Кава у Львові фестиваль
Ціна 1600 грн

 
Фестиваль Кави у Львові — це слушний час для кавоманів скупитись різноманітними кавами. Крім цього є можливість детальніше познайомитись з містом Львів, а саме побувати на чотирьох екскурсіях Львовом, крім екскурсійної програми, включено проживання в готелі.
Замовити тур
 
          Замовити тур:

Тур на фестиваль кави у Львів

    1 день (субота)

  • 9:00-13:00 Автобусна екскурсія Львовом (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок) (початок: пл. Кропивницького (церква Ольги та Єлизавети)).
  • 13:00-15:30 Екскурсія "Підземелля Львова"
  • Поселення в готель

    2 день (неділя)

  • 9:00 Сніданок. Виселення з готелю
  • 10:00-12:00 Екскурсія "7 Чудес Львова" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
  • 12:00-15:00 Екскурсія "Вуличками давнього Львова".

Автобусна екскурсія Львовом

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

Відео про церкву Ольги та Єлизавети
 

На початку ХХ століття цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф І символічно заклав перший камінь під будівництво римо-католицького костелу Святої Єлизавети (Ельжбети), названий так на честь цісаревої дружини Єлизавети (Сісі) Баварської. За радянських часів тут було "найсолодше місце у Львові" – склад кондитерської фірми "Світоч".

Пам'ятник Степанові Бандері

Відео про Пам'ятник Степанові Бандері
 

"Україна – понад усе!". Семиметровий С. Бандера на варті спокою львів'ян. А позаду – стелла української державності – 30-метрова тріумфальна арка на 4 колонах: перша – княжий період, друга – період козацтва, третя – період Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, четверта – сучасність України.

Архикатедральний собор Св. Юра

Відео про церкву Юра
 

Один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов'язані імена Андрея Шептицького (Греко-Католицька церква), Вольфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава).

Пл. Ринок

Площа виникла за князювання Лева Даниловича у другій половині XIII ст. як центр торговельного та суспільного життя міста. Лише дворяни та вище духовенство мали право споруджувати будинки вище трьох поверхів заввишки та розміщувати на фасаді понад три вікна на одному поверсі. Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного. Тут вирував базар, який відвідували перси та англійці, турки та голландці, росіяни та французи. На площі розміщувалося міське управління, виконувалися судові вироки, влаштовувалися різноманітні урочистості, вистави, процесії.

Львівська ратуша

Ратуша впродовж свого існування була місцем розташування центральної міської влади Львова. На сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні. Вхід на вежу відкритий: Ви можете насолодитись краєвидами центральної частини Львова і розглянути зблизька механізм старого німецького годинника, що вправно веде відлік часу. Завдяки йому працює ратушевий дзвін, який кожні 15 хвилин нагадує про себе мелодійним звучанням.

Фонтани

1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс. Фонтани на Площі Ринок не є фонтанами в прямому значенні цього слова — це криниці. Вода з них не б’є, а витікає двома струменями.

Чорна кам’яниця

Збудована 1577 року Петром Красовським у стилі ренесансу. Фасад і фланкуючі пілястри вкриті тесаним каменем. Фасад оздоблено орнаментами та сюжетною різьбою. У Чорній кам'яниці тепер міститься Львівський історичний музей. Свою назву Чорна кам'яниця одержала у XIX столітті через цілком прозаїчну причину: впродовж століть свинцеві білила, якими ґрунтували стіни, окислювалися під дією повітря і світла і таким чином утворився її таємничий чорний колір, який потім підтримувався поточними ремонтами.

Високий замок

Відео про Високий замок
 

Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Особливо дітям і молодятам. Місце, з котрого відкривається захоплюючий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.

Личаківський цвинтар

Відео про Личаківський цвинтар
 

Личаківський цвинтар – елітний європейський некрополь – останнє пристановище відомих і не дуже відомих, багатих і не аж таких багатих діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тих, хто відходив у вічність, починаючи з 1786 року. Тих, кому подбали про розкішні склепи, величні пам’ятники та просто скромні хрести. Тих, хто боровся за Україну і її волю вже й у ХХІ сторіччі.

Екскурсія Підземелля Львова

Відео про тур до Львова
 

Після екскурсій, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче — під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

Підземелля Домініканського монастиря

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами. А чом би й ні?

Підземелля костелу отців Єзуїтів

У трирівневому підземеллі костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки ХVI ст. і фрески XVII ст. Найцікавіший експонат цього підземелля – різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького із вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований. Замислимось про вічне?

Аптека-музей

Відео про музей аптеку
 

Аптека-музей вабить багатьма унікальними експонатами – книжками зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким понад чотириста років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного вченого-алхіміка.

Копальня кави

Відео про копальню кави
 

В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок влаштували шахту, з якої видобувають каву! Тут ви спуститесь в підземелля і побачите як шахтарі навантажують кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут облаштована найбільша кав'ярня Львова, де можна одразу посмакувати філіжанкою запашної кави.

Криївка

Заклад з оформленням польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків на пл. Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити до закладу, потрібно знати патріотичне гасло-пароль "Слава Україні — Героям слава", а також вам запропонують перехилити чарку медовухи, щоб перевірити чи ви не москаль. Для охочих постріляти тут облаштовано справжній тир.

Свято "На каву до Львова"

Традиційно, в рамках фестивалю відбудеться тур кращими кафе Львова, виставка світових виробників кавового обладнання та аксесуарів КаваEXPO, велопробіг «Кавова миля» і звичайно самий Кавовий ярмарок країни.  У цьому році в рамках свята «На каву до Львова» буде проведено конкурс серед художників — прихильників кавового напою.  Організатори свята планують залучити як професіоналів, так і любителів для створення оригінального твору мистецтва, який би передав особливе ставлення художника до кави.  Обмежень в форматі форумі — живопис, фотографія, скульптура, графічний дизайн, концептуальне мистецтво.
Крім того, організатори анонсують також і конкурс на дизайн офіційної чашки свята «На каву до Львова».  Інформація про те, що ж отримає переможець, поки тримається в таємниці, але конкурс дозволить втілити оригінальні художні ідеї.

Екскурсія "7 Чудес Львова"

Оперний театр

Відео про Оперний театр
 

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької розташований у центрі Львова на проспекті Свободи. Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм", або "еклектика". Стилістично споруда належить неоренесансу та необароко. Присутні також елементи модерну.

Будинок вчених

Відео про Будинок вчених
 

Колишнє Національне (аристократичне, шляхетське, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер’єрів поєднуються в будівлі зі сміливою конструкцією сходової галереї вестибюля. Інтер’єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, також там проводяться Львівські бали, традиція яких започаткована ще 1982 року.

Львівський національний університет імені Івана Франка

Один з найдавніших у Східній Європі та найстарішій в Україні університет.

Пам'ятник імені Івану Франку у Львові

Пам'ятник українському письменнику Іванові Франку у Львові, розташований перед головним корпусом Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Палац Потоцьких

Яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших пам’яток Львова. Спроєктував його французький архiтектор Луї д'Оверню на замовлення намiсника королiвства Галичини та Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Ви побачите близько 50 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, під Золотою Розою, театр пива Правда…)

 
Відео про вулички Львова
 

Пам’ятник Т. Шевченку

Пам'ятник Тарасові Шевченку розташований на проспекті Свободи в центрі міста. Висота постаті становить 4,45 м. Ліворуч фігури поета стоїть "Хвиля національного відродження" — 12-метрова символічна стела з фігурними барельєфами. Фігурні рельєфи на ній символічно зображують історію України від часів Київської Русі до початку XX ст. на передній стороні та історію України XX ст. — на зворотному боці. На стелі зображені фігури не тільки реальних історичних особистостей, а й героїв творів Тараса Григоровича Шевченка.

Латинська Катедра

Латинський катедральний собор – вважається чи не єдиною готичною пам’яткою архітектури стародавнього Львова. Храм споруджено на місці, де за княжих часів стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Попри те, що будівництво храму тривало понад сто років, він і надалі вважається недобудованим, оскільки первісний проєкт передбачав для будівлі дві вежі та вдвічі більшу головну наву. Впродовж століть катедра неодноразово зазнавала реставрацій і добудов, які змінювали її вигляд, внаслідок чого собор увібрав у себе риси кількох стилів розпочинаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецесією.

