вечірня екскурсія
Ціна 275 грн

Щодня, вечірній час (для груп від 15 осіб)

 

Історії, від яких стигне кров у жилах, та легенди про місцевих героїв, що не раз рятували мешканців міста – все це Вам розповідять професійні гіди. Вечірня екскурсія містичний Львів це екскурсія з цікавими пригодами, які неодмінно траплятимуться на Вашому шляху.

Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:

Екскурсія Містичний Львів — відкрий маловідомі сторінки історії міста!

Тривалість нічної екскурсії по Львову: 1,5 години.

Вартість екскурсії - 275 грн з особи для груп від 15 осіб.

Гід – у середньовічному костюмі.

Кількість персонажів на екскурсії: 8.

 

А ви знаєте, чому Львів отримав саме таку назву і чому місто жодного разу не змінило її за весь час свого існування?

Історію заснування міста та його розвитку Вам розповість гід, що буде супроводжувати туристів у середньовічному костюмі.

А чудові актори розіграють декілька сцен де, можливо, головним героєм станете саме ви.

Порохова вежа

Екскурсія містичний вечірній Львів починається з настанням сутінок. Саме в цей час відкриваються двері у потойбічний світ.

Порохова вежа це місце де при світлі смолоскипів гості спершу відправляться на зустріч з її вічним комендантом, який побожився ніколи не залишати своєї башти.

Кажуть, що інколи можна побачити його постать, що уважно виглядає підступних ворогів.

екскурсія вечірній Львів

Королівський арсенал

Споруда була збудована ще 16 столітті для виготовлення зброї та зберігання боєприпасів.

За час свого існування Королівський арсенал пережив багато цікавих та незвичайних історій, пов’язаних із захистом міста від іноземних загарбників.

Прогулянка під час нічної екскурсії по Львову арсеналом, сповненим містичних історій місцем буде супроводжуватися цікавою розповіддю про кожен найбільш важливий епізод оборони Львова.

містичний львів

Площа Митна

Під час екскурсії містичний Львів треба буде обов’язково перетнути площу Митну, де на гостей чекає невеличка вистава професійних акторів.

Вона дозволить більш глибоко відчути атмосферу давніх часів, просякнутих страшними та романтичними подіями.

Бернардинський монастир

З цим християнським храмом пов’язано багато кривавих легенд, а душі загублених монахами людей і досі блукають найближчими вулицями.

В той час католики та православні звинувачували один одного у різноманітних гріхах, що не завжди закінчувалося добре.

Тут тих, хто хоробро вирушить в екскурсію вечірній Львів, також чекає цікава вистава та декілька страшних історій від професійного гіда.

 
Містичний Львів

Площа Ринок та легенда про чорну труну

Відвідування вночі центральної площі Львова в невеличкій компанії та у супроводі екскурсовода – це чудова можливість почути найстрашніші розповіді з історії цього давнього міста.

Колись на площі Ринок було страчено багато безневинних людей, а деяких навіть у самій Ратуші. Може саме тому, чорна труна досі лякає містян своєю появою та доволі похмурим виглядом?

Вечірня екскурсія Містичний Львів під захистом світла смолоскипів – це нагода чудово провести вільний час та познайомитися з маловідомою історією чарівного міста, що знаходиться під захистом могутніх левів.

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію