шкільний тур на 1 день
Ціна 330* грн

Щодня (для груп)

 
Закарпаття – це щирий гостинний край. Приголомшена краса гір, незвичайна архітектура палаців та замків – все це чекає школярів під час цікавої пізнавальної екскурсії.
Замовити тур

З програмою одноденного туру в Закарпаття для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Закарпаття для школярів:

Тур в Закарпаття для школярів на 2 дні

Тур в Закарпаття для школярів на 3 дні

 
 
*Прорахунок для групи від 20 чоловік, якщо менше 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 чоловік, керівник групи - безкоштовно!

Одноденний тур для школярів по Закарпатті

 • Початок з м. Мукачево
 • Замок Шенборна
 • Замок Паланок
 • Сент-Міклоша
 • Екскурсія містом Мукачево
 

Початок екскурсії в м. Мукачево. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі і протягом дня ми забезпечуєм повний екскурсійний супровід, згідно програми.

Екскурсія в замок Шенборна

 

Замок Шенборнів має казковий вид завдяки неоромантичній архітектурі, яка була в моді під час його будівництва. Саме тому палац користується великою популярністю не тільки серед звичайних туристів, а й у митців. Його територія не раз ставала місцем для зйомок художніх фільмів, проведення пленерів та фестивалів.

Школярам буде цікаво оглянути замок, побудований за астрономічним принципом. Кожен архітектурний елемент виконує певну функцію, створюючи чарівну романтичну атмосферу. А ще дітлахи матимуть змогу вдосталь набігатися та насолодитися красою саду-дендрарію, в центрі якого розташоване штучне невеличке озеро.

Екскурсія в Мукачівський замок

 

Замок Паланок оповитий безліччю реальних та містичних легенд. Цей край колись був частиною Трансільванії, де володарював жахливий граф Дракула, дає підстави вважати його одним з колишніх місць проживання могутніх вампірів. А ще тут можна почути як у глибокому колодязі вовтузиться та завиває чорт, якого підступно підманув один з власників палацу – подільський князь Федір Корятович.

Замок Паланок дарує чудову можливість познайомитися дітлахам з історією Закарпаття. Він неодноразово ставав центром визвольних війн та бував у облозі. Добре спроектований план фортифікаційного укріплення дозволяв захисникам давати відсіч загарбникам по декілька місяців. Школярам буде цікаво прогулятися широкими коридорами палацу, піднятися на самий верх захисних башт та помилуватися містом Мукачево з висоти пташиного польоту.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

 

Замок Сент Міклоша – невеличка двохповерхова споруда з двома баштами. Збудована вона була ще у 14 столітті та використовувалася для тимчасового розміщення війська. Школярам буде цікаво оглянути одну з найдавніших фортець та дізнатися цікаві факти бойових зіткнень, які довелося пережити захисникам замку.

На даний час на першому поверсі середньовічної споруди розташувався музей скіфської та кельтської культури. Діти зможуть детально роздивитися унікальну експозицію та послухати цікаву розповідь досвідченого екскурсовода. А ще вони почують захоплюючу історію кохання повстанців проти Австрійської імперії, за якою, затамувавши подих, слідкував увесь цивілізований світ.

Екскурсія містом Мукачево

Екскурсія по Мукачево - це чудова нагода познайомитися з одним з найгостинніших міст України. Саме тут проводяться безліч кулінарних фестивалів і, якщо пощастить, школярі зможуть відвідати один з них. Смачне сливове варення, узвари, неймовірні кулінарні шедеври чекають дітлахів на вулицях та площах міста.

А ще Мукачево – це місто з давньою та дуже красивою архітектурою, яку можна буде оглянути під час прогулянки у супроводі місцевого гіда. Кафедральний костел Святого Мартіна та найстаріший діючий годинник України, готична каплицю Святого Йосифа та інші історичні будівлі створюють неповторний вигляд та атмосферу неофіційної столиці Закарпаття.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • екскурсії;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії (м.Мукачево);
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
  • Замок Шенборна: дорослі – 20 грн., учні – 15 грн.
  • Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн.
  • Сент-Міклоша: доброчинні внески, бажано від 20 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур