2 дні у Закарпатті для шкільних груп
Ціна 1950* грн

Щодня (для груп)

Хочете класом відправитися у веселу подорож із купою цікавих пригод? Тоді відправляйтеся в тур на Закарпаття! Гостинний край славиться не тільки красивою природою, а й безліччю старовинних замків та палаців, термальними та мінеральними водами.
Замовити тур

З програмою триденного туру в Закарпаття для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Закарпаття для школярів:

Тур в Закарпаття для школярів на 1 день

Тур в Закарпаття для школярів на 2 дні.

 
          Замовити тур:
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Три дні екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Триденний тур для школярів по Закарпатті

1 день
 • Приїзд в м. Мукачево
 • Замок Шенборна
 • Замок Паланок
 • Замок Сент-Міклоша
 • Факультативний заїзд на Термальні води "Жайворонок" + 70 грн/ос до вартості туру
 • Поселення в хостел в Ужгороді
2 день
 • Невицький замок
 • Підйомник "Красія" або Перечинська мануфактура (дегустація сиру)
 • Повернення в хостел
3 день
 • Виселення з хостела
 • Пішохідна екскурсія містом Ужгород
 • Екскурсія містом Ужгород

Початок: м. Мукачево

Що входить та не входить у вартість туру

 

Початок екскурсії в м. Мукачево. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі та протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

Замки Закарпаття

Екскурсія в замок Шенборна

відео про замок Шенборна
 

Замок Шенборна – шедевр неоромантичної архітектури, що виглядає як казковий будиночок. Він має 365 вікон, 12 входів та чотири вежі, також кожну годину голосно б’є дзвін. Завдяки гармонійному поєднанню архітектури та навколишнього простору територія замка Шенборна не раз ставала знімальною площадкою для різних кіностудій.

Дендропарк, що оточує палац, розкинувся на 19 га. Окрім екзотичної рослинності у ретельно прибраному саду знаходяться реалістичні скульптури різних тварин. А ще тут є «джерело краси», вода з якого, згідно з легендою, дозволяє омолодити тіло. Школярам буде цікаво почути легенди про криваву графиню Ержбет та Скелю Кохання.

Екскурсія в Мукачівський замок

відео з 5 денного туру в Закарпаття про замок Паланок в Мукачево
 

Замок Паланок – головна прикраса міста Мукачево. Він височить на самому вершечку гори вулканічного походження і ніхто не знає точної дати його спорудження. Відомо тільки, що у XI столітті він вже захищав городян від набігів чужинців. Колись навколо нього точилися бої та складалася історія, а зараз він гостинно приймає відвідувачів.

Пізнавальна екскурсія у супроводі гіда дозволить дітлахам познайомитися із легендами, що оточують цю старовинну споруду. Також вони зможуть роздивитися цікаві історичні композиції, сфотографуватися в найбільш мальовничих закутках палацу та вдосталь надихатися кришталево чистим повітрям.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

відео про замок Сент Міклоша
 

Замок Сент Міклоша – середньовічна фортифікаційна споруда, що має суровий, але від того не менш романтичний вигляд. Колись події, що розгорталися всередині, привернули увагу всієї Європи. Драматична любов жінки та чоловіка аристократичного походження, що повстали проти імперії, надихнула чимало митців на створення чудових художніх творів.

На даний час перший поверх займає музей із постійною експозицією, присвяченій кельтській та скіфській культурам. Другий знаходиться на реставрації та кажуть, що колись, під час ремонтних робіт в одній зі стін знайшли скелет. Можливо його замурували згідно з давньою традицією, коли у стіну новобудови вмуровували живцем людину. А може, хтось із колишніх володарів замку Сент Міклоша таким чином приховав якийсь злочин.

Термальні води "Жайворонок"

відео з туру в Закарпаття про термальний Басейн Жайворонок в Берегово
 

Термальні басейни "Жайворонок" мають унікальні цілющі властивості. Щоб насолодитися купанням в басейні, наповненому теплою мінеральною водою із глибини 1150 метрів, у Берегово приїжджає багато туристів. Повністю об лаштований сучасний комплекс відпочинку дозволяє добре відпочити та відновити здоров’я.

