Фото Львова

Кафе Львова

У Львові є дуже багато кафе, основні з них: "Криївка", "Золотий Дукат", "Під Синьою Пляшкою", "Мазох кафе", "Жидівська кнайпа", "Старгород", "П'яна вишня", "Театр пива "Правда", "Королівська пивоварня". Деякі кафе мають давню історію, деякі тематичні, які мають свої "фішки". Тут підібрані фотографії Львова, які точно варті уваги і випадкового подорожуючого і естета в гурманській темі.

Церкви Львова

Львів славиться паломницьким туризмом, так я тут представленна незліченна кількість церков, соборів, монастирів. Якісні фото старого Львова залишуть памятку про це величне місто. У Львові знаходяться культові споруди багатьох конфесій. В програми екскурсій Львовом включають відвідування різних церков: Церква Ольги та Єлізавети, Церква Преображення Госпднього, Латинська Катедра, Церква святого Юра, Вірменська церква, Синагоги...

Музеї Львова

Львів - туристичне місто. в якому знаходяться понад 30 музеїв. Окрім класичних музеїв: "Краєзнавчий", "Музей Природи", ще є нетипові музеї, такі як Музей-стадіон "Арена Львів", музей "Арсенал", "Шевченківський Гай".

Вулиці Львова

Майже вся історична центральна частина Львова входить в насліддя ЮНЕСКО. Тут є і памятники та архітектурні споруди, будинки... Пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, тематичні кафе та ресторани мережі Lokal, Сувенірний ринок “Вернісаж”. У Львові є цікаві місця для фотосесії не втрачайте нагоди залишити собі яскраву памятку з подорожі.

вілли Львова

У Львові жили багато відомих і заможних людей. У деяких з них будинки є витворами архітектурного мистецтва. Вілли Львова: "Вілла Івана Франка", "Вілла Грушевського", "Цитадель", "Цорі Гільод", "Вілла Йозефа Франца".

Майстер-класи у Львові

У Львові є можливість замовити майстер-клас з виготовлення різних ласощів. Майстер-класи: в майстерні шоколаду, майстерні пряників, в майстерні карамелі

Пам'ятники Львова

Львів багатий на монументальну спадщину. Тут є і памятники повязані з "кавовим королем" і з літературною спадщиною українців і памятники польським героям

Пивоварні Львова

Пивоварні Львова - це особливе місце, де можна побачити процедуру варіння пива, а також і продегустувати його. Основні пивоварні: "Старгород", "Театр пива "Правда"", "Королівська пивоварня", "Львіварня".

Палаци Львова

Архітектурна спадщина Львова на прикладі палаців Львова.