Тури по Тернопільщині

Почаївська лавра
Ціна 600 грн

Щодня

 

Кожен з нас, незалежно від віку, хоче вірити у диво. Іноді для цього достатньо просто вирушити туди, де це диво можна побачити на власні очі. І це Почаїв. Саме тут на схилах розкинувся розкішний монастирський комплекс з унікальними святинями та чудотворною іконою. І саме тут б’є з-під землі цілюще джерело, в силі якого переконалися уже сотні людей.

Печери Тернопільщини
Ціна 650 грн

Щодня (для груп)

 
Як часто Ви буваєте в карстових печерах? Якщо не часто, то запрошуємо побавати за один день в трьох печерах: Печера Млинки, Вертеба ("Наддністрянська Помпея"), Монастирок (печера Язиченська).
ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Ціна 395 грн

Щодня (для груп)

 

Побувати у замку, який був свідком перемоги козацького війська під проводом Богдана Хмельницького. Потрапити у стіни фортеці, яку називають «маленьким Версалем». Побачити унікальний замок під час прогулянки на катері посеред багатолюдного міста. Усе це і набагато більше ми вам обіцяємо показати та втілити в життя під час нашої подорожі.

Тижневий тур на волинь
Ціна від 3300 грн

1-7.08.2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

ПЕЧЕРА МЛИНКИ
Ціна 990 грн

20-21.06, 11-12.07, 8-9.08

 
Поїздка в печери Млинки, що на Тернопільщині та на сплав по Дністру. Хороший настрій, гарна компанія і цікава програма створять максимум позитивних емоцій у вікенд.