Новорічна казка в Польщі

Варшава, Велічка, Краків, Закопане

Замовити тур
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

 


Новий рік в Польщі

1 день (п’ятниця): виїзд зі Львова

2 день (субота): Варшава (оглядова екскурсія по Старій і Новій Варшаві: Королівська Траса – Краківське передмістя, Новий Світ, Уяздовські Алеї, Палацово-парковий комплекс Королівські Лазєнки).

3 день (неділя): екскурсія в Велічку (соляна шахта). – Екскурсія по Кракову. – Приготування до Нового року. – Святкування Нового року у ресторані готелю.

4 день (понеділок): Аквапарк (або ковзанка). – Вільний час по Кракову.

5 день (вівторок): Відвідування відкритого комплексу Антолувки. – Підняття у вагончику на найбільшу гору в Закопане “Каспровий верх”. – Вільний час у центрі Закопаного.


Варшава. Оглядова екскурсія по Старій і Новій Варшаві. Культурно-історичну цінність мають вулиці, які утворюють Королівську Трасу – Краківське передмістя, Новий Світ, Уяздовські Алеї. На Алеях міститься палацово-парковий комплекс Королівські Лазєнки, що належать до найкрасивіших у Європі.
Краків
 
Екскурсія в
Велічку
– знаменитій соляній шахті, що внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Це єдиний у світі об’єкт, який працював безперестанку від середньовіччя до наших днів. Місце цікаве тим, що все зроблено з солі: унікальні храми, скульптури, гроти, маленькі каплички, великі зали, статуетки, фрески, люстри – ціле підземне містечко.
Закопане

Оглядова екскурсія по Кракову. Місто – дивне, прекрасне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами. У ньому потрібно зупинитись для того, щоб від Барабакану пройтися по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс – Яггелонський університет – один із найдавніших навчальних закладів Європи, Сукенніци – торговельні ряди, повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел-базиліка, у якому є унікальний дерев’яний готичний вівтар.

Краків фото

Екскурсія на Вавельський пагорб. Відвідаєте королівський замок (Х–ХIII ст.), який поєднує архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найцінніших експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта із знаменитим 11-тонним дзвоном “Зігмунт”, який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один із найпошанованіших храмів Польщі – собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі, у якому коронували польських королів, а сьогодні тут зберігаються цінні пам’ятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Краків тур

Аквапарк у Кракові – один із найбільших в Європі, з озоновою термальною водою, 8 американських гірок, фонтани, гідромасаж, 8 джакузі. Або ковзанка.

Закопане – найбільш високогірне місто Польщі. Відвідування відкритого комплексу Антолувки – комплекс з відкритим басейном із термальною водою (температура + 37 градусів), водоспадом, американською гіркою та багато іншого. Підняття у вагончику на найвищу гору в Закопаному “Каспровий верх” – це найбагатолюдніша, найвідоміша і найкраща гора для гірськолижників в Польщі. Ви оглянете всю красу гір із висоти пташиного польоту, а для шанувальників вина – найкраще гаряче вино. Ви маєте можливість прогулятись центральною вулицею Закопаного – Крупувкою – найбільш представницька вулиця міста, а також одна із п’яти найвідоміших вулиць у Польщі. Це пряма вулиця із багатьма крамницями, ресторанами, готелями, які приваблюють туристів цілий рік. Вулиця постійно кипить життям. Тільки тут Ви зможете по-справжньому вдихнути аромат страв закопанської кухні і грилю... І все готують на Ваших очах, у Вашій присутності...

Закопане лижі

Вартість туру:

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки, новорічна програма.

Вартість вхідних квитків:

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в п’ятницю о 21.00.

Приїзд до Львова: в середу орієнтовно о 20.00


Тур відбувся

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Тур до Львова для школярів (1 день)