Дітлахи, що відправилися у триденний тур до Закарпаття, під час відвідування басейну, відправляться у пізнавальну екскурсію. Вони дізнаються, чому саме в цьому місті на поверхню виходять термальні води та про їх лікувальні властивості. А ще можна буде спробувати мінеральну воду у кюветі, подихати чистим гірським повітрям та весело провести час на ігрових майданчиках санаторію.

Підйомник "Красія"

Гора Красія (1036 м) – це ідеальне місце для любителів помилуватись красотами тих країв. Сьогодні ж на горі до послуг відпочивальників два сучасні крісельні підйомники. Також у зимовий період працює спеціальна система технічного засніження, яка дозволяє зробити сніговий покрив максимально комфортним.

Екскурсія у Невицький замок

Невицький замок – одна з найстаріших фортець України, з якою пов’язано багато легенд. Його спорудили в кінці 12 століття, але з того часу він неодноразово перебудовувався та обростало новими захисними спорудами. Розказують, що колись замком володіла зла жінка, якою навіки запам’ятали як Погана діва. Вона примушувала додавати у будівельний розчин молоко матерів та кров юних дівчаток. Це повинно було створити додатковий магічний захист споруді та максимально укріпити стіну.

Як закінчила своє життя погана діва та хто врятував місцевих жителів від злої правительки школярі взнають під час цікавої екскурсії по Невицькому замку. А ще тут можна зробити чудові групові та індивідуальні фотографії на фоні мальовничих руїн та насолодитися чудовим краєвидом з висоти 125 метрової вулканічної гори, на якій розташована фортеця.

Ужгородський замок

відео про Ужгородський замок
 

Ужгородський замок височить над обласним центром і є його головним туристичним об’єктом. Двері завжди широко відкриті для гостей, а досвідченні екскурсоводи чекають можливості розповісти про історію рідного краю. Школярі побачать на власні очі, як виглядає зсередини справжній середньовічний замок, погуляють його коридорами та подивляться на місто з висоти пташиного польоту.

А ще на дітлахів чекають цікаві розповіді про славну оборону замку, його володарів та почують декілька моторошних легенд. Одна з них пояснює, чому рівно опівночі з’являється привід Білої діви, що шукає свого коханця. Можливо на одному з портретів, що є частиною цікавої експозиції зображена саме вона.

Екскурсія містом Ужгород

Екскурсія по Ужгороду підкорює гостей міста затишком та красою давніх вулиць. Він має дуже давню історію, з якою школярів познайомить професійний гід. Тут є єврейський, чехословацький квартал та австро-угорська частина міста, гуляти якими краще з фотоапаратом. Дивовижні храми, цікаві споруди та парки дарують особливий настрій та запам’ятовуються назавжди.

Ужгород славиться набережною, здовж якої висаджені справжні сакури. Подивитися на їх цвіт приїжджають люди із різних куточків країни. А ще місто славиться мініатюрними скульптурами, які можна зустріти будь-де – на мостах, у парках та скверах. Екскурсія по Ужгороду в останній день туру Закарпаттям подарує дітлахам гарні емоції та дозволить налаштуватися на повернення додому.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • проживання в хостелі;
 • екскурсії;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії (м.Мукачево);
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
    Замок Шенборна: дорослі – 20 грн, діти – 15 грн.
    Мукачівський замок: дорослі - 100 грн, пільгові - 70 грн, діти до 14 років - 50 грн.
    Сент-Міклоша (доброчинні внески, бажано від 20 грн)
    Підйомник "Красія" - дорослі – 200 грн, діти – 10 грн.
    Ужгородський замок: дорослі - 100 грн, студенти - 75 грн, учні - 40 грн.
    Термальні води "Жайворонок": 2 години: загальний - 220 грн, дитячий - 110 грн, скриньки для переодягання - 30 грн.
    Дегустація сиру — дорослі - 75 грн, діти - 50 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур