Ціна 200 грн

Щодня (від 4 осіб)

 

Львів – місто, яке завжди було дуже гостинним та радо вітало на своїх вулицях гостей з різних куточків світу. Це були й королі, і шахи, і царі, інші знатні та знамениті люди. Як Львів зустрічав таких осіб та які цікаві історії траплялися з їхніми величностями та панами у місті Лева – про це та інше наша екскурсія.

Замовити екскурсію

Також у Вас є можливість замовити квести для дітей поза межами міста:

Квест "Космічні перегони"

Квест "Загадки Тараканівського форту"

Квест "У пошуках Галицької Корони"

Пропонуємо відвідати наші популярні майстер-класи:

Майстер-клас від відомої Львівської майстерні шоколаду

Майстер-клас від Львівської майстерні карамелі

Майстер-клас від Львівської майстерні пряників

 
          Запис екскурсію:

Князі та королі Львова

Шах Персії та перекриті вулиці

Одним із частих гостей Львова був шах Ірану Музаффар ад-Дін. А у 1905 році по дорозі до Відня шах навідався до міста Лева знову. На власному потязі.

Аби справити на нього враження міська влада добре зорганізувалася і вздовж усього шляху шаха до готелю було організовано музичний супровід та перекривання доріг. А у готелі почесного гостя зустрічали із запаленим смолоскипом.

Що подарували шахові у Львові? Чому люди до ночі стояли під балконами готелю? Та що їв у Львові перський шах? Про це та інше розкажуть під час нашої екскурсії.

Іван Підкова і мариновані лимони

У Львові є пам’ятник Іванові Підкові – одному із засновників першої Запорізької Січі. Бо саме тут він зустрів свою смерть. У Львові його стратили.

І зробив це польський король Стефан Баторій. За що вбили Івана Підкову?

Яке відношення до його смерті має бочка маринованих лимонів та хто такий Мурад III у всій цій історії, розкажуть під час нашої прогулянки вулицями міста.

76465 1

Володислав IV Ваза і Ядвіґа Лушковська: історія одного кохання

А ще ми зануримося в романтичну історію про незвичайне кохання короля Речі Посполитої Володислав IV Ваза і дівчини зі Львова Ядвіґи Лушковської.

Львів’янка просто сиділа у вікні та усміхалася, коли її побачив король під час свого візиту до Львова. І вже не зміг без неї ані дня. З цієї миті життя дівчини кардинально змінилося: її сім’я позбулася усіх боргів, а сама Ядвіґа стала обраницею Володислава IV Вази та переїхала з ним до Варшави.

У них народилися син, а згодом і донька. У той час подейкували, що Ядвіґа Лушковська мала магічні здібності. А ще розповідали… Але ні, про це ви почуєте уже під час нашого туру містом.

Карл Людвіг і Галицька залізниця

У середині XIX століття У Львові жив австрійський ерцгерцог Карл Людвіг як намісник королівства Галичини та Володимирії. Його помешкання було у стінах ампірна кам’яниця міста на розі сучасних проспектів Свободи з вулицею Коперника.

Нині це пам’ятка архітектури. За що Галицька залізниці у той час отримала присвяту Карлу Людвігу? Чим відзначився Карл Людвіг, проживаючи у Львові? Чому будинок, в якому він мешкав, сьогодні вважається одним із найколоритніших у місті? Про це ми теж почуємо під час прогулянки королівським Львовом.

А ще нам розкажуть, яке відношення до міста Лева мають Петро I, Михайло Корибут Вишневецький, Ян III Собеський, Йосип I, Франц Йосип, шведський король Карл XII та інші відомі історичні постаті.

unnamed
Замовити екскурсію