Тури по Прикарпаттю

Давній Галич
Ціна 390 грн

Щодня (для груп)

 
Ми відвідаємо унікальну пам'ятку православних святинь Церкву Святого Духа в Рогатині, Заповідник Давній Галич, Церкву Панталеймона ХІІ ст. в Шевченкове, центр Княжого Галича в Крилосі.
Екскурсія Івано-Франківськ
Ціна 120 грн

Щодня

 

Екскурсію Івано-Франківськом точно варто відвідати, якщо ви думаєете, що знаєте про Івано-Франківськ геть усе. Тому що вона розповість про будинки з історією, а не просто про пам’ятки архітектури. Екскурсія покаже місто з іншого, незвичного для більшості туристів, боку. І це вартує уваги.

Екскурсія Івано-Франківськ
Ціна 120 грн

Щодня

 

Івано-Франківськ – місто навдивовижу гарне та атмосферне. Тут ледь не на кожному кроці є цікава будівля, величний пам’ятник чи культурна установа. Тут і монументи поетам та громадським діячам, і вражаючі будівлі філармонії та театру, і височенна ратуша у серці розкішної середньовічної площі.

тур на Гуцульщину на 1 день
Ціна 390 грн

Щодня (для груп)

 
Побувати всередині гігантської писанки. Покупатися у срібній воді водоспадів. Скуштувати страви гуцульської кухні. Власноруч створити керамічний шедевр. Про усе це та багато іншого - на сайті.
Давній Галич
Ціна 910 грн

Щодня (для груп)

 
Мандрівка у колі однолітків – це завжди особлива пригода. Тим паче, якщо це подорож туди, де шумлять водоспади, де стоять всупереч часу мури старовинних замків, де трапляються чудеса і живуть легенди. Ми вирушимо саме у таке місце – у колишнє Галицько-Волинське князівство. І потрапимо туди, де творилася історія, де сьогодні є безліч цікавих пам’яток та звучить один із найповноводніших водоспадів України.
Стежками Довбуша
Ціна 990 грн

Щодня (для груп)

 
Олекса Довбуш – опришок, керівник опришківського руху у Карпатах. Його загони робили засідки на магнатів та шляхтичів. Про заховані скарби Довбуша донині ходять легенди. І ми вирушимо у мандрівку стежками, якими ходив відомий опришок. Екскурсія стежками Довбуша це маршрут Карпатами - горами, скелями, печерами.