Ціна 1990* грн

Щодня (для груп)

 
Волинь – особливий куточок України. Тут живе своя історія, тут оберігають свої колоритні традиції й тут є свої таємниці, які не під силу розгадати допитливим туристам. Саме тому ми запрошуємо пізнати Волинський край ближче
Замовити тур

З програмою триденного туру на Волинь для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є інші варіанти турів на Волинь для школярів:

Поетична Волинь для школярів (1 день)

Дубно + Тараканів для школярів (1 день)

Тур на Волинь для школярів (2 дні)

 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менш як 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Три дні екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Тур Волинню для школярів на 3 дні

1 день
 • Приїзд в м. Львів
 • Почаївська Лавра
 • Тараканів (Тараканівський форт та квест)
 • Дубно (замок)
 • Поселення в м. Дубно
 
2 день
 • Тунель Кохання
 • Острог (місто, академія)
 • Повернення в Дубно
 
3 день
 • Виселення з готелю
 • Луцьк (замок, підземелля)
 • Володимир-Волинський
 

Початок екскурсії в м. Львів. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі й протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

 

Віра, містика і непохитність

Почаївська Лавра

Відео про Почаївську Лавру

Перший день буде сповнений містики й таємничості. Ми побуваємо в одному з найвеличніших соборів – у Почаївській Лаврі. Саме там знаходяться унікальні ікони, відомі своїми зцілювальними властивостями. Саме там на одній площі збережено цілий ансамбль розкішної архітектури: Свято-Успенський собор, Троїцький собор, келії, Архієрейський дім, одна з найвищих в Україні дзвіниця, надбрамний корпус. А ще зовсім поряд є особливе джерело Святої Анни, з яким пов’язано безліч цікавих історій і неймовірних фактів.

Тараканівський форт

відео про тараканівский форт

Після Почаєва ми потрапимо у містичний світ Тараканівського форту. Це оповите таємницями укріплення, яке колись слугувало в’язницею. Подейкують, тут до сьогодні блукають загублені душі людей, які загинули в цих стінах насильницькою смертю. Розповідають, що колись тут проводили над людьми експерименти, і сьогодні примари цих людей стежать за кожним, хто навідується у форт. Саме тут, у цьому містичному місці ми організуємо захопливий квест із розгадуванням таємниць, загадок, ребусами та інтелектуальними задачами.

Дубенський замок

відео про Дубенський замок

І завершиться наш день біля могутніх стін Дубенського замку. Це одна із небагатьох в Україні фортець, яка жодного разу за всю свою історію не здалася ворогам. А ще з цим замком пов’язана дуже цікава легенда, яка розповідає, чому не варто злити жінку напередодні її весілля.

Романтика і мудрість

Тунель кохання

запуск відео про Тунель кохання

Другий день нашої мандрівки ми розпочнемо солодко та романтично. Побуваємо у місці, де природа та технологічний прогрес створили диво – тунель кохання. Насправді це не що інше, як залізнична колія. Але оскільки прокладена посеред густо насадженого лісу, постійно потяги, які тут курсують, зробили свою справу – «сформували» так звану зелену арку протяжністю кілька кілометрів. Виглядає тунель справді приголомшливо. Та й місцеві приповідки та легенди манять сюди закоханих з усіх усюд. Тут кожен зможе зробити особливі фото чи навіть зізнатися у коханні.

Острозька академія

І після цього ми потрапимо в інший вимір – у світ науки та історії – в Острозьку академію. Цей заклад називають українськими Афінами. Саме тут надрукували першу у світі повну Острозьку Біблію та першу граматику церковнослов’янської мови. А ще саме цей заклад вважається одним із найатмосферніших, де живе справжня демократія, де вчать вільно висловлювати свою думку та думати.

Замок у подарунок та княже місто

Луцький замок

запуск відео про Замок Любарта

А на завершення подорожі ми трішки перемістимося у часі. Спершу послухаємо чарівні історії про величний Луцький замок. Його було зведено як подарунок для княжної, а сполучені між собою вежі символізували безконечність кохання князя. Проте жінка померла ще до того, як подарунок було завершено. А сам князь зробив усе, аби його творіння було найміцнішим та найвеличнішим. Що, зрештою, ми бачимо і сьогодні.

Луцьке підземелля

запуск відео про підземелля в Луцьку

А ще донині збереглося чимало легенд та історії про підземелля замку: про дивний склеп Магдалени, який неможливо сфотографувати, про красуню Оксану, яку вбила нездорова любов коменданта та страшні вбивства чоловіків на території замку, про перстень нещастя та інші.

Володимир-Волинський

Не менше цікавих історій та фактів розповість нам і княже місто Володимир-Волинський. Саме тут ми завершимо нашу подорож. Біля Костелу Іоакіма та Анни, де колись були заховані державні коштовності Речі Посполитої. Біля Собору Успіння Пресвятої Богоматері – єдиної збереженої церкви з домонгольського часу на Волині. Біля церкви св.Василія, яку спорудили за 1 день.

 

Три дні на Волині – це знайомство з іншою Україною. Це нові таємниці, нові незнані раніше легенди, а також нові знайомства та враження. Поїхали?

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - проживання в готелі;
 • - екскурсії;
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - доїзд до місця початку екскурсії;
 • - харчування;
 • - особисті витрати;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Свято-Успенська Почаївська лавра: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн/особа; діти до 12 р. – безкоштовно.
 • Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн/особа, діти до 12 років — безкоштовно.
 • Музей книгодрукування м. Острога: загальний, пенсійний – 20 грн/особа, студентський та учнівський 10 грн/особа;
 • Луцький замок: загальний, пенсійний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 20 грн/особа;
 • Луцькі підземелля: загальний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 25 грн/особа;
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур


Інші тури для школярів:


Тур в Закарпаття для школярів (2 дні)

Тур до Львова для школярів (3 дні)

Тур в Карпати для школярів (3 дні)