Цвітіння сакури в Ужгороді

Ціна 990 грн

30.04-1.05, 7-8.05.2022

 

В період цвітіння сакури Закарпаття стає центром відпочинку багатьох українців. Купання в термальних басейнах, прогулянка серед квітучих сакур та відвідування старовинних замків це все гармонійно поєднується при теплому подиху весни. Весна у Закарпатті, як відомо, наступає значно раніше, ніж у будь-якому регіоні України.

Замовити тур

Тур в Закарпаття на цвітіння сакури

1 день

 • 8:00 Виїзд зі Львова (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
 • Водоспад Шипіт
 • Гора Гимба
 • Чинадієво (замок Шенборна)
 • Дегустація вин
 • Поселення

2 день

 • Берегове (термальний басейн)
 • Мукачево (замок Паланок)
 • Ужгород (колиба-музей "Деца у Нотаря", місто, замок)
 • Львів (орієнтовне повернення до Львова о 23:00)
1 день

Похід до водоспаду Шипіт

відео про водоспад Шипіт
 

Водоспад Шипіт — одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець.

Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос води, що спадає, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу.

Тут забуваєш про все, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підняття на витягу на гору Гимба

відео про підйом на гору Гимба
 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої та є Гимба.

Тут проходить як туристичні маршрути, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім витягів, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Дегустація вин у Закарпатті

відео з дегустації вин в Берегово
 

Унікальний клімат Закарпаття дозволяє вирощувати найвибагливіші сорти винограду та отримувати вино та чачу, що славиться по всьому світу. Відправившись на екскурсію Закарпаттям, Ви зможете скуштувати смачні алкогольні напої, виготовлені на місцевих виробництвах та у приватних домогосподарствах. А щоб вино та чача смакували більш приємно, до них обов’язково додають сир місцевого походження, який має свої унікальні характеристики.

Прогулянка романтичними красотами Замку Шенборна

відео про замок Шенборна
 

Цвітіння сакури в Ужгороді – це не єдине, чим може здивувати Закарпаття. Для багатьох туристів фантастичний замок Шенборна стає справжнім відкриттям, тому аналогів йому немає не тільки в Україні, але й у цілому світі. Дивна архітектурна споруда з усіх боків оточена чудовим штучним парком, серед якого розташувалося невеличке, але дуже привабливе озеро.

2 день

Купання в термальних басейнах Берегове

відео з туру в Закарпаття про термальний Басейн Жайворонок в Берегово
 

Берегове – відомий та популярний курорт Закарпаття, в якому знаходяться чисельні природні та штучні джерела термальної води. Хімічний склад лікувальної води дуже схожий на воду з гейзерів Японії, Нової Зеландії та Ісландії. Під час захопливої мандрівки Закарпаттям Ви зможете скупатися у термальних басейнах, оздоровити своє тіло та душу, а також подарувати собі приємні відчуття від перебування у гарячих мінеральних водах.

Екскурсія Мукачівським замком Паланок

відео з 5 денного туру в Закарпаття про замок Паланок в Мукачево
 

Жодна поїздка в період цвітіння сакури в Ужгороді не може обійтися без відвідування закарпатських замків, серед яких особливо привабливим вважається замок Паланок.

Колись він відігравав важливу роль у політичному та суспільному житті регіону та навіть який час був столицею Трансільванського князівства.

Зараз тут популярне серед молодят місце, де можна зіграти чудове весілля. А також сюди приїжджають чисельні туристи, щоб на власні очі побачити дивну споруду та послухати легенди, пов’язані з нею.

Екскурсія Ужгородом

Кожну весну Ужгород стає місцем відвідування тисяч туристів, які прибувають сюди, аби помилуватися квітучими японськими вишнями. Ця дивне та вишукане дерево росте лише на Японських островах, у деяких штатах Америки та й на Закарпатті. Тому українці мають унікальний шанс прогулятися квітучими алеями вздовж берегів річки Уж та на власні очі побачити цвітіння сакури в Ужгороді та послухати екскурсію Ужгородом.

Екскурсія в Ужгородський замок

відео про Ужгородський замок
 

Ця велична споруда буквально дихає історією! Перші згадки про Ужгородський замок відносяться до IX століття – тоді він ще був дерев’яним та служив резиденцією князя білих хорватів Лаборця. У XIV столітті замок був перебудований – його стіни були складені з каміння, завдяки чому він перетворився у могутню фортецю.

Тур у Закарпаття навесні під час цвітіння сакури в Ужгороді – це чудова можливість відпочити та отримати масу нових приємних вражень!

 

Проживання:

 • Приватні садиби, с.Бене, Берегівський район.

У вартість туру на цвітіння сакури в Закарпатті ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • проживання.

У вартість туру на цвітіння сакури в Закарпатті НЕ ВХОДИТЬ:

 • харчування,
 • вхідні квитки в музеях та замках:
    Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн, діти 7-16 р. – 10 грн.
    Витяг на гору Гимба: загальний – 140 грн, діти 7-12 р. – 100 грн.
    Ужгородський замок: дорослі – 50 грн, студенти - 40 грн, учні – 20 грн.
    Дегустація вин: 80 грн з особи.
    Купання в термальному басейні: термальний басейн “Жайворонок”: 2 години: загальний – 210 грн, діти - 110 грн, скриньки для переодягання - 30 грн.
    Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 25 грн.
    Чинадіївський замок: дорослий – 20 грн, дитячий – 15 грн.
    Замок Сент Міклоша: доброчинні внески (рекомендуємо 15 - 20 грн).
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання туру на цвітіння сакури можна ознайомитись за посиланням.

 

Замовити тур

Наші популярні тури:

Одноденна поїздка в Закарпаття

Долина нарцисів в Закарпатті

ТУР В ЗАКАРПАТТЯ: ЗАМКИ, ТЕРМАЛИ, ДЕГУСТАЦІЇ (2 ДНІ)