Ціна 550 грн

6:30-23:30

 

Побувати у винних підвалах, яким уже майже 500 років. Потрапити до фортеці, яка вистояла не одну навалу ворогів і зберегла свою архітектурну розкіш. Почути легенди, від яких холоне кров. І зануритися у воду, яка лікує десяток недуг і оздоровлює душу. Все це можна здійснити в межах нашого одноденного туру Закарпаттям.

Замовити тур
 

Одноденна поїздка на Закарпаття зі Львова

 • 6.30 виїзд зі Львова: (пл. Галицька, Пам'ятник Королю Данилу)
 • Ужгород (екскурсія по місту, Ужгородський замок)
 • Відпочинковий комплекс «Золота гора»
 • Виноробне підприємство Леанка (дегустація вин)
 • 23:30 приблизне повернення до Львова (пл. Галицька, Пам'ятник Королю Данилу)

Екскурсія по Ужгороду

Одне із найкрасивіших міст Західної України – Ужгород. Це населений пункт, який вражає кількістю архітектурних пам’яток та природних див. Всього у місті є аж 6 набережних. Тут є кар'єр, який виглядає як озеро і додає місту особливого шарму. А ще Ужгород – дуже затишне і комфортне місто, в якому точно варто провести день, чи навіть більше.

Попри те, що Ужгород – найменший обласний центр України, він вміщає у собі безліч цікавих споруд та пам’яток. Серед них колишній Василіанський монастир, Горянська ротонда — храм св. Анни XI ст., Шелестівська церква Святого Михайла, зведена без жодного цвяха! А також Хрестовоздвиженський собор, Покровська церква та Цегольнянська церква.

Славиться місто також своїми пам’ятниками та скульптурами. Тут можна «зустріти» Августина Волошина, Тараса Шевченка, Шандора Петефі, Олександра Духновича і навіть Пушкіна. А ще у місті є своя унікальна колекція мініскульптур, які поміщаються на долоні. Всього їх в Ужгороді три десятки.

Екскурсія в Ужгородський замок

відео про Ужгородський замок
 

Проте чи не найцікавіша локація міста – замок та одноденного туру в Закарпаття зі Львова. Це унікальний шедевр романського архітектурного стилю. Будівлі фортеці – ще з XII – XIII ст. Усі вони розташовані на горі вулканічного походження, яка височіє над річкою Уж. Відтак, мальовничість замку вражає кожного туриста.

На території фортеці є залишки замкової церкви, яка була давно зруйнована. Саме у цьому храмі свого часу, в 1646 році, була укладена Ужгородська унія.

Також на подвір’ї можна побачити дивовижних розмірів бронзового турула. Це міфічний птах, який начебто колись допоміг здобути перемогу над австрійським поневоленням. Є тут є бронзовий фонтан «Відпочиваючий Гермес».

Зрештою, кожен закуток фортеці, кожен її мур – це своя особлива історія. Тут живуть легенди та історичні факти. Почути більше та побачити легендарний замок ми зможемо під час нашого туру.

Відпочинок в термальних басейнах «Золота гора»

Термальні води Закарпаття

«Золота гора» - це п’ять термальних басейнів та джакузі з водою, температура якої сягає 29°C - + 39°C. Тут є і великий критий басейн, і дитячий. Як свідчать дослідження, за хімічним складом вода свердловини належить до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. Вона є корисною при хронічних гастритах, панкреатитах, колітах і ентероколітах, при хронічних захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, при цукровому діабеті, залізодефіцитній анемії, а також при виразці шлунку і 12-палої кишки, захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, гепатитах, ожирінні та ін. недугах.

Тут проходить як туристичні маршрути, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім витягів, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Дегустація вин у виноробному підприємстві Леанка

дегустація вин Закарпаття

Леанка — це не лише підприємство. Це особливий сорт винограду, з якого ось уже майже 100 років виробляється вино „Середнянське”. Під час відвідин заводу можна буде потрапити у підвали, які занесені ЮНЕСКО до десятки кращих винних підвалів Європи і яким уже півтисячоліття.

Також тут ми почуємо історію виноробства і побуваємо на особливій дегустації в приміщенні, яке є пам'яткою архітектури XVI століття.

У вартість туру на Закарпаття зі Львова ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • екскурсійний супровід.

У вартість туру на Закарпаття зі Львова НЕ ВХОДИТЬ:

 • обід,
 • вхідні квитки:
 • Ужгородський замок: дорослі - 50 грн, студенти - 40 грн, учні - 20 грн.
 • Відпочинок в оздоровчому комплексі «Золота гора» (2 години)- 250 грн — дорослі, діти до 110 см — безкоштовно, діти до 150 см – 125 грн, «сімейний» (батьки + 1 дитина до 150 см) – 550 грн.
 • Екскурсія та дегустація вин у Леанці - 150 грн, без дегустації – 80 грн, діти до 10 років — безкоштовно.
Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

ВОДОСПАД КАМ'ЯНКА ТА ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ

Тур поїздка в Карпати на тиждень