Львівщина багата на туристичні об'єкти, тут знаходиться понад 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Тут Ви можете ознайомитись з основним переліком турів по Львівщині та дізнатись всі деталі поїздок.

Тури по Львівській області

Львівщина, немов натуральний діамант Східної Європи.

Насичена історія Західної України мимоволі перетворила Львівщину на музей просто неба, де завжди знайдеться цікавинка, про котру Ви ще не чули. Область славиться своїми дерев’яними церквами, аристократичними замками, природними, археологічними пам’ятками та історичними подіями.

Ми пропонуємо цікаві та насичені тури по Львівщині, де Ви матимете змогу насолодитися прекрасними природними ландшафтами, відвідати культурні місця та цікаво провести час.

Замки Львівщини: романтика історії

Найпопулярнішим туром по Львівщині, який найчастіше запитують і відвідують, є насичена цікавими об’єктами подорож Золотою підковою Львівщини – замки Львівщини. Цей тур охоплює відвідини трьох замків у Львівській області: Олеського, Золочівського і Підгорецького.

Олеський замок – це пам’ятка галицько-волинської доби XIII–XVIII століть, яка сьогодні зберігає старовинні ікони, портрети, зразки скульптури, а також яскраві зразки інтер’єрів різних історичних часів.

Золочівський замок – це фортеця і королівська резиденція, у стінах якої не лише працює музейна експозиція, але й зберігають загадкові камені тамплієрів із нерозшифрованими написами.

Підгорецький замок – це один із найкрасивіших замків у Європі, який гармонійно поєднує у своїх стінах ренесансну архітектуру та могутність бастіонів.

Захопливі тури Львівщиною

Окрім замків ми також пропонуємо відвідати інші не менш цікаві тури Львівщиною. Серед них: Жовква. Крехівський монастир, який може багато розказати про життя Львівщини Княжої доби, Замки в Старому Селі й Свіржі, який ще називають: "Мала Золота підкова Львівщини" і тур Шляхами Івана Франка, який буде захопливим для любителів цікавинок.