Вартість туру в Карпати без харчування - 2950 грн
Вартість туру в Карпати з харчуванням - 3950 грн
Тур в Карпати на 4 дні
1 день
- Львів (виїзд від залізничного вокзалу о 9:00)
- Манявський водоспад
- Манявський монастир
- Час на обід
- Поселення в готель
- Вечеря
2 день
- Сніданок
- Полонина Перці + майстер-класи
- Буковель
- Підйомник на гору
- Гуцул ленд
- Колесо огляду Буковель
- Вечеря
- Чани в Ясіня (факультативно)
3 день
- Сніданок
- Музеї Гуцульщини
- музей вишиванка у Галини
- музей мольфарства
- Дегустація сиру
- Вечеря
4 день
- Сніданок
- Стежка Довбуша в Яремче
- Яремче
- Ґедзьо Парк
- Сувенірний ринок
- водоспад Пробій
- 21:00 орієнтовне повернення у Львів (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
Що входить та не входить у вартість туру в Карпати на 4 дні
Манявський водоспад
Це водограй, що летить в вершини 20 метрів та обтікає скелі, яким уже понад 60 мільйонів років!
Водоспад має один масивний каскад і є одним із найбільших у Карпатах. Мальовничості місцевості додають буково-ялицеві ліси довкола.
Манявський монастир
Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир розташований в Маняві і вважається однією з найвідоміших твердинь православ’я. В народі його ще називають Українським Афоном.
Заснували монастир ченці-послушники зі Святої Гори, сьогодні ж це улюблене місце паломників та туристів.
Найбільш визначна пам’ятка Манявського Скита - чудотворна ікона Богородиці Одигітрії XVIII століття. Також відомий Богородчанський іконостас, який сьогодні зберігається в Національному музеї Львова.
Проте чи не найцікавіші тут легенди, які розповідають про чуда і не тільки.
Полонина Перці + майстер-класи
Комплекс “Полонина перці” - це розваги з гуцульським колоритом. Це атмосферний етно-парк з різноманітними локаціями: музеями, відпочинковими зонами, майстер-класами.
Тут можна побачити автентичні хати з інтер’єрами та старожитностями, скуштувати гуцульський сир вурду та будз і підглянути за процесом їх приготування.
Побувати у фешн-хаті та приміряти одяг гуцулів, а також спробувати свої сили у писанкарстві, ліжникарстві чи ковальстві.
А ще вас чекають справжні гуцульські гуляння і те, без чого важко уявити канікули в Карпатах - колоритні фотосесії, катання на конях і смачні місцеві наїдки.
Буковель
Буковель - це 365 днів відпочинку на рік. Тут вдосталь розваг у будь-яку пору року, тому можна приїздити в Буковель і на зимові, і на весняні чи літні канікули.
Одна з найулюбленіших розваг - катання на підйомнику. На витязі можна піднятися на вершину та отримати справжнє задоволення від споглядання краєвидів, а також скористатися послугами місцевих розважальних локацій.
Гуцул ленд
Ще одна невід’ємна частина Буковелю - етнопарк. Тут панує атмосфера Бойківщини, Гуцульщини та Лемківщини. Можна зазирнути в хату, якій понад 200 років.
Змолоти борошно в жорнах. Погуляти на театралізованому гуцульському весіллі. А ще в Гуцул-Ленді варять смачний натуральний сир, вчать ткати і запрошують навідатися в контактний зоопарк, де можна гладити та годувати тварин.
Всіх локацій не перелічити, тому краще побачити все на власні очі.
Колесо огляду Буковель
Ще одна особлива нагода в Буковелі - покататися на найвищому в Україні колесі огляду. Воно підійматися в небо на висоту 45 метрів і є добре захищеним.
Кабінки безпечні, влітку мають кондиціонування, взимку ховають від вітру та снігу. Тут комфортно відпочивати з друзями, споглядаючи незабутні панорами Карпат.
Чани в Ясіня
Тут панує тепла і затишна атмосфера, яка допомагає розслабитися і забути про гамірне життя довкола.
Після активного відпочинку в Буковелі занурення в цілющі чани посеред мальовничого гірського пейзажу - найкращий спосіб зробити канікули особливо гармонійними.
Відпочинок в чанах вважається одним із найбільш ефективних, і переконатися в цьому найкраще на власному досвіді.
Музей вишиванки
Бухгалтер за освітою і закохана в українську вишивку жінка Галина живе в самому серці Карпат. Тут вона заснувала музей, який пронизаний гуцульським характером.
Власниця знає та вміє розповідати про культуру і карпатські звичаї так цікаво, що мимоволі хочеться, аби екскурсія ніколи не закінчувалася.
Галина знає майже все про обрядову та буденну вишиванку, експонує в музеї не тільки сорочки, але й старовинні гуцульські речі та предмети побуту.
Співає місцевих пісень та проводить тематичні майстер-класи.
