квест в Пилипці
Ціна 130 грн

Щодня (для груп)

 

Полюбляєш мандри, складні загадки, досягати поставленої мети та прогулянки на природі? Тоді квест «Космічні перегони» саме для тебе. Хутчіше збирай друзів та відправляйся на пошуки захопливих пригод до найкрасивішого водоспаду України – Шипоту!

Замовити квест
          Замовити тур:
 

Квест проводиться щодня по попередньому замовленню (с.Пилипець)

Групи 25-30 осіб

Квест у Пилипці "Космічні перегони"

Квест в Пилипці

Згідно зі сценарієм всі учасники квесту «Космічні перегони» є мандрівниками, що відправилися у подорож галактикою аби помилуватися незрівнянними космічними пейзажами. Сміливим дослідникам доведеться відвідати найдивовижніші планети, подолати небезпечні перепони та знайти правильні відповіді на хитрі загадки, щоб повернутися додому.

Підказки доведеться шукати у самих несподіваних місцях біля річки Пилипець. А ще доведеться згадати все, що колись читали про космос, улюблені пізнавальні передачі, які дивилися в інтернеті чи по телевізору та уроки з астрології. Крім того, розгадати ребуси, шаради та інші логічні головоломки допоможуть улюблені казки, знання історії людства та природна кмітливість кожного члену сміливої команди мандрівників просторами галактики.

Хто може стати учасником «Космічних перегонів»?

Відправитися у цікаву подорож можна родиною чи компанією кращих друзів. А ще не завадить узяти з собою дітей, бо є такі загадки, які може розгадати тільки малеча. Дорослі, звичайно, теж знайдуть необхідну відповідь, але на її пошуки в них піде набагато більше часу. Не вірите? Тоді влаштуйте змагання, розділившись на дві команди – дорослих та дітей. Так буде значно цікавіше!

Що чекає шукачів пригод?

Захоплива прогулянка дозволить розім’яти не тільки тіло, але й мізки. Прогулянка на свіжому повітрі в околицях дивовижного у будь-яку пору року водоспаду Шипіт подарує чудовий настрій на весь день. Дотепні логічні загадки змусять щиро сміятися, а азарт, який буде супроводжувати бажання перемогти, подарує безліч сильних та яскравих емоцій. 

квест Пилипець
 

Квест «Космічні перегони» - це чудовий відпочинок у компанії найближчих людей!

Замовити квест

Наші популярні тури:

Квест "У пошуках Галицької Королівської Корони"

ТУР НА ОЗЕРО СИНЕВИР (1 ДЕННИЙ ТУР)

ТУР В КАРПАТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ (2 ДНІ)