2025
Йога-тур – найкраще рішення для тих, хто шукає справжній відпочинок. Бо в цій мандрівці буде дуже багато йоги на свіжому повітрі, медитацій та корисних лекцій про емоційне та фізичне здоров’я. А в перервах - дослідження Карпат: прогулянки неймовірної краси локаціями, участь в незабутніх гуцульських розвагах та відвідування визначних місць.
Замовити турАльтернативні тури до Карпат від 5 до 7 днів
Йога-тур в Карпати на тиждень
1 день
- 9:00 Виїзд зі Львова: (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал).
- Яремче (водоспад Пробій, сувенірний ринок)
- Час на обід
- Похід стежкою Довбуша
- Поселення в готель
- Вечеря
- Вечір знайомств, практика йоги
2 день
- Ранкова практика йоги
- Сніданок
- Гуцульський парк розваг "Полонина Перці"
- Обід
- Лекція з йоги
- Вечеря
- Вечірня практика йоги + медитація
3 день
- Ранкова практика йоги + цвяхостояння
- Сніданок
- Легкий похід на місця сили: Терношорська Лада та Писаний Камінь
- Рафтинг по Чорному Черемошу
- Обід
- Вечеря
- Вечірня практика йоги + медитація
або
4 день
- Тривала пранаяма + ранкова практика йоги
- Сніданок
- Буковель (підйомнок, озеро, Гуцул-Ленд, катання на родельбані)
- Обід
- Вечеря
- Вечірня практика йоги + йога-нідра
5 день
- Ранкова практика йоги
- Сніданок
- Джипінг на Паз до Драгобрат
- Озеро Герешаска
- Обід
- Лекція з йоги
- Вечеря
- Вечірня практика йоги + йога-нідра
6 день
- Ранкова практика йоги
- Сніданок
- Мінеральна вода в Квасах
- Труфанецький водоспад
- Практика йоги
- Вечеря
- Чаювання + чани
7 день
- Ранкова практика йоги + обмін враженнями про тур.
- Сніданок.
- Манявськький водоспад
- Обід
- Манявський скит
- 20:00 - орієнтовне повернення до Львова: (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
Щодня – ранкові та вечірні практики з йоги
Чому саме йога?
Бо це один із найефективніших методів покращити свій фізичний стан, попрацювати над гнучкістю тіла та нервової системи.
Такі практики під керівництвом сертифікованого викладача з хатха-йоги та йога-терапії Міжнародної Федерації Йоги Патанджалі (Індія) Олени Сидоренко допоможуть нам відчути зміни в собі: емоційні та фізичні.
Ми навчимося керувати почуттями та отримувати насолоду від кожного дня, станемо врівноваженими, а отже, щасливішими.
В турі нас чекатимуть:
- активні та заряджаючі енергією ранкові практики на свіжому повітрі;
- практика Пранаями (дихальні техніки);
- цвяхостояння на дошці Садху;
- розслабляючі та заспокійливі вечірні практики;
- медитації та багато цінної інформації для здоров'я.
Екскурсія в Яремче. Водоспад Пробій
Водоспад Пробій гуде під 20-метровим мостом, тому роздивитися його велич можна як з висоти, так і біля підніжжя. Це чи не найповноводніший водограй Карпат, який падає з 8 метрів. Розповідають, що колись водоспад мав усі 25 метрів, але був штучно зменшений для зручності сплаву деревини.
Сьогодні Пробій – це гучний та вражаюче повноводний водоспад, який розташований у самому серці Яремча. Зовсім поряд – сувенірний ринок, який є не менш цікавим для туристів, аніж природне диво Пробій. На ринку представлені роботи майстрів та майстринь, які можна купити в подарунок чи на згадку про подорож. Також тут дають куштувати місцеві наливки і знайомлять з тонкощами гуцульського рукоділля.
Стежка Довбуша в Яремче
Це дуже мальовниче місце у серці Карпат. Стежка блукає поміж буками, ялівцем та смереками. Довкола – недоторканна природа, яка знає чимало про опришків та їхнього ватажка – Олексу Довбуша. Історія розповідає, що саме тут хлопці, які насмілилися повстати проти влади на захист простого народу, переховувалися від усіх, хто намагався їх спіймати.
Довжина стежки Довбуша – близько 4 км. Вона є грунтовою, але трапляються і більш вимогливі ділянки - камені, переходи поміж скелями. Тривалість прогулянки складає близько 4 годин. Але пролетять вони швидко, бо цікаві розповіді та неймовірно надихаюча природа – найкращий супровід.
