Місто Львів вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Тут Ви можете ознайомитись з загальною інформацією про тури до Львова починаючи з 2-х до 7-ми днів.

Тури до Львова на вихідні

Тур вихідного дня у Львів – це найкращий вікенд, про який можна не тільки мріяти, але й реалізувати. Оберіть тематичний тур "На каву до Львова" і відчуйте Львів на смак. Терпкий і міцний. Вирушайте у популярний "3-ох денний тур до Львова" і з п’ятниці до неділі насолоджуйтесь містом, мандруючи шоколадними закутками, підземеллями, пивоварнями та визначними пам’ятками. Або ж станьте учасником Дводенного туру до Львова та оцініть одразу кілька найяскравіших екскурсій містом: Австрійський Львів, Церква Св. Юра, Архітектурний комплекс площі Ринок", Високий Замок, Личаківське кладовище, Елітний Львів, Вуличками міста, Підземелля Львова.

Багатоденні тури

Для того, аби відчути Львів повноцінно, потрібно присвятити йому не один і навіть не два дні. І пропонуємо популярні та дуже цікаві тури: "тур у Львів на тиждень", "тур у Львів на 6 днів", а також у Львів на 4 дні та 5 днів. У рамках кожного з них буде багато цікавих зупинок найдостойнішими місцями міста. Ви посмакуєте оригінальними місцевими стравами, поринете у вир західних традицій та зможете відпочити із львівським колоритом.

Тури на свята і фестивалі у Львів

Львів вміє неймовірно цікаво відпочивати. Фестиваль Ніч у Львові, свято сиру і вина, свято шоколаду, день молоді, свято батяра, Тур на день Валентина і Новий рік у Львові — усі ці захопливі варіанти уже чекають вашого остаточного рішення вирушити до міста Лева і випробувати місто на гостинність. Окрім того, можна навідатися до Львова і в особливо святкові дні. Тур на Різдво у Львів, подорож На Великдень до Львова, мандрівка Вербна неділя у Львові, Католицьке Різдво у Львові, а також свято-візитівка Львова – Книжковий форум видавців — місто Лева відкриває перед вами свої ворота та двері й чекає у гості у будні та свята!