Тури по Тернопільщині

Почаївська лавра
Ціна 600 грн

Щодня

Кожен з нас, незалежно від віку, хоче вірити у диво. Іноді для цього достатньо просто вирушити туди, де це диво можна побачити на власні очі. І це Почаїв. Саме тут на схилах розкинувся розкішний монастирський комплекс з унікальними святинями та чудотворною іконою. І саме тут б’є з-під землі цілюще джерело, в силі якого переконалися уже сотні людей.

Печери Тернопільщини
Ціна 650 грн

Щодня (для груп)

 
Печера Млинки, Вертеба ("Наддністрянська Помпея"), Монастирок (печера Язиченська).
ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Ціна 395 грн

Щодня (для груп)

 

Побувати у замку, який був свідком перемоги козацького війська під проводом Богдана Хмельницького. Потрапити у стіни фортеці, яку називають «маленьким Версалем». Побачити унікальний замок під час прогулянки на катері посеред багатолюдного міста. Усе це і набагато більше ми вам обіцяємо показати та втілити в життя під час нашої подорожі.

Тижневий тур на волинь
Ціна від 3300 грн

1-7.08.2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

ПЕЧЕРА МЛИНКИ
Ціна 990 грн

20-21.06, 11-12.07, 8-9.08

 
Поїздка в печери Млинки, що на Тернопільщині та на сплав по Дністру. Хороший настрій, гарна компанія і цікава програма створять максимум позитивних емоцій у вікенд.