історичної скульптури, в якому щорічно відбуваються зустрічі скульпторів-каменярів з усього світу.

Немирівські вали та замок

Немирівські вали – це одне із найбільших городищ в Україні. Ширина валу становить 32 метри, а висота – 9 метрів. Знайти відповідь на запитання, як люди без спецтехніки змогли звести такі насипи, досі не вдається нікому.

Залишається тільки дивуватися і захоплюватися. Адже простягаються вали по периметру на 5 кілометрів. Дослідники навіть упевнені в тому, що початково висота Немирівського городища сягала 30 метрів.

Унікальне це місце також знахідками. Археологи відкопували тут дивовижні речі, серед яких давньогрецька кераміка та культова споруда «зольник».

Ще одна пам’ятка, якою може пишатися Немирів – палац. Зведений він був у 1885-1917 роках році на бажання жінки. Княгинею Марія Щербатова просто в один день забажала побудувати в Немирові копію палацу, який вона бачила під час відвідин Англії.

Основою фортеці став вапняк. Стиль, в якому виконана будівля — неокласичний. Будівля сьогодні є пам'яткою архітектури України національного значення, а її вхід прикрашає портрет княгині.

Парк "Софіївка" в Умані

парк Софіївка Умань

«Софіївка» - це рукотворний сад, який здатний зачарувати навіть найвибагливішого туриста. Сьогодні це одна з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі, яка була закладена в ім’я кохання.

Парк зводився зусиллями майже тисячі робітників, які робили це за наказом закоханого графа Станіслава Потоцького у графиню Софію. Площа парку – понад 179 гектарів.

Тут розташовано десятки скульптур давньогрецьких героїв та богів. Тут є унікальний амфітеатр. Тут діє фонтан, потоки води якого підіймаються на висоту 20 метрів. Єлисейські поля, унікальні насадження дерев, привезених з різних куточків планети, чарівний водоспад – парк «Софіївка» є унікальним.

І звісно ж, у такому парку є особливі місця з містичною атмосферою. Це «Острів кохання», присвячений богині Цирцеї та Одіссею. Це «Печера щастя», потрапивши у яку всі негаразди та тривоги залишаються у минулому. Це «Венера», яка зцілює недуги. І Великий водоспад, який здійснює бажання.

Меджибіж та його фортеця

Меджибіж

Меджибізька фортеця – одна з тих, які неможливо забути. Її могутні стіни та королівський декор ваблять туристів і вражають уяву. Перші укріплення на цьому місці були зведені ще у XIII столітті, проте невдовзі їх зруйнували монголи.

За всі роки свого існування фортеця у Меджибожі не була взята приступом. Не витримуючи натисків ворога, ворота замку відкривалися. Твердиня була врятована від руйнувань.

До слова, мурований замок постав тут у 1516 році та максимально добре зберігся донині. Сьогодні тут постійно ведуться реставраційні роботи. А ще тут працюють декілька експозицій, присвячені творчості українських художників та скульпторів, українським обрядам та українському традиційному одягові.

Також тут планують розгорнути широку науково-дослідницьку діяльність та закласти культурно-освітній центр.

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • проїзд автобусом;
  • проживання;
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках.

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур до Львова на 3 дні

Долина нарцисів в Закарпатті