Ціна 890 грн

Щодня

 
Найвища вершина Українських Карпат. Єдине в Україні штучне гірське озеро. Неймовірний водоспад, який дивує своєю красою та історичними загадками. Про усе це та багато іншого читайте на сайті.
Зареєструватись
 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Два дні екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи - безкоштовно!

Дводенний тур для школярів в Карпати

  1 день

 • Приїзд до Ворохти
 • Говерла
 • Поселення в с. Яблуниця

  2 день

 • Буковель
 • Яремче
 

Пригоди 3 в 1: Говерла, Буковель і Яремче

Бувають маршрути, від яких перехоплює дихання. Ця дводенна мандрівка саме така. Нам перехоплюватиме дихання від підйому на найвищу вершину Українських Карпат. Нам забракне повітря від захоплення, яке викличуть гірські краєвиди. Нам паморочитиметься в голові від краси рідного краю, раніше непізнанного, але такого особливого. Бо це подорож у Карпати, яка підійматиме нас вгору і спускатиме додолу, заманюватиме спокійними водами і шокуватиме шумними потоками. За два дні ми встигнемо дуже багато і зуміємо насолодитися Карпатами на усі 100%.

Півтисячі зупинок до мрії

 

50 - саме стільки зупинок зазвичай роблять туристи під час підйому на Говерлу, висота якої сягає 2061 м над рівнем моря. Хоча є і винятки. Так, в історії України знайшовся відчайдух – мукачівець Сергій Расчупкін - який вибіг на вершину за 58 хв.25 сек. Ми не будемо бігти. Ми насолоджуватимемось. І красою природи довкола, і спільною мандрівкою, і власними маленькими перемогами над собою. Адже для підкорення Говерли потрібна витривалість і впевненість у своїх силах. А також хороша компанія, яку ми вам гарантуємо.

 

До речі, підкоривши найвищу вершину Українських Карпат, ми не лише зможемо досхочу надивитися на розкішні краєвиди, а й роздивимося пам’ятні знаки, плити та інші спорудження, які тут уже встановили до нас. Рекордсмени і не тільки.

 

Штучна Молодість

Ще одна особлива локація нашої подорожі – Буковель. Тут ми знову підкорюватимемо вершину, але цього разу пасивно – на підйомнику. Це дозволить кожному подивитися на Карпати згори, зручно вмостившись у кріслах підвісної дороги, та насолодитися красою природи довкола.

А ще ми потрапимо на незвичайне озеро - Молодість. Це штучна водойма, яка вражає і своїми розмірами, і мальовничістю. Довкола – гірські пейзажі. Вода чиста і прозора, а влітку ще й дуже тепла. До того ж тут безліч розваг та чудово розвинена інфраструктура, що дозволить нам на всі 100% відпочити та отримати безліч яскравих вражень.

Підірваний водоспад

Зрештою, ми обов’язково побуваємо біля водоспаду Пробій, що у Яремче. Це каскадний водоспад, який вражає кожного, хто потрапляє до його підніжжя. Висота цього дива природи невелика – близько 8 метрів, але вода спадає каскадом, що створює неймовірний вид та змушує їхати сюди людей з різних куточків України.

Розповідають, що колись висота водоспаду сягала 25 метрів, проте її штучно зменшили, підірвавши задля можливості сплаву лісу по річці. Але навіть у своєму теперішньому вигляді Пробій заворожує і кличе до себе любителів красивих краєвидів та чистого п’янкого карпатського повітря.

До речі, щоб ані на мить не забувати про нашу подорож, наприкінці мандрівки ми вирушимо на колоритний Яремчанський сувенірний ринок, де можна придбати унікальні витвори місцевих майстрів і майстринь. Добре подумайте, кому хотілося б привезти чи зробити особливий подарунок, бо ексклюзивні речі, які пропонують у Яремче, знайти де-інде буде дуже важко.

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - екскурсії за вибраною програмою;
 • - супровід гіда-екскурсовода.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Зареєструватись