сколівські бескиди камянка
Ціна 600 грн

щодня

 

У турі зі Львова Ви відвідаєте: заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине"(мертве озеро) та джерело "Жива вода". Фортеця "Тустань" обов'язково вразить Вас своєю величчю, а невеличкий водоспад Кам'янка — чистотою своїх вод. Тур в Карпати на один день зі Львова — завжди класна ідея!

Замовити тур

Впродовж всього лиш одного дня ви зможете отримати вражень та спогадів на увесь рік! Ми поєднаємо і переїзд автобусом, і піші прогулянки. Ви не пошкодуєте, що провели цей одноденний тур в Карпати фортеці Тустань у нашій дружній компанії.

          Замовити тур:

Екскурсія Тустань та водоспад Кам'янка

Початок екскурсії 9:00, збір о 8:45 пл. Галицька біля пам'ятника Королю Данилу.

 

Виїзд зі Львова. - Заповідник Тустань (Фортеця Тустань). - Національний природний парк Сколівські бескиди. - Прогулянка до водоспаду Кам'янка. - Прогулянка до озера-болота Журавлине — Дегустація води з джерела Жива вода — Повернення до Львова.

Що входить та не входить у вартість туру

Державний історико-культурний заповідник "Тустань"

екскурсія Тустань в турі в Карпати

Тустань це унікальний заповідник, до якого приїздять з усієї Європи. Тут заховалося Середньовіччя.

Тут є та оборонні мури, і дива, створені природою. Тут на скелях збережені таємничі знаки, петрогліфи. Над їх виникненням та розшифровкою донині думають найвидатніші історики та дослідники. Недаремно щороку, починаючи із 2006-го, на цій території відбувається колоритний фестиваль середньовічної культури «Ту-стань!».

Ми відвідаємо комплекс скель Камінь, систему оборони наскельного комплексу фортеця Тустань, оцінимо масштаби гідроспоруди в урочищі "Стави" і просто станемо частинкою унікально пам’ятки історії та архітектури IX-XIII століття.

Національний природний парк "Сколівські бескиди"

Ще один особливий заповідник на території Західної України. Це гірський масив із найвищою горою Маґура (1362,7 м).

Парк Сколівські бескиди є лише однією із частин усього величного комплексу. Проте і він має свої особливості, які варто побачити та відчути. Для прикладу, водоспад Гуркало і Кам'янецький водоспад.

Ще одним популярним серед туристів місцем є Східницьке родовище мінеральних вод. Зрештою, неоціненним є хвойний ліс, який дарує стовідсоткове відчуття спокою та повноцінного відпочинку.

Водоспад Кам'янка

відео про Камянецький водоспад

Це природний водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області. Водоспад Кам'янка є геологічною пам'яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму.

Особливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води та б’є ними об кам’янисту долину.

А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи — сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» і Мертве Озеро.

Озеро Журавлине

У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність пів кілометра. А от його глибину виміряти неможливо, бо дно вкрите корінням дерев. І хтозна, як глибоко вони сягають.

Довкола озера Журавлине – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина.

Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. За розповідями місцевих, у давнину тут неодноразово зникали подорожні. Та й самі мешканці колись минали Журавлине десятими дорогами. Сьогодні ж тут цілком безпечно і дуже цікаво. А тому забути Мертве озеро просто неможливо!

Джерело "Жива вода"

Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки з дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води з особливого джерела.

В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся».

Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!

 

У вартість туру НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

      Фортеця Тустань: дорослі/пільгові — 120/60 грн.
      Водоспад Кам'янка: дорослі/діти — 30/15 грн.
Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур на озеро Синевир

Популярний тур на Говерлу