тур для дітей в Карпати і Львів
Ціна 3900 грн

Щодня (для груп)

 
Насичена пізнавальна екскурсія для школярів у славне місто Львів та Карпати – це унікальна можливість збільшити знання дітей про свою країну. Їх чекає знайомство з найбільш вагомими пам’ятками культури, величні водоспади та гори, а також незабутні враження та сильні позитивні емоції.
Замовити тур

Тижневий відпочинок в Карпатах без харчування - 3900 грн

Тижневий відпочинок в Карпатах з харчуванням - 5800 грн

 

Також є інші варіанти турів в Карпати для школярів:

Тур в Карпати для школярів на 1 день

Тур в Карпати для школярів на 2 дні

Тур в Карпати для школярів на 3 дні

Канікули в Карпатах (4 дні)

 
          Замовити тур:
 
*Сім днів екскурсій та проживання в готелі для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!
**Збірна група для індивідуальних туристів та дитячих груп.

Тур в Карпати для шкільних груп на тиждень

1 день

  • Виїзд зі Львова
  • Скелі Довбуша
  • Розгірче

2 день

  • Синевир
  • Колочава

3 день

  • Пилипець
  • водоспад Шипіт
  • гора Гимба
  • квест "Космічні перегони"

4 день

  • замок Шенборна
  • замок Паланок
  • термальні басейни "Жайворонок"

5 день

  • фортеця Тустань
  • водоспад Кам'янка

6 день

  • Автобусна екскурсія Львовом(Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок).
  • Факультативно: Майстер-клас в Майстерні пряників "Юрашки", або у Майстерні шоколаду.

7 день

  • Екскурсія "7 Чудес Львова"
  • Екскурсія "Підземелля Львова"

Що входить та не входить у вартість туру

 

Альтернативний тур на літні канікули (перейти за посиланням): В Карпати на тиждень 1 і відбуватиметься: 25.09-1.10, 9-15.10

Екскурсія по Скелях Довбуша

відео з екскурсія скелями Довбуша в турі в Карпати
 

Скелі Довбуша — унікальна пам’ятка історії та природи, що користується великою популярністю серед туристів. Побачити унікальний скельний масив приїжджає багато людей з різних куточків України та з інших країн. Високі кам’яні брили зачаровують своєю красою, давньою історією та містичними легендами, пов’язаними з ними.

Колись тут розташовувалось язичницьке капище, потім скельний християнський монастир, а деякий час скелі Довбуша виконували роль фортеці. На стінах залишилися відбитки долонь перших людей, що жили тут, петрогліфи та дивні знаки. Пробираючись глибокими проходами та темними лазами, можна відчути магічну енергію, якою просякнутий кожен камінь у цьому місці. Саме тому багато хто вважає скелі Довбуша могутнім місцем сили, де можна відновити сили та знайти шлях в інші виміри.

Екскурсія по Розгірче

відео Розгірче Скельний монастир
 

Розгірче – невеличке село, яке має давню та самобутню історію. Недалеко від нього знаходиться скельний монастир побудований, ймовірно, ще у 13 столітті. Спочатку тут розташовувалося язичницьке святилище, про що свідчать деякі зображення на скелях та стінах печери. Потім, втікаючи від монголо-татарських загарбників монахи із Києва заснували тут добре захищений монастир.

Ще одним важливим туристичним об’єктом є давньоруське городище початку 16 століття. Воно знаходиться на вершині скельного масиву, безпосередньо над печерним монастирем. А ще гостям обов’язково треба перейти гірську річку Стрій, скористувавшись 400-метровим вузеньким мостом. Ця прогулянка подарує чудовий настрій та дозволить вдосталь намилуватися неймовірною природою прикарпатського краю.

Екскурсія на озеро Синевир

відеопро карпатське озеро Синевир
 

Синевир — велике та глибоке озеро у Карпатах. За з легендою мальовнича водойма утворилася зі сліз графської доньки Синь, які вона пролила на місці вбивства свого коханого – простого верховинського пастуха Вира. А ще місцеві жителі називають озеро Морським оком, бо серед синіх вод розташувався, наче зіниця невеличкий острівець. По берегах Синевиру ростуть пухнасті стрункі ялинки, гілочки яких схожі на підфарбовані зелено-синім кольором вії красуні.

Три гірські потоки наповнюють озеро кришталевою прозорою водою, яка не прогрівається більше, ніж на два метри, навіть у найбільш спекотні літні дні. Така температура є ідеальною для існування різних видів риб, зокрема, форелі. Неймовірна краса, дивні легенди та свіже повітря – все це чекає відвідувачів найбільш містичного місця у Карпатах.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

відео про ведмедей в Карпатах
 

На 12 гектарах змішаного лісу з гірськими річками та водоспадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру — реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі, в центрі проживає 18 ведмедиків.

Екопарк "Долина вовків"

Дорогою до реабілітаційного центру ведмедів, у сторону озера Синевир, можна побачити вказівник, який приведе вас до екопарку із вовченятами. Знаходиться екопарк у селі Синевирська долина. Мешкають там вовки як маленькі, так і дорослі, всі вони є різної породи: канадський вовк (чорний), полярний (білий) та карпатський (сірий). Загалом в екопарку 8 дорослих та 6 маленьких вовченят. У харчуванні мешканці екопарку не вибагливі, дорослі вовки вдень з’їдають від 2 кг м’яса, а маленькі вовченята полюбляють молоко, також вони є дуже активні до вподоби їм різноманітні ігри та відпочинок на сонечку.

Екскурсія в Колочаву

Колочава – унікальне село, відоме своєю гостинністю. Тут розташовано десять музеїв та понад двадцять скульптурних композицій. Місцева говірка сформована із румунської, чеської, німецької та української мов та не схожий не на один інший. Археологічні знахідки свідчать, що на цьому місці жили ще первісні люди та проходили шляхи давньоримського війська. Але перша згадка про поселення датується лише 1463 роком, де згадується про те, що тут проживають нащадки селян, що втікли.

Первісна природа, мальовничі краєвиди, чисте повітря дарують спокій та гармонію. А ще в Колочаві можна познайомитися з особливим напрямком народної медицини – бджоло терапією. На одному з подвір’їв створені спеціальні ліжка, що розташовані безпосередньо над вуликами. Для проходження сеансу необхідно лягти у закриту дерев’яну нішу та накритися ковдрою. Вібрації, які створюють бджоли позитивно впливають на людський організм, позбавляючи пацієнтів від різного роду розладів в роботі організму.

Музей в Колочаві: Старе село

відео з екскурсії в Колочаву в музей Старе Село
 

Музей архітектури та побуту. Експонатам – понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих мешканців впродовж останніх 300 років.

Музей в Колочаві: чеська школа

відео про чеську школу в Колочаві
 

Це не просто музей, а школа, якій уже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити справжні умови навчання дітей у Колочаві в часи окупації Чехословаччиною.

Музей в Колочаві: радянська школа

відео про радянську школу в Колочаві
 

Відвідавши стіни музею, ви точно повернетесь у минуле – в 60-70-і роки. В умови радянської школи тих часів. А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи у ті нелегкі часи.

Музей в Колочаві: бункер Штаєра

відео про музей бункер Штаєра
 

А на завершення – музей Бункер Штаєра, у стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброя, і старі фото, і амуніція. Для того, аби потрапити у музей, розміром 1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститися під землю. А якщо ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.

Екскурсія по Пилипці

Пилипець – відомий далеко за межами України гірськолижний курорт. Село розташовано неподалік від гори Гимби, на вершину якої можна дістатися на зручних витягах. Похилі схили оптимально підходять для різних видів зимових видів спорту. А влітку Полонина Боржава стає місцем відвідування багатьох туристів, які приїжджають аби помилуватися надзвичайно красивими карпатськими краєвидами.

Квест "Космічні перегони"

Також біля села знаходиться найвідоміший водоспад України – Шипіт. Школярам буде цікаво не тільки побачити як потік води спадає дивовижними струменями з чотирнадцятиметрової висоти, а й взяти участь у квесті «Космічні перегони». Цікаві завдання, активний відпочинок на природі та робота у команді подарують дітям безліч чудових позитивних емоцій та гарний настрій.

Похід до водоспаду Шипіт

відео про водоспад Шипіт
 

Водоспад Шипіт — одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос води, що спадає, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підняття на витягу на гору Гимба

відео про підйом на гору Гимба
 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої та є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрути, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім витягів, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Квест "Космічні перегони"

«Космічні перегони» - це веселий та захопливий квест, який можна пройти родиною або компанією кращих друзів. Згідно зі сценарієм, учасники є мандрівниками по галактиці, які не мають змоги потрапити додому на рідну Землю. Щоб знайти шлях їм потрібно буде шукати підказки, розгадувати складні ребуси та правильно відповідати на поставленні запитання.

Звісно, що ці перегони будуть проходити не в космосі. Локацією для проходження квесту служитиме найбільш відомий водоспад України – Шипіт. Безліч цікавих пригод очікують команду мандрівників вздовж річки Пилипець. Чисте повітря та неймовірна краса струменів води, що спадає з 14-метрової висоти, подарують чудовий настрій та залишать чудові спогади про незабутні пригоди у Карпатських горах.

Мисливський будиночок Шенборнів

відео про замок Шенборна
 

Замок Шенборна – справжня архітектурна перлина Закарпаття. Побудований у неоромантичному стилі, він має стільки ж вікон, скільки й днів у році, а 12 під’їздів відповідають кількості місяців. Екстер’єр та інтер’єр замку прикрашені безліччю чудових барельєфів, ліпниною, скульптурними композиціями та настінним розписом. Сам колишній мисливський будиночок графів розташовується серед штучно створеного дендропарку, посеред якого знаходиться мальовниче озеро.

Дітям буде цікаво прогулятися стежинками серед екзотичних дерев, помилуватися гарними пейзажами та сфотографуватися на фоні справжнього замку. Досвідчений екскурсовод цікаво розповість про історію замка, його володарів та про те, як він був перетворений у популярний санаторій. А ще тут було знято багато художніх фільмів, які школярі могли подивитись вдома разом зі своїми батьками.

Замок Паланок – величний спадок пращурів

відео з про замок Паланок в Мукачево
 

Замок Паланок був закладений на горі вулканічного походження у 16 столітті. Колись неприступна фортеця на даний час є популярним туристичним об’єктом, побачити який приїжджають багато гостей з різних куточків України та світу.

Особливої уваги заслуговує 85-метровий колодязь, оповитий дивною легендою. Багато років робітники намагалися дістатися води, але вона все не з’являлася. Тоді до господаря замку прийшов чорт та запропонував господарю угоду – за мішок золотих монет він пообіцяв наповнити колодязь водою. Але в казні грошей не було, тому люди вирішили піти на хитрість. Бо мішок може бути та великий, і маленький. Вони віддали чорту мішечок усього з двома монетками, чим дуже розлютили нечисть. Якщо прислухатися, то можна почути, як чорт досі виє на дні колодязя від образи.

Цілющі води термального басейну «Жайворонок»

відео з туру в Закарпаття про термальний Басейн Жайворонок в Берегово
 

Термальні води "Жайворонок" – це чудове місце для відпочинку та відновлення втраченого здоров’я. Тут розташований єдиний в Україні басейн, наповнений термальними цілющими водами. Тому на цей курорт приїжджає безліч людей навіть у холодну пору року. Навколо басейну розставлені чисельні лежаки для приймання сонячних ванн та парасольки для захисту від гарячих променів.

Дітям буде цікаво не тільки покупатися у кристально чистій мінеральній воді, а й прогулятися територією курорту. А якщо школярі зголодніють, то вони завжди зможуть підкріпитися чимось смачненьким у гостинних та затишних кав’ярнях.

Екскурсія по фортеці Тустань

екскурсія Тустань в турі в Карпати
 

Тустань – середньовічна фортеця, що була побудована серед неприступних та мальовничих скель в давні часи. Перша згадка про неї датується 14 століттям, але археологи вважать, що її вік значно більший. Про те свідчать унікальні петрогліфи, вибиті на кам’яній поверхні.

Тустань оповита багатьма містичними легендами. Вважається, що тут знаходиться портал до інших паралельних світів, звідки час від часу з’являються дивні магічні істоти. А ще це місце сили, де можна не тільки відновити власні запаси енергії, а й здобути таємні знання.

