шкільний тур в Закарпаття
Ціна 850* грн

Щодня (для груп)

 
Тур на 2 дні в Закарпаття для дітей. Кожна дитина мріє про захопливі подорожі та веселі пригоди. Цікава екскурсія у закарпатський край подарує школярам багато яскравих та незабутніх вражень.
Замовити тур

З програмою дводенного туру в Закарпаття для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Закарпаття для школярів:

Тур в Закарпаття для школярів на 1 день

Тур в Закарпаття для школярів на 3 дні.

 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Два дні екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Дводенний тур для школярів по Закарпатті

1 день
 • Початок з м. Мукачево
 • Замок Шенборна
 • Замок Паланок
 • Сент-Міклош
 • Факультативний заїзд на Термальні води "Жайворонок" + 70 грн/ос до вартості туру
2 день
 • Пішохідна екскурсія містом Ужгород
 • Ужгородський замок
 

Початок екскурсії в м. Мукачево. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі та протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

Екскурсія в замок Шенборна

відео про замок Шенборна
 

Замок Шенборна недаремно вважається архітектурною перлиною Закарпаття. Побудований у стилі неоромантизму, він має вигляд казкового палацу. Саме тому, тут неодноразово знімалися художні фільми та проводилися різноманітні мистецькі фестивалі. Поєднання готичної та романської архітектури створюють чарівну атмосферу, яка без сумніву сподобається дітям та тим, хто їх супроводжує.

Окремої уваги заслуговує дендропарк, серед якого розташована невеличка, але дуже приваблива водойма. Школярам випаде нагода прогулятися серед екзотичних рослин, подихати чистим повітрям та почути захоплюючи історії, пов’язані із цим місцем. Особливо цікаво дітям буде дізнатися, чому саме залами палацу ходить вночі привід жінки у чорному вбранні.

Екскурсія в Мукачівський замок

відео з 5 денного туру в Закарпаття про замок Паланок в Мукачево
 

Жодна екскурсія по Мукачево для дітей не обійдеться без родзинки міста — Замку Паланок. Замок Паланок розташований на горі вулканічного походження, що має у висоту 68 метрів. Дивовижна, колись неприступна фортеця є однією із найкрасивіших пам’яток архітектури Закарпаття. Школярі зможуть на власні очі побачити всю велич давньої фортифікаційної споруди та добре розгледіти місто Мукачево, що розкинулося у підніжжя гори.

Під час екскурсії діти почують не тільки історичні факти та дізнаються про неймовірні події, пов’язані із замком Паланок. Професійний гід також повідає про часи, коли Закарпаття входило у склад Трансильванської держави, яку очолював сам Влад Депеш, більш відомий як Дракула. А ще відвідувачі стародавньої фортеці зможуть загадати бажання, потримавши за палець пам’ятник князю Федору Корятовичу. Саме він колись підманув чорта, який і досі виє на дні глибокого колодязя посеред замку.

Екскурсія в домашній замок "Сент-Міклош"

відео про замок Сент Міклоша
 

Поблизу замку міститься оборонний замок Сент-Міклош барона Перені (XIV ст.). Сент-Міклош — оборонна споруда дещо іншого типу, ніж ті, що зазвичай ми звикли називати замками. Після численних перебудов зараз він виглядає як невеликий двоповерховий будинок під черепичним дахом. Тільки дві вежі, низка бійниць і стіни метрової товщини свідчать про його бойове минуле.

Термальні води "Жайворонок"

відео з туру в Закарпаття про термальний Басейн Жайворонок в Берегово
 

Термальні води "Жайворонок" відомі далеко за межами України. У місті Берегово знаходиться єдиний в країні критий басейн з термальною цілющою водою. Щоб насолодитися комфортним відпочинком та оновити своє тіло сюди кожен рік приїжджає тисячі відвідувачів із всього світу.

Окрім купання у басейні тут можна насолодитися теплою водою у джакузі та фішпілінгом, під час якого маленькі рибки подарують ні з чим незрівнянне задоволення. Під час екскурсії школярі також навідаються до кювету із мінеральною водою, яку вони зможуть спробувати на смак. А якщо захочеться, то вони вільно зможуть запастися нею перед поїздкою до наступного пункту призначення.

Ужгородський замок

відео про Ужгородський замок
 

Ужгородський замок – чудовий зразок фортифікаційної архітектури. Колись неприступна фортеця зараз перетворилася на музей, відкритий для всіх охочих. Чудові експозиції присвячені місцевим археологічним знахідкам, історії краю, флорі та фауні Закарпатської області. Замок розташований на краю прірви та неодноразово служив схованкою від ворогів для жителів міста. А ще тут розгорталися неймовірні події, про які цікаво розповість досвідчений співробітник музею.

Звичайно, в замку живе власний привід, який з’являється точно опівночі та зникає з першими променями сонця. Біла Діва – душа дівчини, що ніяк не може знайти спокій. Дехто вважає що вона належить дочці графа Друге та, яку він живцем замурував у стіну. Інші впевнені, що то привід шляхетної дами, що закохалася у простого юнака, за що його вбили прямо на її очах. У будь-якому випадку школярам буде цікаво послухати обидві версії та після закінчення туру розповісти моторошну історію своїм друзям.

Екскурсія містом Ужгород

Екскурсія для школярів по Ужгороду – це чудова можливість познайомитися із давньою архітектурою міста, відчути його дух та отримати нові незабутні враження. Під час екскурсії по Ужгороду діти зможуть побачити легендарний єврейський квартал, відвідати австро-угорську частину міста, помилуватися римо-католицькими храмами.

А ще це місто відоме на весь світ своїми мініатюрними скульптурами, що прикрашають мости, будівлі та інші об’єкти. Мандруючи липовою алеєю чи набережною вулицею, прикрашеною квітучими сакурами. Дітлахи зможуть вдосталь нагулятися та насолодитися чистим повітрям. А чисельні кав'ярні порадують малечу смачними солодощами, виготовленими власноруч місцевими кондитерами.

 

У вартість дитячого туру в Закарпаття на 2 дні ВХОДИТЬ:

 • екскурсії;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • проживання в хостелі.

У вартість туру дитячого туру в Закарпаття на 2 дні НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії (м.Мукачево);
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
    Замок Шенборна: дорослі – 20 грн, діти – 15 грн.
    Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн.
    Замок Сент-Міклоша: добровільні внески (рекомендовано від 20 грн)
    Термальні води "Жайворонок": 2 години: дорослі - 220 грн, дитячий - 110 грн, скриньки для переодягання - 30 грн.
    Ужгородський замок: дорослі - 50 грн,  студенти 40 грн, учні - 20 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур