тур в Долину нарцисів

Ціна туру 950 грн

2-3.05, 9-10.05, 16-17.05

 

Насичений цікавими подіями тур включає відвідування унікальної долини нарцисів, а також кожен, хто вирушить у цю чудову подорож Закарпаттям, зможе насолодитися купанням в басейнах, наповнених мінеральною водою з термальних джерел.

 
Зареєструватись
 
          Замовити тур:

Тур Долина нарцисів та замки Закарпаття

Виїзд зі Львова: пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал о 8:30

 

1-ий день: Водоспад Шипіт. - Гора Гимба. – Час на обід (Закарпатська кухня). – Хуст (Долина нарцисів). – Берегове (Поселення).

2-ий день: Сніданок – Берегове (термальний басейн, дегустація вин). – Мукачеве (час на обід, замок Паланок). – Чинадієве (замок Шенборна). – Повернення до Львова. (орієнтовне повернення до Львова о 23:00)

Похід до водоспаду Шипіт

 

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підняття на підйомнику на гору Гимба

 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Долина нарцисів – місце надзвичайної краси

Унікальна ділянка дикої природи утворилася ще за часів льодовикового періоду. Велика ділянка гірської породи сповз униз разом з реліктовими рідкісними рослинами, які добре прилаштувалися до нових умов існування. Казкове урочище, щедро вкрите квітами нарцисів, найкраще відвідувати під час кількаденної екскурсії Закарпаттям у травні. Саме в цей час долина нагадує фантастичний килим, що насичує неймовірним ароматом повітря та визиває яскраві відчуття та любов до всього світу.

Термальні басейни Закарпаття

 

Цей унікальний регіон України славиться своїми мінеральними водами, що б’ють з термальних джерел. Лікувальні властивості води підтвердженні чисельними дослідженнями і саме тому кожного року відвідати Закарпаття планують багато людей з різних куточків країни. Травнева екскурсія до термальних джерел дозволить Вам насолодитися теплою, насиченою мінералами водою в час, коли відвідувачів санаторіїв ще зовсім небагато.

Дегустація смачного закарпатського вина

 

Кожен знає, що Закарпаття – це край з найкращими умовами для вирощування різноманітних вибагливих сортів винограду. Саме з нього місцеві жителі виготовляють смачне, відоме на весь світ вино, а також міцну ароматну чачу. Під час туристичної екскурсії Закарпаттям можна скуштувати чудові алкогольні напої як промислового виробництва, так і створені за традиційними рецептами власників приватних виноградників. А ще вино та чача коштують досить недорого і тому можна купити та взяти із собою додому саме те вино чи чачу, які сподобалися Вам найбільше.

Неймовірна екскурсія замками Закарпаття

Закарпаття – це не тільки неймовірна краса природи, лікувальні заклади та чудові краєвиди. Це також місце, де знаходяться найдавніші та найкрасивіші палаци, навідатися до яких можна під час насиченого туру замками Закарпаття.

Мисливський будиночок Шенборнів

 

Насправді цей будиночок являє собою чудовий палац, що ховається посеред неймовірно красивого парку. Справжньою прикрасою, що є шедевром ландшафтного дизайну є штучне озеро, розташоване посеред екзотичних дерев та кущів. Сам замок Шенборнів також викликає купу неймовірних почуттів завдяки оригінальному архітектурному плануванню та декоративному оздобленню. Кількість вікон у палаці відповідає кількості днів в повному році, кімнат – тижнів, а парадних входів – місяців. Це краса доступна для огляду кожному, хто готовий до захоплюючої подорожі до Закарпаття.

 

Замок Паланок – збережена велич Київської Русі

 

Ця фортифікаційна споруда була зведена для охорони поселення білих хорватів. Завдяки тому, що замок багато разів був центром бойових дій, він часто переходив від одного власника до іншого. Відповідно, кожен новий хазяїн відновлював стіни та вежі фортеці, доповнював її новими архітектурними елементами. Всі ці перетворення дозволили Палацу Паланок набути унікальну оригінальний вигляд та стати справжньою пам’яткою світової культури.

 

Багатоденна екскурсія до Закарпаття у травні – це можливість чудового відпочинку, сповненого захоплюючими пригодами та неймовірними враженнями.

 

Проживання:

 • у мотелі "Натасі", м.Берегово;
 • у віллі "Ноїв Ковчег", Берегівський район.

  У вартість туру в Карпати ВХОДИТЬ:

 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • - супровід гіда-екскурсовода,
 • - проживання.
 

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - харчування,
 • - вхідні квитки в музеях та замках:
 • Замок Шенборна: дорослий – 20 грн, дитячий – 15 грн;
 • Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн.
 • Купання в термальних басейнах: термальний басейн “Жайворонок”: 2 години: загальний – 200 грн.,  пенсіонери за выком - 170 грн., діти – 110 грн., скриньки для переодягання - 20 грн;
 • Дегустація вин, Берегове: 80 грн;
 • Долина нарцисів: дорослий – 30 грн, дитячий – 20 грн;
 • водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн.
 • підйомник на гору Гимба: загальний – 120 грн., діти 7-12 р. – 100 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Зареєструватись


Наші популярні тури:


Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень