Ціна 600 грн

2025

 

Тур по Львівській області місцями, де перехоплює подих від краси пейзажів та архітектури. Мальовничий Підгорецький замок, дуже давнє місто з єврейським колоритом Броди та затишне мисливське угіддя «Стир». Ми помандруємо туди разом. Щоб почути неймовірні історичні факти та зробити яскраві фотознімки у чарівних локаціях.

Замовити тур
          Замовити тур:

Інста-тур: Підгорецький замок і Будинок лісника у Збруї

 • Львів (виїзд о 9:00)
 • с. Підгірці (екскурсія і фотографування біля Підгорецького замку)
 • Броди (Час на обід, *екскурсія містом)
 • с. Збруї (екскурсія мисливським угіддям «Стир», фотографування біля озера і біля Будинку лісника)
 • 20:00 приблизне повернення до Львова (пл. Галицька, Пам'ятник Королю Данилу)

Що входить та не входить у вартість туру

Підгорецький замок

Підгорецький замок – історична пам’ятка, яка вражає красою та величчю. Фортецю називають діамантом в «Золотій підкові Львівщини». До неї їдуть звідусіль, щоб зробити неймовірні фото та надихнутися красивими краєвидами.

Будівля замку поєднує в собі італійський характер та французький шарм. Вона залишається одною із найчарівніших у Європі. І приховує у своїх могутніх стінах чимало містичних історій. Одна з наймоторошніших – про нещасну молоду дружину старого власника фортеці. Розповідають, що чоловік зі почуття нестримної ревності та люті замурував красуню живцем у стіні. Аби та не гуляла та не зваблювала інших представників сильної статі. От вона й цокає своїми каблуками по замку, нагадуючи про свою страшну долю.

Ідеальне місто Броди

Не менше цікавих та колоритних історій можна почути в місті, яке називають ідеальним. Бо усі вулиці в ньому паралельно-перпендикулярні. Колись Броди було відомими як «Галицький Єрусалим», бо тут мешкали та торгували чимало євреїв. На околицях досі зберігся масштабний єврейський цвинтар. Також у Бродах можна побачити напівзруйновану синагогу, зробити колоритні фото біля закинутої фортеці та оцінити місцевий Біг Бен.

Будинок лісника

будинок лісника збруї

© Фото з YouTube "Узол і Манько"

 

“Мисливське господарство Стир” – так на офіційному рівні називається ця місцина. В народі ж локація більш відома як будинок лісника в селищі Збруї. Бо посеред усіх мисливських угідь найцікавішою є саме ця будівля, що розташована на острівці посеред озера. Будинок маю конічну форму, відтак, всередині виглядає більш просторим, аніж ззовні. Інтер’єрний колорит передати словами важко – тут панує особлива атмосфера, все виконане з дерева.

Дістатися до будівлі можна містком, який веде через озеро. Якщо ви шукаєте особливе місце для дивовижних фото – «Стир» точно припаде вам до душі. Тут можна затишно відпочити та зробити десятки незвичайних селфі, фотознімків.

Поєднуйте корисне з приємним – мандруйте рідним краєм та закохуйтеся в Україну з кожним днем все сильніше. Бо у нас є що оберігати, чим захоплюватися та що фіксувати на свої фотокамери.

У вартість туру зі Львова ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • послуги професійного фотографа під час туру;
 • екскурсійний супровід.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • обід,
 • вхідні квитки:
 • Підгорецький замок – дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років)/пенсіонери — 90/60/20/20 грн,
 • Мисливське господарство «Стир», Будинок лісника – 50 грн/дорослий, 10 грн/школяр,
 • обід у м. Броди – від 100 грн/особа (пропонується в одній з кав’ярень міста).
Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

ВОДОСПАД КАМ'ЯНКА ТА ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ

Тур поїздка в Карпати на тиждень