Екскурсія на водоспад Кам'янка

відео про Камянецький водоспад
 

Водоспад Кам'янка – ще одне природне диво Карпат. Потік води розділяється навпіл величезною кам’яною брилою та спадає з висоти приблизно сім метрів. Неймовірно красивий хоч влітку, хоч взимку, він є об’єктом постійної уваги чисельних туристів. Нижче водоспаду в теплу пору року можна навіть покупатися у прохолодній цілющій воді, а потім позагоряти на березі, споглядаючи чудові пейзажі навколо.

Прогулянка біля водоспаду Кам’янка дозволить насолодитися чистим гірським повітрям та помилуватися неймовірною природою. Також дітям буде цікаво прогулятися до казкового «мертвого озера», а на зворотному шляху спробувати на смак цілющу воду з природного гірського джерела.

Автобусна Пізнавальна екскурсія Львовом

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква Ольги та Єлизавети

Відео про церкву Ольги та Єлизавети
 

Перед туристом що прибув залізницею, першою видною будівлею на маршруті постане стрімкошпила неоготична Ельжбета (нині церква Ольги та Єлизавети) зведена відомим львівським архітектором Тальовським в 1904-07 роках. Храм названий однойменно з дружиною цісаря Єлизаветою Баварською (Сісі). Нещодавно церкву реставрували й відкрили майданчик огляду для всіх спокушених панорамами фотографів.

Пам'ятник Степанові Бандері

Відео про Пам'ятник Степанові Бандері
 

Кожна колона тридцятиметрової арки позаду пам’ятника історичному провідникові українських націоналістів Бандері відповідає певному етапу становлення нашої державності: княжий період, козацтво, час УНР та ЗУНР, і звичайно роки Незалежності. Семиметрова фігура на постаменті натхненно дивиться вперед, у напрямку вулиці названою на його честь.

Архикатедральний собор Святого Юра

Відео про церкву Юра
 

Колись на цьому місці двічі на рік гулялися традиційні для Львова великі ярмарки, але ще раніше, як стверджують легенди, брат Данила Галицького Василько, монах, убив змія, який ховався в печерах Святоюрської гори. В 1744-61 рр. самобутній архітектор Бернард Меретин звів надзвичайно пишний храм у стилі Рококо, що став єдиною кам'яною церковною спорудою побудованою у Львові у 18-тті сторіччі. Нещодавно сквер біля собору реконструювали, постав пам'ятник Андрею Шептицькому, знаному митрополиту, що покоїться у криптах храму.

Екскурсія центром Львова

Львівська міська ратуша

Центральна вісь міста — Площа Ринок, посеред якої стоїть нова ратуша, збудована на місці зруйнованої 1848 р. Ратуша — адміністративний центр міста. Навколо неї фонтани з фігурами богів древньої Греції. У будівлях навколо розташовані чисельні кав’ярні та ресторації. В давні часи на Площі Ринок стояли ще численні торговельні лотки, два кам’яні міри ваг для рідких і сипучих товарів, а також пранґлер — стовп кари.

Фонтани на пл. Ринок

Скульптор Гартман Вітвер широковідомий у Львові майстер, знаний здебільшого за пам’ятниками на Личаківському цвинтарі, а також за оформленням фігур на фасадах міських кам’яниць. Саме він вирізьбив чотири статуї-фонтани у вигляді Нептуна, Амфітрити (його дружини), Діани зі собаками, і знаного давньогрецького героя Адоніса. В теперішньому вигляді восьмигранні чаші фонтанів зі статуями відкрилися для містян з нагоди повернення до Відня Франца Йосифа.

Чорна кам’яниця

Фасад і пілястри Чорної кам’яниці на Площі Ринок викладені тесаним каменем. Чорний колір будівлі, через що вона випадає зі загального ряду кам’яниць, обумовлений окисненими повітрям білилами, якими ґрунтували стіни. Важливий фактор також грало те, що будинки в 19-му столітті опалювали виключно деревом і вугіллям, через що у повітрі стояв стійкий ореол гарі. Згодом кам’яницю перебілили, але примітний колір міняти не стали.

Високий замок

Відео про Високий замок
 

Високий замок наче магнітом притягує всіх туристів, особливо дітей. Адже так цікаво здолавши численні сходи й спіралі доріжок, поглянути на Львів з висоти пташиного злету. Захват зростає, коли дізнаєшся про історію гори...

