тур в Чорнобиль

Під групове замовлення

 
Київ, Контрольно-пропускний пункт "Дитятки", с. Залісся і с. Копачі, КППС "Лельов" (10-кілометрова зона), Рудий ліс, Прип’ять (АЕС Чорнобиль), Чорнобильська АЕС, м. Чорнобиль.
Замовити тур
 
          Замовити тур:

Тур Поїздка в Чорнобиль

Чорнобиль

Тур в Чорнобиль
Місто, яке залишилось таким, яким було 25 років тому, без впливу людини. Тільки природа поступово повертає собі вплив у цій місцевості. За версією журналу Forbes, Чорнобиль – найекзотичніше місце на планеті Земля! Відвідання Атомної Енергетичної Станції Чорнобиль – підприємства, де працювало понад 5 000 робітників. Зовнішній огляд об’єкта "Саркофаг" – бетонно-сталевого покриття, що накрило радіоактивні маси й уламки, що залишилися після вибуху, відвідування оглядового павільйону, можливість побачити рослинність, що вціліла після аварії – так званий "рудий ліс". Фотопауза біля пам’ятника рятівникам-пожежникам Чорнобиля. Під час екскурсії ми дізнаємось про роботи науковців в зоні відчуження.
Ви відчуєте масштаб подій, які змінили історію земної цивілізації, перейметеся міццю і мудрістю природи, що звільнилася тут від людини. Побачивши Чорнобиль хоча б один раз, зовсім інакше дивишся на так зване "звичайне життя". У тому числі й на своє власне. І в цьому — можливо, головний сенс цієї багатої враженнями поїздки.

Прип'ять

Чорнобиль Україна
Покинуті жителями понад чверть століття тому "чортове колесо", дитячий садок і школа, міський басейн, р. Прип'ять, пристань з затопленим причалом, будівля міліції з СІЗО, будівля міськвиконкому — перший штаб ліквідації наслідків аварії, готель "Полісся", де був спостережний пункт коректування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора, лікарня, яка прийняла перших постраждалих від аварії та її ліквідації.
Зона ЧАЕС
 
У вартість входить:

- максимально дозволений час перебування в Зоні, розширену програму відвідин, авторський супровід письменником і ліквідатором Сергієм Мирним, навчання навичкам радіаційного виживання, комфортабельний транспорт з кондиціонером, перегляд добірки документальних фільмів, карти маршруту, іменні сертифікати про відвідування Чорнобильської зони відчуження.

У вартість не входить:

Харчування.

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень