Ціна 120 грн

Щоп'ятниці, Щосуботи 9:00

 

Ця ранкова екскурсія менш за все схожа на звичну «суху» розповідь про Львів, на кшталт статті про місто Львів з довідника чи Вікіпедії. Вас чекає дійсно приємна подорож ранковими вуличками та площами, темними двориками та місцями, схованими від інших туристів.

Замовити екскурсію

Також пропонуємо Вам інші наші екскурсії відвідати екскурсії:

Костюмована вечірня екскурсія по Львову — містичний Львів

Вуличками давнього Львова

 
          Запис на екскурсію:

Костюмована екскурсія-шоу вулицями Львова

Тривалість екскурсії 1 година 15 хвилин. Кількість персонажів на екскурсії: 2.

Легенди Львова від бургомістра

Щоб встигнути на костюмовану екскурсію-виставу по Львову необхідно вчасно прийти до Ратуші на головній площі міста. Тут охочих потрапити у захопливі пригоди зустріне бургомістр, вдягнений у середньовічний костюм. Він трохи розповість про історію заснування міста та його найбільш важливі етапи розвитку. Реальні факти доповнюються цікавими місцевими легендами, що створює чарівне полотно розповіді бургомістра.

 
костюмована екскурсія Львів

Львівські євреї – які вони?

Потім, зібравши до купи екскурсантів, середньовічний мер давнього міста вирушить на прогулянку старовинними вуличками та площами. Просякнуті легендами стіни будинків будуть надихати бургомістра на все нові цікаві розповіді до того часу, поки групу туристів не перестріне єврей Мойша. Трохи посперечавшись з начальником міста про те, хто кому насправді винен грошей реалістично вдягнений персонаж очолить подальшу ранкову екскурсію Львовом.

Його розповідь торкнеться не лише ролі цієї національності у становленні особливого унікального колориту міста. Мойша поведе гостей дивними двориками, прикрашеними кам’яними скульптурами драконів та левів, та навіть запросить зайти до дивних закладів, де зовсім немає цінників. Також екскурсантів чекає веселий єврейський танець, основним рухам якого із задоволенням навчить незвичайний гід у національному костюмі.

 
євреї в костюмованій ранковій екскурсії

Гуляки, монахи та жебраки

Але багатого єврея з групою туристів зустріне барон жебраків, який далі продовжить цікаву екскурсію вулицями Львова. Він відведе гостей в заховані у глибині дворів місця, які належать до його володінь. Екскурсанти взнають, що раніше безхатченкам необхідно було отримати ліцензію на жебракування, яка коштувала не так вже і дешево.

Від нав’язливого барона жебраків учасників костюмованого туру по Львову звільнить католицький чернець. Його розповідь буде про секрети приготування по-справжньому смачного пива та нелегку роботу літописця. Але і він не встигне набриднути туристам, бо його замінить звичайний львівський гуляка-батяр. Саме з цієї хвилини почнеться справжнє знайомство з особливостями місцевої міської культури зі співами, жартами та розіграшами.

 
Костюмована екскурсія по львову

Бажаєте весело провести вільний час у Львові? Півторагодинна вечірня екскурсія по Львову подарує Вам багато яскравих емоцій та вражень!

 
Замовити екскурсію

Наші популярні тури:

Львів — місто кави та шоколаду

"Музеї Львова"

Автобусна екскурсія Львовом (5 годин)