Закарпаття – особлива частинка України, яка дивує своїм колоритом та вражає характером. Для ознайомлення з переліком наших турів в Закарпаття ми створили дану статтю.

Тури в Закарпаття на будь-який смак

Закарпаття хоч наймолодша область України, але вона славиться багатьма своїми культурними діячами, талановитими людьми та науковцями.

Область славиться не лише своїм теплим, приємним кліматом, свіжими фруктами та ягодами, а і репутацією в проведенні різних фестивалів, багатьох міжнародних, наукових та мистецьких форумів. Перлиною Закарпаття, по праву можна назвати : виноробство.

Багато поколінь вже століттями передають один одному рецепти найсмачніших вин. Ще одними особливостями Закарпаття є їхні цілющі термальні води, котрі прославилися на весь світ.

Хорошою пропозицією відпочинку в Закарпатті є дводенний тур. Хоч і 2 дні, за те ми дуже багато встигнемо побачити!

Запрошуємо разом з нами відвідати цей чудовий край, прогулятися вулканічними Карпатами, скуштувати закарпатського вина та поніжитися в джерелах термальних та мінеральних вод. Найпопулярніші наші тури: "Цвіт сакури на Закарпатті." Ви побачите неймовірно красиві вулиці заповнені рожевим цвітом та чудовим запахом.

"Долина нарцисів і замки Закарпаття." Ви відвідаєте долину цвітучих нарцисів, та прогуляєтеся старовинними замками. "Золотий трикутник Закарпаття." три основних туристичних міст Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Берегове та додаткові екскурсії. "Новий Рік у Закарпатті" де ви відвідаєте красиві та величні замки та гарно зустрінете новий рік за святковим столом!