ТУР НА МОРЕ В ЗАТОКУ
Ціна від 1500 грн
 

Наша подорож буде незвичайною. Тур на море в Затоку на 10 днів: сонце, пляж, екскурсії та відпочинок у веселій компанії! Ви відвідаєте: Умань, Вилкове, Білгород-Дністровський, Шабо.

Зареєструватись
 

Вартість путівки в Затоку:

Автобус Львів — Затока — Львів - 1500 грн

Дорога у дві сторони та проживання (8 ночей) - 3800 грн

 
          Замовити тур:

Тур у Затоку на море

Виїзд зі Львова (від ТЦ "King Kross", вул. Стрийська, 30, с. Сокільники)

Виїзд із Затоки (від бази Лідія) Заїзд у Вінницю на фонтани;

Уманський парк Софіївка

Національний дендрологічний парк, який є одним з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – першої половини ХІХ ст. Розкинувся на площі 154,7 гектара на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. У 1796 році парк заснував багатий польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і подарував в день її янгола у травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської та грецької міфології належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти – все це можна побачити, відвідавши парк. Цей шедевр вражає відвідувачів красою вже протягом 200 років.
<h2Відпочинок в Затоці
Невелике затишне селище на березі Чорного моря, який розташовується на піщаній косі, протяжністю приблизно дві сотні метрів.
Туристи можуть напевно розраховувати як на тихий розмірений відпочинок, так і на галасливі тусовки, активне проведення часу і заняття спортом, навіть екстремали знайдуть, чим зайняти себе в Затоці на березі Чорного моря.
Основний вид відпочинку, за яким їдуть на море в Затоку туристи — це приємний ні до чого не зобов'язує релакс на піщаному пляжі, придбання засмаги та купання в теплий чистих водах Чорного моря. Поправити своє здоров'я можна не тільки ступаючи по теплому пісочку і вдихаючи цілюще солоне повітря.

Вилкове

Це місце злиття вод Дунаю та Чорного моря. “Українська Венеція” розташована безпосередньо біля моря на кордоні з Румунією. Таку другу назву місто отримало оскільки його стара частина розташована на воді. Замість вулиць там – канали, якими пересуваються, як правило, на своєрідних українських “гондолах” і моторних човнах. У місті каналами плавають, стоячи на кормі човна і відштовхуючись веслом.

ТОВ “Промислово-торговельна компанія Шабо”.

Вертикально інтегрований виноробний холдинг з повним циклом виробництва, що випускає всі види алкогольної продукції на основі винограду. Виробничі потужності компанії розташовані в с.Шабо Одеської області. Кожен келих вина та коньяку ТМ “Шабо” – це результат аналізу терруара (місцевості та кліматичних умов), підбору відповідних сортів винограду та багаторічної професійної роботи з залученням фахівців міжнародного рівня! Все це дозволяє нам пишатися якістю нашої продукції, а Вам – насолоджуватися кожним ковтком класичного продукту на основі винограду.

Аккерманська фортеця

Одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. Фортеця цікава як складне за своєю структурою архітектурне спорудження. Вона із трьох боків оточена глибоким ровом, врізаним у скелю, а з четвертого – омивається водами лиману. У цей час глибина рову досягає 9–10 м, первісна глибина – до 20 м, ширина рову – 13,5 м. Рів заповнювався водою з лиману за допомогою спеціального пристрою. Завдяки використанню шлюзів вода затримувалася всередині рову. Характерною рисою фортеці є те, що всередині рову були побудовані бойові вежі, які служили для відбиття супротивника, що проникнув сюди.

Одеса

Одне з найдавніших міст України, де розташовано багато історичних пам’яток. В Одесі є славнозвісні Потьомкінські сходи, що мають 192 сходинки. Піднявшись цими сходами, Ви вийдете на Приморський бульвар – найкрасивіший у місті. Звідси добре видно панораму порту. Уздовж всього бульвару тягнуться прекрасні архітектурні ансамблі. Не меншою визначною пам’яткою міста є вулиця Дерибасівська, а також Грецька площа, що прилягає до неї. Зараз більшість вулиць і площ – пішохідні, і разом із прилеглим Міським садом є одними з найулюбленіших місць відпочинку і прогулянок мешканців і гостей міста. Життя на цій вулиці рідко завмирає навіть вночі. Також в Одесі можна відвідати знаменитий ринок “7-ий кілометр”. Основним пріоритетом ринку є припортове розташування, добре розвинена складська інфраструктура.
 

Проживання на базі Лідія

 

В номерах телевізор, холодильник, кондиціонер. Санвузол на території

 
    У вартість ВХОДИТЬ:
  • проїзд автобусом зі Львова і назад
  • проживання
Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень