квест
Ціна квесту 100 грн

Щодня (на замовлення)

 

Полюбляєш мандри, складні загадки, досягати поставленої мети та прогулянки на природі? Тоді квест «Космічні перегони» саме для тебе. Хутчіш збирай друзів та відправляйся на пошуки захоплюючих пригод до найкрасивішого водоспаду України – Шипоту!

Зареєструватись
 
 
 

Квест проводиться щодня по попередньому замовленню (с.Пилипець)

Групи 25-30 чоловік

Квест у Пилипці "Космічні перегони"

Непростий шлях додому!

Згідно сценарію всі учасники квесту «Космічні перегони» є мандрівниками, що відправилися у подорож галактикою аби помилуватися незрівнянними космічними пейзажами. Сміливим дослідникам доведеться відвідати найдивовижніші планети, подолати небезпечні перепони та знайти правильні відповіді на хитрі загадки, щоб повернутися додому.

Підказки доведеться шукати у самих несподіваних місцях біля річки Пилипець. А ще доведеться згадати все, що колись читали про космос, улюблені пізнавальні передачі, які дивилися у інтернеті чи по телевізору та уроки з астрології. Крім того, розгадати ребуси, шаради та інші логічні головоломки допоможуть улюблені казки, знання історії людства та природна кмітливість кожного члену сміливої команди мандрівників просторами галактики.

 

Хто може стати учасником «Космічних перегонів»?

Відправитися у цікаву подорож можна родиною чи компанією кращих друзів. А ще не завадить узяти з собою дітей, бо є такі загадки, які може розгадати тільки малеча. Дорослі, звичайно, теж знайдуть необхідну відповідь, але на її пошуки в них піде набагато більше часу. Не вірите? Тоді влаштуйте змагання, розділившись на дві команди – дорослих та дітей. Так буде значно цікавіше!

Що чекає шукачів пригод?

Захоплююча прогулянка дозволить розім’яти не тільки тіло, але й мізки. Прогулянка на свіжому повітрі в околицях дивовижного у будь-яку пору року водоспаду Шипіт подарує чудовий настрій на весь день. Дотепні логічні загадки змусять щиро сміятися, а азарт, який буде супроводжувати бажання перемогти, подарує безліч сильних та яскравих емоцій.

 

Квест «Космічні перегони» - це чудовий відпочинок у компанії найближчих людей!

 

Зареєструватись


Наші популярні тури:


Квест "У пошуках Галицької Королівської Корони"

Езотеричний тур "4 стихії" (7 ДНІВ)

Дитяча квест-екскурсія (6-12 років)