ТУР НА МОРЕ В ЗАТОКУ
Ціна від 1500 грн

Наша подорож буде незвичайною. Ми зануримося у романтику місцевих легенд.

Зареєструватись
 

Автобус Львів - Затока - Львів - 1500 грн

Дорога в дві сторони і проживання (8 ночей) - 3800 грн

 
Запис на тур:

+38 (097) 907 21 98 Тарас

+38 (093) 637 66 99 Тарас

В Затоку на море

Виїзд зі Львова (від ТЦ "King Kross", вул. Стрийська, 30, с. Сокільники) 9.08, 16.08 о 18:00;

Виїзд із Затоки (від бази Лідія) 18.08, 25.08 о 13:00 або 18:00 (Заїзд у Вінницю на фонтани);

 
Сонце, море, пляж, екскурсії та відпочинок у веселій та дружелюбній компанії! Ви відвідаєте: Умань (екскурсія "парк Софіївка"), Затока (море, пляж), Вилкове, Белгород-Дністровський, "Шабо".

Уманський парк “Софіївка”

Національний дендрологічний парк, який є одним з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. Розкинувся на площі 154,7 гектарів на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. У 1796 році парк заснував багатий польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і подарував в день її янгола у травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти – все це можна побачити, відвідавши парк. Цей шедевр вражає відвідувачів красою вже протягом 200 років.

Затока

Невелике затишне селище на березі Чорного моря, який розташовується на піщаній косі, протяжністю приблизно дві сотні метрів.
Туристи можуть напевно розраховувати як на тихий розмірений відпочинок, так і на галасливі тусовки, активне проведення часу і заняття спортом, навіть екстремали знайдуть, чим зайняти себе в Затоці на березі Чорного моря.
Основний вид відпочинку, за яким їдуть на море в Затоку туристи - це приємний ні до чого не зобов'язує релакс на піщаному пляжі, придбання засмаги та купання в теплий чистих водах Чорного моря. Поправити своє здоров'я можна не тільки ступаючи по теплому пісочку і вдихаючи цілюще солоне повітря.

Вилкове

Це місце злиття вод Дунаю та Чорного моря. “Українська Венеція” розташована безпосередньо біля моря на кордоні з Румунією. Таку другу назву місто отримало оскільки його стара частина розташована на воді. Замість вулиць там – канали, якими пересуваються, як правило, на своєрідних українських “гондолах” і моторних човнах. У місті каналами плавають, стоячи на кормі човна і відштовхуючись шестом.

ТОВ “Промислово-торговельна компанія Шабо”.

Вертикально інтегрований виноробний холдинг з повним циклом виробництва, що випускає всі види алкогольної продукції на основі винограду. Виробничні потужності компанії розташовані в с.Шабо Одеської області. Кожен келих вина та коньяку ТМ “Шабо” – це результат аналізу терруара(місцевості та кліматичних умов), підбору відповідних сортів винограду та багаторічної професійної роботи з залученням фахівців міжнародного рівня! Все це дозволяє нам пишатися якістю нашої продукції, а Вам – насолоджуватися кожним ковтком класичного продукту на основі винограду.

Аккерманська фортеця

Одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. Фортеця цікава як складне за своєю структурою архітектурне спорудження. Вона із трьох боків оточена глибоким ровом, врізаним у скелю, а з четвертого – омивається водами лиману. У цей час глибина рову досягає 9–10 м, первісна глибина – до 20 м, ширина рову – 13,5 м. Рів заповнювався водою з лиману за допомогою спеціального пристрою. Завдяки використанню шлюзів вода затримувалася всередині рову. Характерною рисою фортеці є те, що всередині рову були побудовані бойові вежі, які служили для відбиття супротивника, що проникнув сюди.

Одеса

Одне з найдавніших міст України, де розташовано багато історичних пам’яток. В Одесі є славнозвісні Потьомкінські сходи, що мають 192 сходинки. Піднявшись цими сходами, Ви вийдете на Приморський бульвар – найкрасивіший у місті. Звідси добре видно панораму порту. Уздовж всього бульвару тягнуться прекрасні архітектурні ансамблі. Не меншою визначною пам’яткою міста є вулиця Дерибасівська, а також Грецька площа, що прилягає до неї. Зараз більшість вулиць і площ – пішохідні, і разом із прилеглим Міським садом є одними з найулюбленіших місць відпочинку і прогулянок мешканців і гостей міста. Життя на цій вулиці рідко завмирає навіть вночі. Також в Одесі можна відвідати знаменитий ринок “7-ий кілометр”. Основним пріоритетом ринку є припортове розташування, добре розвинена складська інфраструктура.
 

У нашому турі Ви отримаєте:

 

Сонце, море, пляж, екскурсії та відпочинок у веселій та дружелюбній компанії!

 

Проживання на базі Лідія

 

В номерах телевізор, холодильник, кондиціонер. Санвузол на території

 
    У вартість ВХОДИТЬ:
  • проїзд автобусом зі Львова і назад
  • проживання
 
Зареєструватись
 

Наші популярні тури:

 

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень