Ціна квесту 70 грн

Щодня (група під замовлення від 25 людей)

 

Для дитини нема нічого цікавішого, ніж знайомство із світом природи. Малеча, отримує шанс доторкнутися до м’якої шерсті вівець, покататися верхи на конях та нагодувати найсимпатичніших мешканців зоокутка.

Зареєструватись
 
  • Запис на квест:
  • +38 (097) 907 21 98 Тарас
  • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 

Квест проводиться щодня по попередньому замовленню (музей народної архітектури та побуту ім. Кл. Шептицького)

Групи 25-30 чоловік

Дитяча квест-екскурсія (для дітей 6-12 років)

Тривалість квесту 1 год

Маленьких львів’ян та гостей міста чекає захоплююча екскурсія-квест по просторому подвір’ю навколо садиби. У супроводі уважного гіда дітлахи познайомляться із місцевими жителями – козою Юзею, віслючком Басом та їхніми друзями. Невеличкий контактний зоопарк нараховує близько понад 60 різних свійських тварин та птахів.


  Квест для дитячих груп

Тут проживають вівці, коні, кози, кури, гуси, качки та інші мешканці садиби. В невеличкому ставку плавають лебеді, які створюють романтичну затишну атмосферу. А ще тут постійно народжується нове покоління, яке із радістю буде гратися з дітьми.

Квест для дітей в Шевченківському гаю
Це пухнасті курчата, гусенята та каченята, шустрі та невгамовні ягнята, дуже лагідні лошата та телята. Екскурсовод розкаже деякі кумедні випадки, що трапилися із тваринами за час їх проживання у музеї, та запропонує невеличкий конкурс.

квест для дітей

Приємним призом стане можливість першому покормити худобу чи птицю. Але такий шанс отримає тільки той, хто добре знається на тваринах. Лише правильна відповідь на запитання стосовно явищ природи та особливостей життя, харчування представників тваринного світу принесе перемогу маленьким вундеркіндам. Після такого квесту батьки зможуть помилуватися щасливими оченятами своїх синів та дочок. Малеча з задоволенням буде ділитися добрими емоції та неймовірними враження від безпосереднього спілкування із тваринами.

 
 
Вартість квесту:

Вартість для дітей - 70 грн.

Додатково оплачуєься вхідний квиток в Шевченківський гай - дорослі 40 грн, діти -20 грн.

Зареєструватись

Наші популярні екскурсії до Львова:
Тур до Львова для школярів (2 дні)
2 денний тур до Львова
Квест "Космічні перегони"