старе село замок
Ціна 500 грн

Щодня (для груп від 17 осіб)

 

Ви відвідаєте найбільший замок Львівщини – Старосільський, що розташований у Старому Селі. А також матимете змогу гарненько відпочити на березі озера після цікавої екскурсії Свірзьким замком у Свіржі. Споглядати замки завжди особливо захопливе.

Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

          Замовити тур:

Що входить та не входить у вартість туру

Срібна підкова Львівщини: Замки в Старому Селі та Свіржі

Екскурсія по Замку у Старому Селі

Старе Село замок

Замок у Старому Селі́ чи Старосільський замок – пам’ятка архітектури XVI–XVII століть, і завдяки площі його вважають найбільшим замком на Львівщині. П’ятикутний оборонний замок князів Острозьких побудований у 1584–1589 роках. Був відновлений 1642 і 1654 у стилі східноєвропейського пізнього ренесансу. Займав значну площу, стіни 14–16 метрів висоти завершені аттиком, оздобленим аркатурою, а фронтони веж увінчані бароковою різьбою в камені (до нашого часу збереглося лише три вежі). Замок в Старому Селі розташований у центрі села, яке належить до стародавніх поселень і лежить неподалік літописного Звенигорода.

Екскурсія по Свірзькому замку

відео про Свіржський замок

Свірзький замок – це унікальна пам’ятка оборонної архітектури XV–XVII ст. Спочатку будувався як фортеця, але після реконструкції у XVII столітті втратив свій початковий вигляд. Сучасний вигляд замок набув з середини XVII ст., з часу переходу його у власність графа О. Цетнера. За наказом графа замок був перебудований і суттєво укріплений. На території замкового парку зберігся костел, заснований у XV ст. Сучасна будівля костелу в стилі ренесансу, побудована на місці дерев’яного, походить з 1541 року. Над входом у костел і сьогодні можна побачити залишки шляхетського герба колишніх господарів. До костелу від замку вів підземний хід. Завалену частину підземного ходу можна побачити з рову, який оточує замок поблизу підіймального мосту. У внутрішньому дворі видно великий колодязь, воду з якого брали у випадку облоги.

У вартість туру Срібна підкова Львівщини ВХОДИТЬ

  • проїзд автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру Срібна підкова Львівщини НЕ ВХОДИТЬ

  • харчування;
  • вхідні квитки в замки.
  • Свірзький замок - 50 грн.
Замовити тур