шкільний тур на 1 день
Ціна 550* грн

Щодня (для груп)

 
Закарпаття – це щирий гостинний край. Приголомшена краса гір, незвичайна архітектура палаців та замків – все це чекає Вас під час цікавої пізнавальної екскурсії для школярів в Закарпатті.
Замовити тур

З програмою одноденного туру в Закарпаття для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Закарпаття для школярів:

Тур в Закарпаття для школярів на 2 дні

Тур в Закарпаття для школярів на 3 дні

 
          Замовити тур:
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Одноденний тур для школярів по Закарпатті

 • Початок з м. Мукачево
 • Замок Шенборна
 • Замок Паланок
 • Сент-Міклоша
 • Екскурсія містом Мукачево

Що входить та не входить у вартість туру

 

Початок екскурсії в м. Мукачево. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі й протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

Екскурсія в замок Шенборна

відео про замок Шенборна
 

Замок Шенборнів має казковий вид завдяки неоромантичній архітектурі, яка була в моді під час його будівництва. Саме тому палац користується великою популярністю не тільки серед звичайних туристів, а й у митців. Його територія не раз ставала місцем для фільмування художніх фільмів, проведення пленерів та фестивалів.

Школярам буде цікаво оглянути замок, побудований за астрономічним принципом. Кожен архітектурний елемент виконує певну функцію, створюючи чарівну романтичну атмосферу. А ще дітлахи матимуть змогу вдосталь набігатися та насолодитися красою саду-дендрарію, в центрі якого розташоване штучне невеличке озеро.

Екскурсія в Мукачівський замок

відео з 5 денного туру в Закарпаття про замок Паланок в Мукачево
 

Замок Паланок оповитий безліччю реальних та містичних легенд. Цей край колись був частиною Трансільванії, де володарював жахливий граф Дракула, дає підстави вважати його одним з колишніх місць проживання могутніх вампірів. А ще тут можна почути як у глибокому колодязі вовтузиться та завиває чорт, якого підступно підманув один з власників палацу – подільський князь Федір Корятович.

Замок Паланок дарує чудову можливість познайомитися дітлахам з історією Закарпаття. Він неодноразово ставав центром визвольних війн та бував у облозі. Добре спроєктований план фортифікаційного укріплення дозволяв захисникам давати відсіч загарбникам по декілька місяців. Школярам буде цікаво прогулятися широкими коридорами палацу, піднятися на самий верх захисних башт та помилуватися містом Мукачево з висоти пташиного польоту.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

відео про замок Сент Міклоша
 

Замок Сент Міклоша – невеличка двоповерхова споруда з двома баштами. Збудована вона була ще у 14 столітті та використовувалася для тимчасового розміщення війська. Школярам буде цікаво оглянути одну з найдавніших фортець та дізнатися цікаві факти бойових зіткнень, які довелося пережити захисникам замку.

На даний час на першому поверсі середньовічної споруди розташувався музей скіфської та кельтської культури. Діти зможуть детально роздивитися унікальну експозицію та послухати цікаву розповідь досвідченого екскурсовода. А ще вони почують захопливу історію кохання повстанців проти Австрійської імперії, за якою, затамувавши подих, слідкував увесь цивілізований світ.

Екскурсія містом Мукачево

Екскурсія по Мукачево — це чудова нагода познайомитися з одним з найгостинніших міст України. Саме тут проводяться безліч кулінарних фестивалів і, якщо пощастить, школярі зможуть відвідати один з них. Смачне сливове варення, узвари, неймовірні кулінарні шедеври чекають дітлахів на вулицях та площах міста.

А ще Мукачево – це місто з давньою та дуже красивою архітектурою, яку можна буде оглянути під час прогулянки у супроводі місцевого гіда. Кафедральний костел Святого Мартіна та найстаріший чинний годинник України, готична каплиця Святого Йосифа та інші історичні будівлі створюють неповторний вигляд та атмосферу неофіційної столиці Закарпаття.

 

У вартість туру для школярів в Закарпаття ВХОДИТЬ:

 • екскурсії;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру для школярів в Закарпаття НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії (м.Мукачево);
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
  • Замок Шенборна: дорослі – 20 грн, учні – 15 грн.
  • Мукачівський замок: дорослі - 100 грн, пільгові - 70 грн, діти до 14 років - 50 грн.
  • Сент-Міклоша: доброчинні внески, бажано від 20 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур