Замки Закарпаття
Ціна 890 грн

2021

 

Наша подорож – це потрійне задоволення від знайомства із Закарпаттям. Ми відвідаємо найвідоміші замки: Ужгородський, Невицький, замок у Чинадієво та «Паланок». Оздоровимося у термальних басейнах Берегове, а також продегустуємо найсмачніше місцеве вино. А ще отримаємо безліч емоцій від відвідин найколоритнішого ресторану «Деца у нотаря».

Замовити тур
 
          Замовити тур:

Тур в Закарпаття на 2 дні

1 день (субота):

 • Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:00)
 • “Деца у Нотаря” (обід)
 • Ужгородський замок
 • Невицький замок
 • Берегове (дегустація вина)
 •  

2 день (неділя):

 • Берегове(термальний басейн)
 • Мукачево (замок Паланок)
 • Чинадієво (замок Шенборна, замок Сент-Міклоша)

Екскурсія в Ужгородський замок

 

Кажуть, Ужгородський замок має тисячолітню історію. Це одна із найцінніших історико-архітектурних будов міста. У стінах фортеці – близько півсотні приміщень, серед яких і рицарський зал, який зараз слугує каплицею. Ззовні це велична і могутня споруда, яка приваблює туристів з усіх-усюд.

Екскурсія у Невицький замок

тур в Закарпаття - Невицький замок

Невицький замок має давню історію, оповиту містичними легендами. Науковці стверджують, що перша фортифікаційна споруда з дерева була зведена на цьому місці ще у 12 столітті. Але після того, як замок був зруйнований монголо-татарами, його відновили, використовуючи найсучасніші на той час технології. Кам’яні стіни, декілька ліній укріплень, високі башти зробили його майже неприступним.

Легенди розповідають, що колись Левицьким замком володіла Погана Діва, яка змушувала додавати до вапна кров невинних дівчат та грудне молоко матерів. А тим, хто не корився їй, відрубали голови. Один місцевий хлопець задався ціллю позбавити рідний край від Поганої Діви, однак спочатку йому треба було стати королем. Він виконав свою обіцянку, хитрістю виманивши відьму з неприступного замку та вбивши її.

Дегустація вин в Закарпатті

 

Якщо ви хочете скуштувати справжнє натуральне смачне вино з українського винограду – вам потрібно їхати на Закарпаття. Цей край славиться виноробством. Різні сорти, п’янкі аромати і обов’язково традиційні рецепти – під час нашої екскурсії ви зможете не лише посмакувати закарпатськими винами в погребі одного із кращих виноробів, але й дізнаєтесь багато цікавого про місцевих майстрів та їхні таємниці.

Термальний басейн Закарпаття

 

Унікальний відпочинок запропонує вам Берегівщина. Саме тут знаходяться джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, які мають лікувальні властивості та аналогів яким немає більше в Україні ніде. Зануритися у теплі води, збагачені залізом та іншими корисними мінералами ви зможете під час нашої подорож

Екскурсія в Мукачівський замок

 

Мукачівський замок, або Паланок – це унікальна фортифікаційна середньовічна споруда. У її стінах поєднані різні стилі. Сам замок розташований на горі та має чималу площу – близько 14 тисяч квадратів. Серед цікавинок – колодязь, із яким пов’язана містична легенда.

Екскурсія в замок Шенборна

 

Палац Шенборна - колишня резиденція та мисливський будинок графа Шенборна, а опісля – санаторій «Карпати». Замок був створений за проєктом кращих європейських архітекторів. Усе в цьому палаці має своє значення. Кількість вікон – це кількість днів у році, кількість кімнат – кількість тижнів і так далі. Цей замок варто побачити, він дуже схожий на французькі зразки періоду Ренесанс.

Екскурсія в замок Сент-Міклош

 

Замок Сент-Міклоша добре відомий в усьому світі, завдяки своїй насиченій подіями історії. Він не став родинним гніздом жодного аристократичного сімейства, бо постійно міняв своїх власників. Деякий час тут знаходився повстанський центр, який очолювала Ілона Зріні. Саме історія кохання княгині з трансильванським графом Імре Текелі, який також боровся проти Австрійської корони, зробила замок відомим в усьому світі. На даний час Замок Сент-Міклош є популярним місцем проведення пишних шлюбних церемоній. Тут освідчуються у коханні та присягають на вірність дамам, проводять лицарські турніри та фестивалі середньовічної культури. А ще на першому поверсі знаходиться музей, в якому можна оглянути унікальну експозицію, присвячену кельтам та скіфам.

 

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • проживання в готелі.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

 • вхідні квитки:
   Ужгородський замок: дорослі - 50 грн, студенти – 40 грн, учні – 20 грн.
   Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн.
   Термальний басейн “Жайворонок”: 2 години: загальний – 200 грн, пенсіонери за віком - 170 грн, діти - 110 грн, скриньки для переодягання - 20 грн.
   Додаткові витрати:
   Сніданок у готелі
   Вечеря у готелі

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ 2 (ЕКСКЛЮЗИВНІ КАРПАТИ)

Тур поїздка в Карпати на тиждень