Гуцульський парк розваг "Полонина Перці"
«Полонина Перці» - це незвичайне місце. Хтось називає його арт-територією. Для когось це місце незабутніх розваг. Треті ж знаходять тут усі ознаки справжнього музею гуцульського колориту. Насправді ж це просто класне місце для відпочинку та натхнення. У парку можна побувати в кузні, навідатися у гуцульську фешн-хату, дізнатися таємниці сироваріння чи спробувати свої сили в ліжникарстві.
А ще в «Полонині перці» можна полежати на дивані, який виконує бажання, навчитися писати писанки чи навіть побувати в гостях в карпатського чарівника – мольфара.
Легкий похід на місця сили: Терношорська Лада та Писаний Камінь
В рамках йога-туру, де ми шукатимемо джерела відновлення енергії та розкриватимемо власні сили, подорож до так званих магічних локацій з незвичайними енергетичними полями – саме те, що потрібно. В народі їх називають місцями сили. Одне з них – скельний комплекс на схилі гори Терношора.
Це святилище, що складається з кількох унікальних скульптур - кам'яного круга, фалічного каменю і хтонічного ящура, антропоморфної фігури, чашних каменів, а також символів і зооморфних образів. На вершині гори головна статуя – «Лада», яка є символом родючості. В народі вірять, що тут саме те місце, яке допомагає жінкам завагітніти. В будь-якому випадку енергетика біля скель справді особлива.
Ще одна магічна локація - Писаний камінь. Це геологічна пам’ятка природи, великі брили пісковика, скелі, які простягаються на 80 метрів і нагорі утворюють своєрідну гладку стежку. Цікавинкою також є петрогліфи, які можна тут знайти. Найдавніший датують ще періодом Київської Русі.
Рафтинг по Чорному Черемошу
2 варіант відпочинку замість екскурсії по музеях Гуцульщини
Якщо ж перспектива гуляти магічними локаціями не припаде до душі, натомість можна вирушити на драйвовий активний відпочинок – рафтинг по Чорному Черемошу. Це спуск річкою на спеціально обладнаних човнах під керівництвом досвідченого інструктора. Тут є різні рівні складності, тому за бажання взяти участь в рафтингу можуть навіть початківці.
Такий вид відпочинку залишає незабутні емоції. Адже поєднує в собі найкраще: адреналін, насолоду від побаченої природи та новий досвід, який заряджає неабиякою енергією.
Екскурсія на Буковель
Наступна локація – Буковель. Ми виділимо для цього місця вдосталь часу, щоби встигнути побачити та спробувати максимум. Піднімемося на вершину на підйомнику.
Підемо до унікального озера Молодості, яке є штучним, але від того не менш живописним. Біля нього обладнано зручний пляж, то ж можна відпочити на повну. Також за бажання є нагода покататися на родельбані чи піти в Гуцул-Ленд – парк розваг по-гуцульськи. Тут можна роздивитися особливості побуту бойків, лемків та гуцулів, взяти участь в крутих майстер-класах чи навідатися у місцевий зоопарк.
Літня подорож на Драгобрат
Підніматися на Драгобрат можна-по-різному. Але напевне один із найдрайвовіших способів – поїздка на позашляховиках. Коли відчуваєш вітер і отримуєш заряд адреналіну під час долання кожної вибоїни на дорозі.
Завершується пригода насолодою – спогляданням ефектних краєвидів, які відкриває вершина Драгобрату.
Тут є вдосталь поживи для душі та розуму, то ж буде чим доповнити ранкову практику з йоги та правильно підготуватися до вечірнього заняття.
Озеро Герешаска
Дивовижне місце натхнення – гірське озеро Герешаска, що розташоване на висоті 1577 метрів над рівнем моря. Його загальна площа – понад гектар, форма – прямокутна, глибина до 1,2 метра.
Основна пожива для водойми – талі сніги, тому навесні воно найповноводніше. Але в будь-яку пору року споглядання на Герешаску – особливий вид відпочинку. Адже довкола – надзвичайні краєвиди.
Її площа становить 12 гектарів. А розташовані ці гектари просто посеред гір — у масиві Свидовець Рахівського району.
Мінеральні води Закарпаття: відкрий для себе селище Кваси!
Село Кваси добре відоме в Україні ліжникарством та багатими джерелами мінеральних вод.
