Ціна 15500 грн

9-15.07, 21-27.07, 4-10.08, 18-24.08

 

Відчути максимум емоцій та побачити принади України з іншого – драйвового боку. Це справді реально, якщо вирушити в екстрим тур разом з нашою веселою компанією. Ми підійматимемось вгору і підкорюватимемо річки. Ми зазиратимем у печери й відпочиватимемо біля водоспадів. Буде затишно та екстремально!

Замовити тур
 
          Замовити тур:

Тур місцями сили Карпат (Екстрим тур на тиждень)

1 день

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

Що входить та не входить у вартість туру

Печера Вертеба

Verteba cave
 

Це місце, де більше загадок, аніж відповідей. Вважається, що Вертебу відкрили ще у 1820 році.

Випадковий «відкривач» тоді вирішив, що знайшов саме пекло, на дні якого були сотні кісток та черепів. Як свідчать дані вчених, йдеться про останки трипільців.

Проте досі не зрозуміло, що у Вертебі робив нагрудний чоловічий символ міці та влади, якщо в той час панував матріархат.

Також дотепер для огляду туристів доступно лише близько кілометра підземелля, тоді як загальна протяжність «ходів» - близько 9 кілометрів.

Програма туру

SPA в комплексі "Орися"

Ми відвідаємо особливий готельно-туристичний комплекс «Орися». Тут можна оздоровитися лікувальною водою, яку порівнюють з мінеральними водами балтійського курорту “Друскінінкай”.

Мінералізовані купелі в Оришківцях корисні при захворюваннях щитоподібної залози, опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи та серцево-судинної системи, а також при проблемах з обміном речовин.

Програма туру

Сплав по річці Серет

 

Це відпочинок без поспіху, але з можливістю повноцінно насолодитися красою пейзажів та оцінити «характер» Серету.

Довжина маршруту — близько 16 кілометрів.

Така мандрівка подарує увесь спектр емоцій: драйв, захоплення, задоволення, подекуди страх, але на фініші – 100% кайф від результату.

Програма туру

Червоногородський замок

chervonogorodskyj zamok
 

Колись величний і дуже могутній, а нині по-сучасному романтичний Червоногородський замок прикрашає берег Дністровського каньйону.

Свого часу тут було місто – центр князівства, а фортеця його охороняла від ворогів.

А сама пам’ятка не є офіційно зареєстрованою і ніяк не охороняється державою.

Програма туру

Джуринський водоспад

dzuryn vоdospad
 

Джуринський водоспад – частина Національного природного парку «Дністровський каньйон». Цю гідрологічну пам’ятку називають наймальовничішою на Тернопільщині.

Його висота складає 16 метрів, а ширина – 20 м. Площа пам’ятки – 0,7 гектара.

Вода спадає трьома каскадами та, стверджують місцеві легенди, є цілющою. Люди вірять, що Червоногородський водоспад додає сили та омолоджує.Свого часу потоки води забезпечували електроенергією сусідні села.

Сьогодні на місці раніше облаштованої гідроелектростанції – руїни, а водоспад продовжує тішити своєю мальовничістю та легендарною цілющістю.

Програма туру

Терношорська лада (похід)

ternoshorska lada
 

Терношорська лада відома серед мандрівників як скельне святилище. Науковці стверджують, що цьому комплексу уже не один мільйон років і колись кам’яні брили були частиною Сарматського морського дна.

Терношорська лада – це кілька скельних скульптур, кожна з яких має свою назву: Кам'яний круг, Фалічний камінь, Антропоморфна фігура, а також Чашні камені й зооморфні образи

Тут надзвичайно гарна природа. Та й сам комплекс достатньо ефектний. Відтак, туристи люблять приїздити до скельного святилища та розглядати дивакуваті образи, створені природою.

Тим паче, що окрім дивакуватих кам’яних образів тут ще й навдивовижу мальовнича природа. Двічі на рік Терношорська лада зацвітає дикими крокусами. Зовсім поряд шумить каскадами Терношорський Гук. А на самій горі Терношора ростуть рідкісні рослини та дерева.

Програма туру

Риболовля форелі в Верховині

Риболовля форелі в Верховині
 

Незалежно від того, чи вважаєте ви себе професійним рибалкою, чи жодного разу не тримали в руках вудки, у Верховині ви впіймаєте свою форель.

Або принаймні скуштуєте. Тут, у колоритному закладі «Корабель», можна відпочити та з користю, і дуже яскраво.

Посеред Карпат з їх чарівними пейзажами в колі хороших людей зі смачними стравами на столі.

Програма туру

Купання в гірській річці Черемош

річка Черемош
 

Черемош – гірська річка, довжиною 80 м. Це симбіоз Чорного і Білого Черемошу поблизу села Устеріки. Тут дуже мальовничі пейзажі, які сприяють максимально затишному відпочинку.

Програма туру

Гора Шпиці

shputtsi 1
 

Це унікальне творіння природи, яке розташоване на висоті 1800 метрів і вражає своїм «гостроверхим» характером.

Гора фактично складається зі шпичастих веж, висотою до 40 метрів. А поміж ними – трохи моторошні скелясті коридори.

Підкорення «Шпиці» - завдання не з легких, тому новачкам не рекомендують починати саме з цієї вершини.

Програма туру

Озеро Несамовите

ozero nesamovyte 1
 

Несамовите — одна із найвищих водойм Українських Карпат. Розташоване озеро на висоті 1750 м над рівнем моря і простягається у довжину на 88 метрів.

Його глибина зовсім невелика – до 1,5 метра. А от мальовничість – дивовижна.

Як і таємничість, яка когось лякає, інших навпаки – приворожує. Кажуть, якщо кинути в Несамовите камінь – можна накликати біду.

Програма туру

Джипинг на полонину Кринта

Полонина Кринта - особливе місце в Карпатах, звідки відкриваються мальовничі краєвиди на Чорногірський хребет. Тут містично гарно, бо навіть на початку літа можна спостерігати на вершинах Чорногори сніг.

Добиратимемося сюди на ЗІЛах, що точно додасть мандрівці особливого настрою. Продовжать атмосферне знайомство з природою та традиціями Карпат місцеві пастухи, які випасають худобу та просто посеред полонини Кринта варять справжній гуцульський сир - вурду і будз.

Його тут можна скуштувати під час дегустації і купити додому як особливий спогад про гостинні Карпати.

Програма туру

Рафтинг по Чорному Черемошу

відео про рафтинг в Карпатах
 

Стрімка і небезпечна, гірська річка, що тече по східному схилу Карпатських гір, подарує учасникам цього туру неймовірні враження. Саме тут можна відчути скажену енергію і драйв.

Спуск по Чорному Черемошу — це справжнє випробування фізичних сил і духу учасників тижневого екстрим туру.

Тут гарантований неймовірний виплеск адреналіну і ні з чим незрівнянний кайф від боротьби з силами природи. Під час екстремального відпочинку в Карпатах вас чекають круті пороги, зелені гірські схили, високі скелі та чисте повітря.

Програма туру

 

Проживання:

2 ночі — готель на Тернопільській області та 4 ночі — садибі готельного типу в Верховині.

 
У вартість екстрим туру входить:
  • 3-х разове харчування,
  • проживання (доплата за одномісне поселення - 1500 грн)
  • проїзд автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в музеях,
  • вхідні квитки,
  • всі атракції.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур

Альтернативним варіантом цього туру є: Екстрим тур №1: 25.06-1.07, 16-22.07, 30.07-5.08, 13-19.09, 11-18.09 2023

Крім цього туру є більш екскурсійні варіанти турів в Карпати на тиждень, яких є 2 маршрути.

Тур за програмою першого маршруту (перейти за посиланням): В Карпати на тиждень (26 екскурсій) і відбуватиметься: 14-20.05, 4-10.06, 25.06-1.07, 9-15.07, 23-29.07, 6-12.08, 13-19.08, 20-26.08, 3-9.09, 24-30.09, 8-14.10 2023

Тур за програмою другого маршруту: Ексклюзивні Карпати на тиждень і відбуватиметься: 16-22.07, 30.07-5.08, 20-26.08 2023

Скорочений варіант тижневого туру, який триває 5 днів: Канікули в Карпатах: 21-25.09, 5-9.10, 19-23.10, 2-6.11, 16-20.11, 30.11-4.12