Тихий Личаківський некрополь

Відео про Личаківський цвинтар
 

Конфігурація та історія цвинтарів формується поволі, але невпинно. Це історія людських життів стиснутих в кілька слів епітафій. Личаківський некрополь, це і знатні та багаті мешканці, а також громадяни з відомих і не дуже родин, це шедевральні скульптури братів Вітверів і строгі хрести на меморіалі Орлят. Занесене у список ЮНЕСКО, Личаківське кладовище вразить вас своїми таємницями.

 

Поселення в хостел

 

14:00-16:00 - час на майстер-класи, на вибір:

 

Майстерня пряників-медяників, вартість 80-260 грн / 30 хв МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МАЙСТЕРНІ ПРЯНИКІВ (ВІД 30 ХВИЛИН)

 

Львівська майстерня шоколаду, вартість 200 - 300 грн / 1.5год МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МАЙСТЕРНІ ШОКОЛАДУ (ВІД 45 ХВИЛИН)

 
Екскурсія "Елітними місцями Львова"

Величний Оперний театр

Відео про Оперний театр
 

Збудований на межі століть, оперний Театр ім. Соломії Крушельницької увібрав у себе все еклектичне різнобарв'я двох століть. Збудований за проєктом не надто відомого архітектора Горголевського трішки осторонь річища підземної річки Полтви, театр став перлиною міста, що сяє дотепер.

Помпезний Будинок вчених

Відео про Будинок вчених
 

Будинок вчених, колишнє Державне казино, неабияк потребувала львівська знать ще й тому, що воно межувало безпосередньо з Галицьким сеймом (тепер ЛНУ ім. Франка). В ті часи тут програвалися і вигравалися статки, поширювались великосвітські плітки, розігрувались справжні амурні пристрасті. Зараз тут організовуються бали, знімають романтичні кінофільми.

Історичний Палац Потоцьких

По тому як Потоцькі втратили цей маєток, збудований у стилі французького класицизму архітектором д’Оверню, він побував і у власності інституту геохімії та геології, а також виконував функцію палацу урочистостей, де брала шлюб багато місцевих молодят. Зараз Палац Потоцьких підпорядковується Львівській галереї мистецтв.

Вулички давнього Львова

 
Відео про вулички Львова
 

Важко повірити, що протягом трьох-чотирьох годин можна побачити коло півсотні архітектурних і відпочинкових родзинок: пам'ятників, церков, історичних будівель, тематичних ресторанів і кафе. Перелічувати кожну – безсенсовно, пройдіться з нашим екскурсоводом, і ви просто просякнете духом Львова.

Латинська Катедра

Кафедральний собор має складну, суперечливу історію, оскільки не збереглося про початок його будівництва жодних паперових свідчень. Перебудовувалася Катедра 4-и рази (не враховуючи добудов родинних усипальниць й водночас каплиць). На позір його внутрішня готика не збігається з бароковим, ренесансним екстер’єром з домішками еклектики. Головний храм римо-католиків Львова будувався понад 120 років з тривалими перервами, та в результаті маємо шедевр занесений у списки охорони ЮНЕСКО.

Преображенська церква

Відео про Преображенську церкву
 

У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, котрий не раз руйнувався пожежами та обстрілами, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм збудовано з використанням неокласицизму та бароко. Освяченою та відкритою для парафіян церква стала 1906 року. Важливо зазначити, що 1923 року у цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою. Також цей храм першим повернули до Греко-католицької церкви 1989 року.

Вірменський собор

Вірменська діаспора була досить впливовою і чисельною на наших теренах. Саме за її фінансування, на стикові 14-го і 15-го століть, збудували затишну церкву Успіння Пресвятої Богородиці (арх. Дорінг). З роботи над її розписами розпочався творчий зріст згодом відомого у Європі (більше в Сполучених Штатах) Яна Розена.

Домініканська церква

Раніше тут стояла інакша, готична церква з монастирем. Пожежі, вади будівництва, різні архітектори надали Домініканам теперішнього вигляду. Церква Пресвятої Євхаристії стала опорою ордену отців домініканців ("псів Господніх") у Львові.

Міський арсенал

Міський арсенал, колишня захисна споруда Львова, простягається вздовж оборонних валів. В тутешніх підвалах колись тримали в'язнів. Тепер тут веселі концерти та ярмарки. В головних залах Арсеналу – музей зброї.

Унікальні тематичні кав'ярні та ресторани Львова

Як не парадоксально, та завдяки мережі Lokal історія міста стала осяжнішою не виключно приїжджими, а й міщанами. І хай цілковито не відновиш тканину історичного духу старовини, та неодмінно потрібно прагнути цього, особливо в історичному центрі Львова.

Сувенірний ринок

Кожен хоче взяти додому клаптик одухотворених спогадів про перебування у місті легенд і казок. На «Вернісажі» ви можете підібрати собі й вашим рідним подарунки, поділяти радість від поїздки з іншими.

Львівська майстерня шоколаду

В якийсь непомітний момент ризикуєш забути, що ти лише тут гість. Так важко стриматися і не нахапати за обидві щоки всіх тих смаколиків з білого і чорного шоколаду. Коли перед тобою ллються шоколадні ріки. і від запаху паморочиться голова, бажається витратити усі кошти на солодку мрію.

Підземелля у Львові

Відео про тур до Львова
 

Зал з шибеницею, келія монаха-аскета, знаряддя тортур... Хтозна-які ще таємниці ховають підземелля середньовічного міста? Завітайте, і самі переконаєтесь.

Домініканське підземелля

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами. А чом би й ні?

Підземелля в церкві Єзуїтів

Momento mori, нагадують підземелля отців Єзуїтів, наймогутнішого ордену середньовіччя. Саркофаг приготовлений для архієпископа, але, як говорять спеціалісти, там ніколи ніхто не був похований – таємниця... А через вентиляційне віконечко видно людей-відпочивальників, що навіть не здогадуються про всі чудеса під їх ногами.

Підземелля в аптеці музеї

Відео про музей аптеку
 

Колись аптекарі були не лише фармакологами, але й хірургами й анатомами. Також у підвалах аптек зберігалися найнесподіваніші, як от діжки з дорогим, і напевно лікувальним вином з Кальвадосу... Є в цій аптеці-музеї та «Залізне вино» оригінальний рецепт з високим вмістом заліза. Але не лише цим цікава аптека...

Копальня кави

Відео про копальню кави
 

Нелегка то робота працювати на кавовому забої... Цілу ніч шахтарі-кав’ярі, в нелюдських пахощах навантажують вагонетки свіжої, обсмаженої їх горілками кави, щоб туристи змогли запакувати невеличкий акуратний пакунок для свого сніданку... Не вірите, заходьте до львівської «Копальню кави» на Площі Ринок — переконаєтесь.

 

У вартість туру ВХОДИТь:

  • проживання;
  • 2-х разове харчування (згідно з вибраним варіантом);
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • додаткове харчування;
  • особисті витрати;
  • страховий поліс (за бажанням);
  • вхідні квитки:
        Скелі Довбуша: доїзд додатковим транспортом: загальний - 70 грн, вхід на територію - 10 грн.
        Озеро Синевир: загальний/студенти, школярі - 60/30 грн.
        Центр реабілітації ведмедів: загальний/студенти, школярі - 30/15 грн.
        Екопарк з вовками: загальний/дитячий - 50/25 грн.
        Колочава, музей Старе село – дорослий/дитячий, школярі – 90/45 грн.
        Підйомник на гору Гимба: дорослі/діти (до 10 р)- 150/100 грн.
        Водоспад Шипіт: загальний/дитячий (7-16 р) - 20/10 грн.
        Квест "Космічні перегони": 100 грн.
        Замок Шенборна: дорослий - 25 грн, дитячий - 15 грн.
        Замок Паланок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн.
      Термальні басейни "Жайворонок": 2 години: дорослі - 220 грн, діти - 110 грн, скриньки для передягання - 30 грн.
        Екскурсія фортецею Тустань: загальний - 60 грн, пільговий - 30 грн.
        Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 40/20 грн
        Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 50/30 грн, фото та відеознімання — 10 грн
        Музей-аптека: дорослий/пільговий/дитячий — 30/20/10 грн
        Підземелля Домініканського монастиря: дорослий/студентський/школярі — 2020/15/10 грн
        Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий/студентський/школярі — 30/20/10 грн
Замовити тур