Щодня (для груп)
З програмою дводенного туру на Волинь для школярів можна ознайомитись нижче.
Також є інші варіанти турів на Волинь для школярів:
Поетична Волинь для школярів (1 день)
Дубно + Тараканів для школярів (1 день)
Тур на Волинь для школярів (3 дні)
Тур Волинню для школярів на 2 дні
Початок екскурсії в м. Львів. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі й протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.
Наша поїздка дасть змогу Вам:
- Порахувати найвизначніші архітектурні та історичні пам’ятки одного з найстаріших міст України;
- Побувати в найатмосфернішому навчальному закладі, де вчать думати та відстоювати власні переконання;
- Навідатися в Ермітаж Лесі Українки;
- Спуститися у підземелля найміцнішого та найтаємничішого замку країни;
- Побувати там, де бували усі Президенти України.
Там, де оберігають історію
Володимир-Волинський
Володимир-Волинський – дивовижне місто. Воно є одним із найстаріших в Україні та оберігає десятки історичних будівель та пам’яток архітектури.
Саме тут розташований один із найоригінальніших храмів Волині — Василівська церква-ротонда. Тут до сьогодні збереглася частина найстарішого монастирського комплексу з 1497 року. У Володимирі-Волинському можна побачити мури монастиря капуцинів, інформація про діяльність яких залишається суворою таємницею. Тут розташований колоритний греко-католицький храм св. Йосафата Кунцевича.
А ще місто пам’ятає страшну історію створення та існування концтабору «Норд-Офлаг-365», а також гетто.
Там, де культура й освіта
Острозька академія
Інша локація, яку ми обов’язково відвідаємо – Острозька академія. Це особливий навчальний заклад, перший вищий у Східній Європі. Колись тут працювало найпотужніше тогочасне українське видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова. Сьогодні університет «Острозька академія» є десятиразовим номінантом Книги рекордів України в категорії «Масові заходи» та є рекордсменом у номінації «Найдовший поетичний марафон» за проведення безперервного 456 годинного марафону читання «Кобзаря». Це один із найкращих університетів України, що посідає в загальному рейтингу 6 сходинку.
Колодяжне, музей Лесі Українки
Ще одна інтелектуальна зупинка нашої мандрівки – село Колодяжне, а саме музей Лесі Українки. Не всі знають, але колись тут було 3 будівлі – батьківський дім, а також два інші будиночки – сірий і білий. Білий будинок батько збудував саме для Лесі Українки та вона називала його Ермітажем. Тут були блакитні вікна і веранда зі солярієм. Також поряд був сад, з якого залишилася тільки стара груша, названа родиною Косачів Ізідориною. Сьогодні у цьому місці – музей, який може розповісти ще дуже багато цікавих, та багатьом невідомих фактів про життя і побут родини Лесі Українки та самої письменниці.
Там, де ступала нога кожного Президента України
Зимне
А ще на Волині є одне місце, до якого приїжджали усі Президенти України. Це один із найдревніших на Русі Святогірський Успенський Зимненський жіночий монастир. Вперше про нього згадано у писемних джерелах ще в XI столітті. Сьогодні це розкішний архітектурний комплекс с оборонними мурами, собором, храмами, печерою, келіями, трапезною, паломницькими приміщеннями та садом. Кажуть, тут святкували своє весілля Віктор Медведчук з Оксаною Марченко. А також сюди частенько навідувався Леонід Кучма. Які ще таємниці приховують стіни монастиря, почуємо під час гостювання у його мурах.
Там, де живе романтика
Тунель кохання
Зрештою, ми дозволимо собі трішки відпочинку та романтики. Прогуляємось дивовижним тунелем кохання, який є творінням природи в дуеті з технологічним прогресом. Кількаметровий зелений тунель надихне когось на освідчення, когось на відвертість, а комусь просто подарує особливий настрій.
Луцький замок
Не менш яскраві емоції ми отримаємо під час знайомства з Луцьким замком та його підземеллями. Це один із найстаріших та при цьому найкраще збережених у первісному вигляді замків. Моторошні історії страт, легенди та історичні факти про людей, які тут жили, владарювали, закохувалися та гинули нікого не залишать байдужими. А коли нам вдасться піднятися на вежу над фортецею, кожен зможе побачити неймовірні краєвиди міста та його околиць. І запам’ятати Волинь саме такою – мальовничою, загадковою і неповторною.
- - проживання;
- - екскурсії;
- - супровід гіда-екскурсовода.
У вартість туру ВХОДИТЬ:
- - доїзд до місця початку екскурсії;
- - харчування;
- - особисті витрати;
- - страховий поліс (за бажанням);
- - вхідні квитки:
- Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки: загальний, пенсійний – 60 грн, студентський, учнівський – 30 грн.
- Монастир у Зимне: загальний, пенсійний – 10 грн/особа, студентський, учнівський — безкоштовно.
- Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн/особа, діти до 12 років — безкоштовно.
- Луцький замок: загальний, пенсійний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 20 грн/ос.
- Луцькі підземелля: загальний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 25 грн/ос.
- Музей книгодрукування м. Острога: загальний, пенсійний – 20 грн/особа, студентський та учнівський 10 грн/ос.
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Замовити тур
Інші тури для школярів:
Тур в Закарпаття для школярів (2 дні)