05.10

 
Володимир-Волинський (місто), Зимове (монастир), Колодяжне (музей Лесі Українки).
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 •  

  Тур Поетична Волинь

  тур на Волинь тур на Волинь екскурсія в Холодне

  Володимир-Волинський

  Один з найдавніших міст України, заснований у 988 р Великим князем київським Володимиром Святославовичем. Було столицею Галицько-Волинського князівства. Вартий уваги Свято-Успенський собор, побудований в 1156-1160 рр. за часів Мстислава Ізяславовича, онука Володимира Мономаха. Це єдиний пам'ятник архітектури домонгольського періоду, яка зберігся на території Волині. Василівська церква-ротонда ХІІІ-ХV ст., Зведена на восьмилепесткового фундаменті. До цих пір ще не вивчені стилі, які використовувалися при її будівництві. Вона не має аналогів в у світовій архітектурі.

  Зимне

  Тут розташована православна обитель, заснована Володимир Великим за часів Київської Русі - Зимненський Святогірський Святоуспенський монастир, який в 2001 р відзначав своє 1000-річчя.

  Село Колодяжне (музей-садиба Лесі Українки)

  Стало відомим на весь світ Завдяк Лесі Українці та Олені Пчілці, Які тут жили и творили. На околиці села, в садібі, якові в 1868 году Придбай батько майбутньої поетеси Петро Антонович Косач и де з 1882 року жила его сім'я, тепер находится літературно-меморіальний музей Лесі Українки.
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках.

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Тур до Львова на 3 дні