Цвітіння сакури в Ужгороді

Ціна 950 грн

24-25.04

 

Тур в Закарпаття в період цвітіння сакури - це приємний відпочинок: купання в термальних басейнах, прогулянка серед квітучих сакур та відвідування старовинних замків. Весна у Закарпатті, як відомо, наступає значно раніше, ніж у будь-якому регіоні України.

Замовити тур

Тур в Закарпаття на цвітіння сакури

1 день

 • 8:30 Виїзд зі Львова (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
 • Ужгород (колиба-музей "Деца у Нотаря", місто, замок)
 • Берегове (дегустація вин)
 • Поселення

2 день

 • Берегове (термальний басейн)
 • Мукачево (замок Паланок)
 • Чинадієво (замки Шенборна і Сент-Міклоша)
 • Львів (орієнтовне повернення до Львова о 23:00)
1 день

Екскурсія Ужгородом

Кожну весну Ужгород стає місцем відвідування тисяч туристів, які прибувають сюди, аби помилуватися квітучими японськими вишнями. Ця дивне та вишукане дерево росте лише на Японських островах, у деяких штатах Америки та й на Закарпатті. Тому українці мають унікальний шанс прогулятися квітучими алеями вздовж берегів річки Уж та на власні очі побачити цвітіння сакури в Ужгороді та послухати екскурсію Ужгородом.

Екскурсія в Ужгородський замок

відео про Ужгородський замок
 

Ця велична споруда буквально дихає історією! Перші згадки про Ужгородський замок відносяться до ІХ століття – тоді він ще був дерев’яним та служив резиденцією князя білих хорватів Лаборця. У XIV столітті замок був перебудований – його стіни були складені з каміння, завдяки чому він перетворився у могутню фортецю.

Дегустація вин у Закарпатті

відео з дегустації вин в Берегово
 

Унікальний клімат Закарпаття дозволяє вирощувати найвибагливіші сорти винограду та отримувати вино та чачу, що славиться по всьому світу. Відправившись на екскурсію Закарпаттям, Ви зможете скуштувати смачні алкогольні напої, виготовлені на місцевих виробництвах та у приватних домогосподарствах. А щоб вино та чача смакували більш приємно, до них обов’язково додають сир місцевого походження, який має свої унікальні характеристики.

2 день

Купання в термальних басейнах Берегове

відео з туру в Закарпаття про термальний Басейн Жайворонок в Берегово
 

Берегове – відомий та популярний курорт Закарпаття, в якому знаходяться чисельні природні та штучні джерела термальної води. Хімічний склад лікувальної води дуже схожий на воду з гейзерів Японії, Нової Зеландії та Ісландії. Під час захопливої мандрівки Закарпаттям Ви зможете скупатися у термальних басейнах, оздоровити своє тіло та душу, а також подарувати собі приємні відчуття від перебування у гарячих мінеральних водах.

Екскурсія Мукачівським замком Паланок

відео з 5 денного туру в Закарпаття про замок Паланок в Мукачево
 

Жодна поїздка в період цвітіння сакури в Ужгороді не може обійтися без відвідування закарпатських замків, серед яких особливо привабливим вважається замок Паланок.

Колись він відігравав важливу роль у політичному та суспільному житті регіону та навіть який час був столицею Трансільванського князівства.

Зараз тут популярне серед молодят місце, де можна зіграти чудове весілля. А також сюди приїжджають чисельні туристи, щоб на власні очі побачити дивну споруду та послухати легенди, пов’язані з нею.

Прогулянка романтичними красотами Замку Шенборна

відео про замок Шенборна
 

Цвітіння сакури у Ужгороді – це не єдине, чим може здивувати Закарпаття. Для багатьох туристів фантастичний замок Шенборна стає справжнім відкриттям, тому аналогів йому немає не тільки в Україні, але й у цілому світі. Дивна архітектурна споруда з усіх боків оточена чудовим штучним парком, серед якого розташувалося невеличке, але дуже привабливе озеро.

Екскурсія в домашній замок "Сент-Міклош"

відео про замок Сент Міклоша
 

Поблизу замку міститься оборонний замок Сент-Міклош барона Перені (XIV ст.). Сент-Міклош - оборонна споруда дещо іншого типу, ніж ті, що зазвичай ми звикли називати замками. Після численних перебудов зараз він виглядає як невеликий двоповерховий будинок під черепичним дахом. Тільки дві вежі, низка бійниць і стіни метрової товщини свідчать про його бойове минуле.

Тур у Закарпаття навесні під час цвітіння сакури в Ужгороді – це чудова можливість відпочити та отримати масу нових приємних вражень!

 

Проживання:

 • у віллі "Ноїв Ковчег", Берегівський район.

У вартість туру на цвітіння сакури в Закарпатті ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • проживання.

У вартість туру на цвітіння сакури в Закарпатті НЕ ВХОДИТЬ:

 • харчування,
 • вхідні квитки в музеях та замках:
    Ужгородський замок: дорослі – 50 грн, студенти - 40 грн, учні – 20 грн.
    Дегустація вин: 80 грн з особи.
    Купання в термальному басейні: термальний басейн “Жайворонок”: 2 години: загальний – 200 грн, пенсіонери - 170 грн, діти - 110 грн, скриньки для переодягання - 20 грн.
    Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 25 грн.
    Чинадіївський замок: дорослий – 20 грн, дитячий – 15 грн.
    Замок Сент Міклоша: доброчинні внески (рекомендуємо 15 - 20 грн).
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання туру на цвітіння сакури можна ознайомитись за посиланням.

 

Замовити тур

Наші популярні тури:

Одноденна поїздка в Закарпаття

Долина нарцисів в Закарпатті

ТУР В ЗАКАРПАТТЯ: ЗАМКИ, ТЕРМАЛИ, ДЕГУСТАЦІЇ (2 ДНІ)