Тому потрапивши сюди, можна спробувати і те, і інше. Але точно варто скуштувати лікувальну і цілющу воду, збагачену метаборною кислотою.
Це єдине в Україні джерело природної мінеральної миш'яковистої води, яка добре впливає на обмін речовин, допомагає виводити з організму токсини та зайві солі, а також є корисною для зміцнення опорно-рухового апарату.
Відео про мінеральні води у Квасах
Труфанецький водоспад
Один із найвищих і найбільш колоритних водограїв, розташований біля підніжжя Близниці. Його потоки летять згори з висоти 36 метрів кількома меншими потічками та п’ятьма каскадами.
Особлива риса Труфанця – його вода схожа на молоко, бо летячи з такої висоти та розбиваючись об скелі, піниться і набуває білого відтінку.
Це чарівне місце для відпочинку, адже довкола – ліс, затінок. Тут можна віднайти оту дивовижну гармонію лісової тиші та шуму водоспаду.
Чаювання + чани
Ще один спосіб наповнитися правильною енергією та оздоровитися – зануритися в карпатський чан.
В Пилипці – чи не найвідоміші у регіоні чани, де вода підігрівається до максимально комфортної температури, а відпочивальникам подають ароматний карпатський трав’яний чай.
Такий релакс допоможе відновити сили, зняти втому і відчути себе по-справжньому відпочилим.
Манявський скит – завітай до українського Афона
Аскетичний монастир, пам'ятка архітектури початку XVII ст. або Український Афон – так називають Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, що складається з кам’яних та дерев’яних споруд.
Під монастирем – чимало таємних ходів та лабіринтів. Довкола – висока кам’яна стіна з вежами. Одна із цікавих локацій – Блаженний камінь, відомий як місце молитви та очищення.
З-під каменя завжди витікала та витікає вода. А ще він має химерну форму. Загалом Манявський скит – місце з незвичайною атмосферою, в якій кожен відвідувач знаходить духовну чи енергетичну поживу для себе.
Манявський водоспад – місце сили та глибокого релаксу
Водограй, що падає одним потужним каскадом з висоти 20 метрів – особливе видовище. Довкола – буково-ялівцеві ліси та вражаючі скелі каньйону.
Манявський водоспад називають одним із див Карпат та рекомендують відвідати усім, хто вирушає в гори. Побутує навіть легенда, що вмившись водою з озера у підніжжі водограю, можна зберегти молодість та красу.
Тут можна повністю розслабитися, зануритися у глибоку медитацію, ставши часткою магічної природи Карпат.
Виїзд зі Львова
Місце зустрічі – Головний залізничний вокзал у Львові. Така локація вибрана не випадково.
Річ у тому, що ми збираємо допитливих туристів з різних міст, а тому багато з них будуть приїжджати саме на вокзал.
Тут ми й зустрінемося, спакуємо валізи в комфортабельний автобус і вирушимо у мандрівку.
Проживання під час йога туру в Карпати в готелі Дача с. Ясиня
Сніданки та вечеріМи їстимемо лише найсмачніше.
Тому що в Ясіні куштуватимемо традиційні українські наїдки в кафе української кухні.
Обіди
Обід в 1 день. Обід відбудеться в кафе чи ресторані (на вибір) на території сувенірного ринку в Яремчі у вільний час.
У вартість тижневого йога туру в Карпатах ВХОДИТЬ:
- 2-ох разове харчування (6 сніданків та 6 вечерь) (згідно з вибраним варіанту)
- проживання;
- проїзд комфортабельним автобусом євро-класу;
- супровід гіда-екскурсовода;
- групове страхування;
- екскурсійне обслуговування в музеях.
У вартість тижневого відпочинку в Карпатах НЕ ВХОДИТЬ:
- додаткове харчування
- вхідні квитки в музеї:
- Стежка Довбуша в Яремче: загальний - 50 грн.
- "Полонина Перці" + дегустація сиру - 250 грн за особу.
- Озеро Синевир: загальний/дитячий, студентський - 60/30 грн.
- Центр реабілітації ведмедів: загальний/дитячий, студентський - 30/15 грн.
- Рафтинг - 500 грн.
- Підйомник в Буковелі: загальний/дитячий (до 12 років) - 190/130 грн.
- Джипінг на Драгобрат - 300 грн за особу
- Джипінг до водоспаду Манява - приблизно 2500 грн за групу.
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання тижневого відпочинку в Карпатах можна ознайомитись за посиланням.