Вірменський катедральний собор

Унікальна пам’ятка (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи та староукраїнського галицького зодчества. На подвір’ї церкви розміщене вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI–XVII ст.) та дерев’яною каплицею “Голгофа” (XVIII ст.). Розташований на території історичного Львова, в тій його частини, де селилися вірмени.

Домініканський собор

Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) — греко-католицька церква у центральній частині Львова, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. До ІІ світової війни — храм римо-католицького монастиря ордену домініканців. За радянських часів у костелі та будівлі монастирських келій влаштували склади, а з 1973 року у цих спорудах розмістили Музей історії релігії та атеїзму. Храм у 1990-тих роках передано УГКЦ, і він був освячений на честь Пресвятої Євхаристії.

Преображенська церква

Відео про Преображенську церкву
 

На місці монастиря отців Тринітаріїв, що неодноразово зазнавав пожеж і ворожих обстрілів, в центральній частині Львова, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898). Ще вісім років відбувалися оздоблювальні роботи. Храм примітний тим, що він першим був повернутий Греко-католицькій церкві в 1989 році.

Міський арсенал

Яскрава пам’ятка фортифікаційно-оборонних споруд міста Лева. Взірець оборонної архітектури доби Ренесансу у Львові. В приміщенні арсеналу розміщений Музей зброї, який пропонує відвідувачам здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї. Крім того, у музеї представлена яскрава колекція орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути.

Ресторани мережі Lokal

Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”, еротичний “Мазох”, яскрава “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”.

Сувенірний ринок - “Вернісаж”

Ринок давно уже став своєрідною візиткою Львова. Кожен гість нашого міста, якщо хоче залишити собі на згадку якийсь сувенір про Львів, неодмінно завітає сюди та відповідно до своїх смаків добере собі якусь річ.

Львівська майстерня шоколаду

Відео про Львівську майстерню шоколаду
 

Цей заклад пропонує шоколадні вироби ручної роботи зі справжнього бельгійського шоколаду. Кожна цукерка і фігурка виліплені дбайливими руками майстрів. Всього асортимент цукерок налічує 42 види, з них 16 видів трюфелів з різноманітними смаками від класичних до фруктових, цукерки з марципаном, кремові начинки та горішки в шоколаді. В майстерні діє маленька кав'ярня, де можна скуштувати гарячого шоколаду і вишуканої кави. Також на першому поверсі, за склом, можна спостерігати за процесом виробництва.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель Долинський, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Вітан, Тревел, Юрус, Леон, Український дворик.

 
    У вартість туру вихідного дня входить:
  • 4 екскурсії Львовом;
  • проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);
  • сніданок в готелі (в деяких готелях не передбачена опція сніданку) ІНФОРМАЦІЮ УТОЧНЮЙТЕ В ТУРОПЕРАТОРА;
  • супровід гіда-екскурсовода.
    Додаткові послуги:
  • при одномісному поселенні доплата 450 грн.
  • додаткова ніч в готелі:
        одномісний номер - 900 грн.
        двомісний номер - 900 грн.
        тримісний номер - 1350 грн.
  • раннє заселення за додаткову оплату;
  • камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
  • потрібно оплатити тур до Львова і Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номером телефону екскурсовода.
 
    У вартість тур вихідного дня не входить:
  • обід, вечеря;
  • особисті витрати та проїзд в громадському транспорті;
  • страховий поліс (за бажанням);
  • вхідні квитки:
        Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 50/25 грн
        Палац Потоцьких: дорослий/студентський/дитячий та пенсіонери — 90/50/20 грн
        Королівські палаци: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн
        Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн
        Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 50/30 грн, фото та відеознімання — 10 грн
        Музей-аптека: дорослий/пільговий/дитячий — 30/20/10 грн
        Підземелля Домініканського монастиря: дорослий/студентський/школярі — 2020/15/10 грн
        Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий/студентський/школярі — 30/20/10 грн

Початок екскурсійної програми: в суботу о 9.00

Закінчення екскурсійної програми: в неділю о 15.00

 

Примітка* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур

Наші популярні тури:

Тур до Львова для школярів на 2 дні

Тур у Львів на 3 дні

Тур зі Львова в Карпати на тиждень