Давній Галич
Ціна 450 грн

Щодня (для груп (9:00-17:00))

 
Ми відвідаємо унікальну пам'ятку православних святинь Церкву Святого Духа в Рогатині, Заповідник Давній Галич, Церкву Пантелеймона XII ст. в Шевченкове, центр Княжого Галича в Крилосі.
Зареєструватись
 
          Запис на екскурсію:

Тур в Давній Галич

Рогатин

тур в Рогатин
Церква Святого Духа (1598) – тривіальний храм, стіни якого викладені з гладко оброблених масивних дубових брусів, прикрашена декоративно оздобленим іконостасом, що створили в 1650 р. на кошти Рогатинського братства. Разом із дзвіницею церква має спільний дах, який закінчується ліхтариком. Від 1983 р. церква Святого Духа є філією Івано-Франківського музею древньої архітектури й живопису. Рогатин – ще й батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана (дружина турецького султана Сулеймана Пишного).

Галич

тур в Галич
Столиця могутньої Галицько-Волинської держави. Свого часу це було найбільше місто Європи, територія якого простягалася на 8,5 кілометра з півночі на південь і на 11 кілометрів – із заходу на схід. Ця міська агломерація, з центром у княжому Крилосі й знана як Великий Галич, за своєю площею значно перевищувала такі міста давнього світу, як Вавилон, Рим, Константинополь… Місто короля Данила Галицького. Воно дало назву цілому регіонові України. Власне тут був один із наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах галицьких полків на чолі з мудрими князями український дух. Тут укладали державні документи, писали літописи, переписували та друкували Євангелія. Тут споруджували білокам’яні храми, подібних до яких не було у всьому світі, тут працювали славнозвісні галицькі зодчі та ювеліри.

Шевченкове

У межах княжого Галича в селі Шевченкове розташований храм Св. Пантелеймона XII ст. Обстежуючи 1909 року церкву Пантелеймона, Й. Пеленський знайшов на її фасадах численні написи XIII–XVII ст. Один із найцікавіших стосується XIII ст. і вказує на час побудови пам’ятки. Цей напис міститься на південному фасаді церкви, біля третього пілястра на висоті 1,50 м від землі. Текст напису складається з 8 рядків, видряпаних на кам’яному блоці гострим предметом. Розшифрувавши його, дослідник зробив висновок, що фундатором храму був Галицько-Волинський володар Роман Мстиславич, який на честь свого діда, київського князя Ізяслава, християнське ім’я якого Пантелеймон, збудував цю церкву.

Крилос

тур в Давній Галич
Крилос — село Галицького району Івано-Франківської області, на території якого в середні віки існувала столиця Галицько-Волинської держави – Галич. Пам’ятки старовини: Галичина могила – могила легендарного князя Галичини (реконструкція кургану); церква Успіння Богородиці (1584); каплиця Св. Василія, збудована на фундаментах Успенського собору XII ст.
 

У вартість входить:

проїзд автобусом;

супровід гіда-екскурсовода.

У вартість не входить:

харчування;

вхідні квитки в музеях і замках;

 

Замовити тур

Наші популярні тури:

ТУР НА ГУЦУЛЬЩИНУ З ВОРОХТИ (1 ДЕНЬ)

ТУР В БУКОВЕЛЬ І ЯРЕМЧЕ З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА (1 ДЕНЬ)

Екскурсія Замки Львівщини