Ціна 500 грн

Щодня (для груп від 17 осіб)

 

Відпочинок повинен бути не лише цікавим та активним, але й емоційним. Чудеса віри, легенди про кару та спокуту, докази сили людської волі та нелюдської сили – з усім цим ми зустрінемося під час відвідин Страдчу, Крехова та Жовкви. Емоції, які ви отримаєте під час мандрівки, залишаться з вами надовго.

Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

          Замовити тур:

Що входить та не входить у вартість туру

Тур в Страдч, Жовкву та Крехів: таємниці монастирів і розкіш королівської резиденції

Екскурсія по Страдчу

Страдч екскурсія

Страдч – паломницький центр, український Єрусалим. За своєю значущістю ця святиня УГКЦ прирівнюється до Унева та Зарваниці. А Страдецька Хресна дорога, встановлена тут у 1926 році Папою Римським Пієм XI, має значення Єрусалимської Хресної дороги.

Печерний монастир, розташований у Страдчі, а також усе, що його оточує, щороку вабить до себе тисячі людей. Одні приходять сюди за зціленням душі та тіла. Інші – за молитвою. Треті – як туристи. І кожен знаходить ту щось особливе для себе.

Що можна побачити у Страдчі?

 • Чернечу печеру, яка за роки свого існування майже не змінилася. Це церква, витесана у камені. З келіями, старовинним проскомидійником, престолом та стільцем для священника-сповідальника. Також тут є кам’яний хрест XI століття.
 • Стіну в печерному монастирі, по якій стікають «сльози Богородиці». За легендою, один із татарських набігів змусив місцевих мешканців заховатися у цій печері. І орда спалила їх заживо. Після цього на Страдецькій горі з’явилася Божа Матір, яка й донині оплакує несправедливо убієнних.
 • Новий кам’яний храм Успіння Пресвятої Богородиці.
 • Чудотворний образ Матері Божої Нерушимої Стіни (Оранти), а точніше копія Страдецької Богородиці, оригінал якої безслідно зник у часи радянської окупації.
 • Ікони, виконані знаними митцями: Петром Холодним-Лівицьким, Антоном Монастирським та Олексою Новаківським.
 • Поховання о. Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми — новомучеників УГКЦ.

Це місце сповнене особливої атмосфери, яку відчувають усі: і ті, хто вірує, і ті, хто ставиться до віри скептично.

Екскурсія по Крехову

Крехівський монастир

Крехівський монастир – ще один релігійний осередок України, який також є паломницьким центром. Комплекс розташований неподалік Крехова. Він складається з церкви св. Миколая, дзвіниці, корпусів келій, господарських будівель та давніх оборонних мурів з вежами.

Засновниками монастиря у підніжжя гори Побійної були монахи Києво-Печерської лаври. Вони зробили у скелі для себе келії, а на її вершині поставили капличку. Цей давній монастир у печері діяв не більше 20 років. Сьогодні від нього залишилися лише витесані келії.

Не менш цікавою є давня печерна церква, всередині якої можна побачити тодішню храмову обставу: престол і стіл для проскомидії. Підійматися до древньої святині доведеться стрімкими металевими сходами.

Також поруч є гарно облаштована Хресна Дорога, що веде на вершину гори Побійної із каплицею Гробу Господнього.

Екскурсія Жовквою

Жовква екскурсія

Жовква – одне із найунікальніших міст на Львівщині. Бо тут чи не найбільше в Україні архітектурних та історичних пам’яток на квадратний метр. Серед найцікавіших локацій, які ми обов’язково відвідаємо:

 • Жовківський замок – колись королівська резиденція, а нині – музей Львівської галереї мистецтв.
 • Міська ратуша – центральний орган влади міста із цікавим оглядовим майданчиком нагорі та не менш цікавим Музеєм Старого Містечка всередині.
 • Костел Святого Лаврентія, виконаний у ренесансному стилі. Його називають одним із найрозкішніших в Україні
 • Дерев’яна церква Пресвятої Трійці 18 ст. з унікальним бароковим іконостасом з позолотою.
 • Синагога 17 ст. з історичними надписами із тори та розписами. Сьогодні будівля у плачевному стані та потребує капітального ремонту.
 • Окрім того, Жовква славиться своїми затишними вуличками та правильним плануванням середмістя.

У вартість туру в Страдч ВХОДИТЬ:

 • проїзд автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • харчування;
 • вхідні квитки:
    Музей в жовківському замку: загальний, пенсійний -60 грн, студентський, учнівський – 30 грн.
Замовити тур