Тур в Моринці

Під групове замовлення

 
Шевченкове (Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка"), Моринці (садиба-музей Кобзаря), Корсунь-Шевченківський, Канів (могила Т. Шевченка).
Зареєструватись
 
          Замовити тур:

Тур Шляхами Кобзаря

Шевченкове – село Кобзаря

Моринці
Місце, де провів своє дитинство Тарас Шевченко. Тут 1816 року у кирилівського селянина Тетерюка Яким Бойко купив для свого зятя Григорія Шевченка стару хату. Тут виріс Тарас Шевченко. У 1823 році померла мати Тараса – Катерина.

Моринці

Моринці фото
Саме в цьому селі у березні (за новим стилем) 1814 року народився Тарас Григорович Шевченко. Батьки майбутнього поета були кріпаками місцевого пана Енгельгардта і жили у хаті Тарасового діда, закріпаченого козака Якима Бойка. Наприкінці 1816 року вони переїхали у сусіднє село Кирилівку (нині Шевченкове), звідки родом був Григорій Шевченко. У дитинстві та юності Тарас неодноразово бував у Моринцях. Він часто описував село у своїх творах. А описувати було що, адже, розкидане на численних пагорбах, воно і нині дуже красиве. Тут розташована садиба-музей видатного Кобзаря.
Шевченкове та Моринці, разом із прилеглими селами Будище і Вільшана об’єднані у Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка". У Будищах є маєток пана Енгельгардта, який відправив Шевченка на навчання, а з Вільшани Кобзар зробив перший крок до визнання. Чи не в кожному вірші Шевченко з болем та сумом згадує рідні місця, до яких він мріяв повернутись, але лише тричі за все своє життя зміг відвідати.

Корсунь-Шевченківський

У Корсуні неодноразово бував український поет, художник та мислитель Тарас Шевченко, зокрема, з 28 червня по 8 липня 1859 року він гостював у свого троюрідного брата і свояка Варфоломія Григоровича Шевченка, який працював помічником управителя князя. Тут він записував народні пісні, багато малював. Шевченко дуже любив прогулюватися Корсунським парком, замальовуючи його прекрасні куточки. Збереглися малюнки, які він написав у Корсуні, що були вміщені до Корсунського (Суліївського) альбому: "В Корсуні", "Дуб", "Дерева" та інші.

Канів

Відвідання могили Т. Шевченка на Чернечій горі, літературно-меморіального музею Т. Шевченка, де зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях генія українського народу, а також огляд панорами Дніпра, Шевченківського меморіалу, музею Т. Шевченка та музею "Тарасова світлиця".
 
У вартість входить:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість не входить:

- харчування;

- вхідні квитки в музеях і замках.

 

Вартість вхідних квитків:

Шевченківський національний заповідник (музей Т. Шевченка та музей "Тарасова світлиця" разом): загальний, пенсійний – 15 грн/особа, студентський, учнівський – 7 грн/особа).

Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн, студенти й учні – 25 грн);

Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка" (Моринці): загальний – 10 грн/особа, студенти й учні – 5 грн/особа.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень