Ціна 600 грн

Щодня (для груп від 17 осіб)

 

Під час цієї подорожі ми станемо ближчими до природи. Побуваємо там, де ростуть унікальні рослини та живуть неймовірні тварини. Почуємо про флору та фауну нашого краю, яку оберігають на сторінках Червоної Книги України. Навчимося творити унікальні речі власними руками: від глиняного посуду до колоритних яворівських іграшок.

Замовити тур
 

Для групи до 7-8 осіб індивідуальне обслуговування одноденного туру по Яворівщині:

 • українською - 3700 грн/група
 • російською - 4000 грн/група
 • англійською, польською, німецькою та іншими мовами - 6000 грн/група
 

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

Що входить та не входить у вартість туру

Одноденний тур Яворівщиною: майстер-класи та заповідники Львівщини

Екскурсія Заповідник "Розточчя"

Заповідник Розточчя

Створений у 1984 році природний заповідник «Розточчя» сьогодні є дуже привабливою туристичною локацією. Площа заповідника простягається на 2084,5 га. Тут є річки Верещиця та її притока Ставчанка, а також великий став Янівський, площею понад 200 га.

Природне багатство заповідника може здивувати будь-якого знавця флори та фауни. Тут живуть лисиці, вовки, олені, сарни, бурозубки, зайці та інші ссавці та комахоїдні. Майже 30 видів місцевих вищих рослин і 18 тварин занесені до Червоної Книги України. Серед них чорний лелека, змієїд, махаон, широковух та ін. А особливий інтерес у відвідувачів викликають красені плямисті олені.

Також на території заповідника діє Музей природи. Тут дуже багата колекція рослин та тварин, більшість із яких – червонокнижні. Також цікавими є стенди з мінералами та породами, і навіть патогенними грибами.

Ще одна гордість музею – багата колекція метеликів та хуків, деякі з яких занесені до Червоної Книги України.

Екскурсія НПП "Яворівський"

НПП "Яворівський" - це величезний парк, площею 7078,6 га, у селищі Івано-Франкове. Тут надзвичайно багата флора і фауна. Через територію парку пролягають шість екологічних маршрутів. Тут можна побачити унікальні рослини та зустріти рідкісних тварин. Тільки уявіть, під особливим наглядом перебувають майже 300 місцевих «мешканців», а саме: 48 видів ссавців, 200 — птахів, 6 — плазунів, 11 — земноводних та 24 види риб.

Ще на території НПП є одне цікаве місце — Еколого-просвітницький центр. Тут є унікальні види зброї та відомі усім зразки. Загалом експозиція налічує понад 3 тисячі експонатів. Серед найцікавіших — перша у світі патронна гвинтівка «Верндля» 1871 року. Що цікаво – відвідини музею безплатний. Але господар просить придбати його невеличку книгу, а вторговані кошти передає бійцям АТО.

І звісно ж не можна бути в Івано-Франковому та не роздивитися ближче, як створюються справжні яворівські іграшки. Саме тут ми відвідаємо майстер-клас із розпису таких маленьких витворів місцевих майстрів. Нам розкажуть про основи яворівського розпису та покажуть, як зробити зі звичайної дерев’яної іграшки щось дуже красиве та особливе.

Притулок Домажир

Ведмежий притулок Домажир

А на завершення мандрівки ми навідаємося до особливих мешканців Яворівщини – ведмедів. Вони живуть у нещодавно створеному притулку в Домажирі. Це місце, куди велетнів звезли з різних куточків України, аби врятувати їхнє життя.

Кожен ведмідь, який тут живе, був жертвою людської жорстокості. Хтось жив у клітці біля приватного будинку, хтось виступав у цирку. Тепер кожен з них – на волі. Але під особливим наглядом лікарів та реабілітологів.

Умови в притулку наближені до природних та звичних для ведмедів, відтак, їм тут комфортно і безпечно. А кожен відвідувач притулку має змогу дізнатися історію кожного із велетнів та ще раз подумати над тим, наскільки важливо цінувати природу та оберігати кожного, хто живе поряд із нами.

 

У вартість туру НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

   ведмежий притулок “Домажир”: загальний, пенсійний, студентський – 200 грн, діти (6-16 років) – 120 грн;
   майстер-клас із розпису яворівської іграшки: 100 грн/особа.
   Музей природи природного заповідника “Розточчя”: загальний – 15 грн, учні – 10 грн.
   Яворівський НПП — загальний - 30 грн, учнівський - 15 грн.

Замовити тур