Тури на Буковину

Екскурсія Чернівцями
Ціна 75 грн

Щодня 10:00, 11:30, 13:00

 
Чернівці – неймовірно красиве місто, багате на історичні, архітектурні пам’ятки та унікальні створіння сучасності. А тому не варто відмовляти собі у задоволенні зануритися в атмосферу «українського Відня», «маленького Парижа» і «української Праги» водночас. Відтак, запрошуємо вас на оглядову екскурсію Чернівцями, яка відкриє чимало таємниць про столицю Буковини та змусить закохатися у неї з першого погляду.
Тури на Буковину
Ціна від 3300 грн

1-7.08.2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

Тури на Буковину
Ціна 990 грн

 
Кожен куточок України багатий на загадки та таємниці. І однією із найбагатших на культурні та природні скарби є Буковина. Незвичайне та приголомшливе. Розкішне та раритетне. Ми побачимо те, про що не завжди розповідають у підручниках історії та почуємо легенди, які змушують закохатися у Буковину назавжди.
Тур в Буковину
Ціна 1250 грн

ЩодНЯ (для груп)

 
Коломия (музей писанки), Чернівці (Резиденція Буковинських митрополитів), Хотин (фортеця), Кам'янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник).
ХОТИН І КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
Ціна 350 грн

Щодня

 
Замурована у стіні фортеці красуня. Знищена президентом шибениця. Найкрасивіший замок України та його життя нині. Про це та інше читайте на сайті та дізнавайтесь під час мандрівки у Хотин та Кам’янець-Подільський.
Майстер-клас в Чернівцях для дітей
Ціна 75 грн

Щодня (для груп від 10 осіб)

 
Майстер-клас проводиться в центрі Чернівців. Як із кількох клаптиків тканини створити справжній оберіг? В чому таємниця сили ляльки-мотанки, яка прийшла до нас із дуже далеких часів?