Ціна 150 грн

Щодня (для груп від 10 осіб)

 

Львів – місто, яке завжди було дуже гостинним та радо вітало на своїх вулицях гостей з різних куточків світу. Це були і королі, і шахи, і царі, інші знатні та знамениті люди. Як Львів зустрічав таких осіб та які цікаві історії траплялися з їхніми величностями та панами у місті Лева – про це та інше наша екскурсія.

Замовити квест

Також у Вас є можливість замовити квести для дітей поза межами міста:

Квест "Космічні перегони"

Квест "Загадки Тараканівського форту"

Квест "У пошуках Галицької Корони"

Пропонуємо відвідати наші популярні майстер-класи:

Майстер-клас від відомої Львівської майстерні шоколаду

Майстер-клас від Львівської майстерні карамелі

Майстер-клас від Львівської майстерні пряників

 
          Запис на квест-екскурсію:
 

Князі та королі Львова

Шах Персії і перекриті вулиці

Одним із частих гостей Львова був шах Ірану Музаффар ад-Дін. А у 1905 році по дорозі до Відня шах навідався до міста Лева знову. На власному потязі.

Аби справити на нього враження міська влада добре зорганізувалася і вздовж усього шляху шаха до готелю було організовано музичний супровід та перекривання доріг. А у готелі почесного гостя зустрічали із запаленим смолоскипом.

Що подарували шахові у Львові? Чому люди до ночі стояли під балконами готелю? Та що їв у Львові перський шах? Про це та інше розкажуть під час нашої екскурсії.

Іван Підкова і мариновані лимони

У Львові є пам’ятник Іванові Підкові – одному із засновників першої Запорізької Січі. Бо саме тут він зустрів свою смерть. У Львові його стратили.

І зробив це польський король Стефан Баторій. За що вбили Івана Підкову?

Яке відношення до його смерті бає бочка маринованих лимонів та хто такий Мурад ІІІ у всій цій історії, розкажуть під час нашої прогулянки вулицями міста.

Володислав ІV Ваза і Ядвіґа Лушковська: історія одного кохання

А ще ми зануримося в романтичну історію про незвичайне кохання короля Речі Посполитої Володислав ІV Ваза і дівчини зі Львова Ядвіґи Лушковської.

Львів’янка просто сиділа у вікні та усміхалася, коли її побачив король під час свого візиту до Львова. І вже не зміг без неї ані дня. З цієї миті життя дівчини кардинально змінилося: її сім’я позбулася усіх боргів, а сама Ядвіґа стала обраницею Володислава ІV Вази і переїхала з ним до Варшави.

У них народилися син, а згодом і донька. У той час подейкували, що Ядвіґа Лушковська мала магічні здібності. А ще розповідали… Але ні, про це ви почуєте уже під час нашого туру містом.

Карл Людвіг і Галицька залізниця

У середині XIX століття У Львові жив австрійський ерцгерцог Карл Людвіг як намісник королівства Галичини і Володимирії. Його помешкання було у стінах ампірна кам’яниця міста на розі сучасних проспекту Свободи з вулицею Коперника.

Нині це пам’ятка архітектури. За що Галицька залізниці у той час отримала присвяту Карлу Людвігу? Чим відзначився Карл Людвіг, проживаючи у Львові? Чому будинок, в якому він мешкав, сьогодні вважається одним із найколоритніших у місті? Про це ми теж почуємо під час прогулянки королівським Львовом.

А ще нам розкажуть, яке відношення до міста Лева мають Петро І,Михайло Корибут Вишневецький, Ян ІІІ Собеський, Йосип І, Франц Йосип, шведський король Карл ХІІ та інші відомі історичні постаті.

Замовити квест-екскурсію