Музей мольфарства
Важко уявити незабутні канікули в Карпатах без знайомства з мольфарами. Адже пізнати містичні таємниці чарівників хочеться усім. Музей мольфарства привідкриє секрети карпатської магії.
Тут можна почути цікаві історії про чарівників, побачити інвентар, з допомогою якого вони творять чуда і дізнатися про історичні вірування гуцулів.
Стежка Довбуша
Буково-ялівцево-смерекові «стіни» і чисте карпатське повітря - такою буде мандрівка легендарною стежкою Довбуша.
Вона піднімається Маковицею та відкриває перед туристами величезний скельний масив. Тут є вдосталь інформаційних стендів, щоб зробити прогулянку максимально цікавою.
А ще подейкують, поміж скель та каменів десь захований скарб опришків, якого донині ще нікому не вдалося знайти.
Сувенірний ринок в Яремче
4 кілометри, які можна подолати орієнтовно за 4 години залишать спогади про канікули в Карпатах на значно більше аніж 4 дні чи навіть 4 роки.
Бо Стежка Довбуша - це не просто маршрут, яким колись ходив відомий опришок. Це чарівне місце посеред лісу, де безліч мальовничих локацій для фото та вдосталь екстремальних ділянок, щоб відчути на мить і себе безстрашним героєм.
Веде стежка до легендарних скель заввишки 20 метрів, які скидаються на грізних химер. Тут колись ховалися бунтівники та справедливі месники, а сьогодні роблять незабутні селфі туристи.
Дехто навіть вірить, що поміж скелями захований скарб Довбуша. Щоправда, дотепер його нікому не вдавалося знайти.
Ґедзьо Парк
Парк “Ґедзьо” - це місце, де живуть казки, легенди і можна забути про сірість дорослого життя. Світ ельфів і гобітів, лабіринти з чудернацьких хатинок і незвичайно оригінальні інтер’єри й екстер’єри - те, чим парк в Яремче вражає найбільше.
Тут можна бути дитиною в будь-якому віці, гуляючи по міні-зоопарку, зазираючи в скриньку зі скарбами чи просто гойдаючись на казковій гойдалці. Потрапляючи в Ґедзьо Парк, ніби мандруєш в часі. До місця, якого теоретично не існує, але в якому ти відпочиваєш та отримуєш масу емоцій наяву.
Водоспад Пробій
Це один із тих особливих водограїв, який знаходиться майже у центрі міста. Він має висоту 8 метрів і шумить зовсім неподалік від сувенірного ринку.
Насолодитися красою водоспаду можна з мосту, що веде через його стрімкі потоки на висоті 20 метрів. Або ж споглядати за бурхливими каскадами біля підніжжя.
Головне бути обережними, адже камені доволі слизькі і можуть нести небезпеку туристам, які втрачають пильність під враженнями від величі Пробою.
Проживання:
готель "Дача", с.Ясіня
У вартість туру в Карпати ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
- проживання в готелі,
- 2 разове харчування,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях.
У вартість туру в Карпати НЕ ВХОДИТЬ:
- додаткове харчування,
- Вхідні квитки:
- Доїзд до Манявського водоспаду додатковим транспортом: 200 грн.
- Полонина Перці: вхідний квиток + екскурсія з дегустацією та музичним майстер-класом): загальний - 280 грн., діти до 12 р – 250 грн, УБД – безкоштовно
- Майстер-клас (виготовлення сирного коника, або лялька-мотанка, або бісероплетіння, або ковальство, або гончарство) – 250 грн/ос
- Колесо огляду в Буковелі: загальний - 300 грн, діти (6-12 р), УБД, особи з інвалідністю - 30%, діти до 6 років — безкоштовно.
- Гуцул ленд: загальний/пільговий: 300/250 грн.
- Підйомник в Буковелі: загальний/пільговий: 250/190 грн.
- VodaClub (3 години) - 750 грн, діти (5-12 р) - 50%, діти до 5 років — безкоштовно
- Родельбан – 600 грн/ос
- Музей Вишиванки: дорослий/дитячий – 50/40 грн/ос
- Музей Штопора: Дегустація + екскурсія (3 вина та 2 міцні напої, сир)- 100 грн/ос, діти та ті, хто не вживає алкоголь - 50 грн/ос, діти до 6 р і УБД — безкоштовно
- Дегустація сиру в Сирній лавці: 100 грн/ос
- Кінна прогулянка (2 год): верхи - 500 грн/ос, на бричці - 300 грн/ос
- Еко-маршрут Стежка Довбуша: дорослий/дитячий - 80/40 грн/ос
- Гедзьо Парк в Яремче дорослий/дитячий – 250/200 грн, діти до 6 р, учасники бойових дій – безкоштовно, ЗСУ - 50%.
- Чани в Ясіня - 1600 грн/2 години.
- Доплата за одномісне поселення - 900 грн.
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.