Щодня (для груп)
З програмою триденного туру на Волинь для школярів можна ознайомитись нижче.
Також є інші варіанти турів на Волинь для школярів:
Поетична Волинь для школярів (1 день)
Дубно + Тараканів для школярів (1 день)
Тур на Волинь для школярів (2 дні)
Тур Волинню для школярів на 3 дні
- Приїзд в м. Львів
- Почаївська Лавра
- Тараканів (Тараканівський форт та квест)
- Дубно (замок)
- Поселення в м. Дубно
- Тунель Кохання
- Острог (місто, академія)
- Повернення в Дубно
- Виселення з готелю
- Луцьк (замок, підземелля)
- Володимир-Волинський
Початок екскурсії в м. Львів. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі й протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.
Віра, містика і непохитність
Почаївська Лавра
Перший день буде сповнений містики й таємничості. Ми побуваємо в одному з найвеличніших соборів – у Почаївській Лаврі. Саме там знаходяться унікальні ікони, відомі своїми зцілювальними властивостями. Саме там на одній площі збережено цілий ансамбль розкішної архітектури: Свято-Успенський собор, Троїцький собор, келії, Архієрейський дім, одна з найвищих в Україні дзвіниця, надбрамний корпус. А ще зовсім поряд є особливе джерело Святої Анни, з яким пов’язано безліч цікавих історій і неймовірних фактів.
Тараканівський форт
Після Почаєва ми потрапимо у містичний світ Тараканівського форту. Це оповите таємницями укріплення, яке колись слугувало в’язницею. Подейкують, тут до сьогодні блукають загублені душі людей, які загинули в цих стінах насильницькою смертю. Розповідають, що колись тут проводили над людьми експерименти, і сьогодні примари цих людей стежать за кожним, хто навідується у форт. Саме тут, у цьому містичному місці ми організуємо захопливий квест із розгадуванням таємниць, загадок, ребусами та інтелектуальними задачами.
Дубенський замок
І завершиться наш день біля могутніх стін Дубенського замку. Це одна із небагатьох в Україні фортець, яка жодного разу за всю свою історію не здалася ворогам. А ще з цим замком пов’язана дуже цікава легенда, яка розповідає, чому не варто злити жінку напередодні її весілля.
Романтика і мудрість
Тунель кохання
Другий день нашої мандрівки ми розпочнемо солодко та романтично. Побуваємо у місці, де природа та технологічний прогрес створили диво – тунель кохання. Насправді це не що інше, як залізнична колія. Але оскільки прокладена посеред густо насадженого лісу, постійно потяги, які тут курсують, зробили свою справу – «сформували» так звану зелену арку протяжністю кілька кілометрів. Виглядає тунель справді приголомшливо. Та й місцеві приповідки та легенди манять сюди закоханих з усіх усюд. Тут кожен зможе зробити особливі фото чи навіть зізнатися у коханні.
Острозька академія
І після цього ми потрапимо в інший вимір – у світ науки та історії – в Острозьку академію. Цей заклад називають українськими Афінами. Саме тут надрукували першу у світі повну Острозьку Біблію та першу граматику церковнослов’янської мови. А ще саме цей заклад вважається одним із найатмосферніших, де живе справжня демократія, де вчать вільно висловлювати свою думку та думати.
Замок у подарунок та княже місто
Луцький замок
А на завершення подорожі ми трішки перемістимося у часі. Спершу послухаємо чарівні історії про величний Луцький замок. Його було зведено як подарунок для княжної, а сполучені між собою вежі символізували безконечність кохання князя. Проте жінка померла ще до того, як подарунок було завершено. А сам князь зробив усе, аби його творіння було найміцнішим та найвеличнішим. Що, зрештою, ми бачимо і сьогодні.
Луцьке підземелля
А ще донині збереглося чимало легенд та історії про підземелля замку: про дивний склеп Магдалени, який неможливо сфотографувати, про красуню Оксану, яку вбила нездорова любов коменданта та страшні вбивства чоловіків на території замку, про перстень нещастя та інші.
Володимир-Волинський
Не менше цікавих історій та фактів розповість нам і княже місто Володимир-Волинський. Саме тут ми завершимо нашу подорож. Біля Костелу Іоакіма та Анни, де колись були заховані державні коштовності Речі Посполитої. Біля Собору Успіння Пресвятої Богоматері – єдиної збереженої церкви з домонгольського часу на Волині. Біля церкви св.Василія, яку спорудили за 1 день.
Три дні на Волині – це знайомство з іншою Україною. Це нові таємниці, нові незнані раніше легенди, а також нові знайомства та враження. Поїхали?
- - проживання в готелі;
- - екскурсії;
- - супровід гіда-екскурсовода.
У вартість туру ВХОДИТЬ:
- - доїзд до місця початку екскурсії;
- - харчування;
- - особисті витрати;
- - страховий поліс (за бажанням);
- - вхідні квитки:
- Свято-Успенська Почаївська лавра: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн/особа; діти до 12 р. – безкоштовно.
- Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн/особа, діти до 12 років — безкоштовно.
- Музей книгодрукування м. Острога: загальний, пенсійний – 20 грн/особа, студентський та учнівський 10 грн/особа;
- Луцький замок: загальний, пенсійний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 20 грн/особа;
- Луцькі підземелля: загальний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 25 грн/особа;
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Замовити тур
Інші тури для школярів:
Тур в Закарпаття для школярів (2 дні)