тури на Волинь
Ціна 2000 грн

 

 
Намисто Волині – це мандрівка, сплетена з історичних фактів, колоритних легенд та містичних розповідей. Це унікальні музеї, ексклюзивні експонати, непорушні фортеці та оригінальні храми. Це монастирі та костели, незвичайні вулички та давні вали. Збираючи кожну намистину під час туру на Волинь, ми зануримося в життя Волині й закохаємося у цей край назавжди.
Замовити тур
 

Тур Намисто Волині

1 день

  • Львів (виїзд з залізничного вокзалу)
  • Володимир-Волинський (місто)
  • Зимне (монастир)
  • Колодяжне (музей Лесі Українки).
 

2 день

  • Луцьк (історико-культурний заповідник)
  • Луцький замок (підземелля)
  • Будинок з химерами
  • Тунель кохання
  • Дубно
  • Тараканівський форт
 
  

Володимир-Волинський

Володимир-Волинський Волинь
Володимир-Волинський – одне з найстаріших міст України, яке зуміло зберегти унікальні пам’ятки з кожної зі своїх епох. Тут є храми часів Київської Русі, є монастирський комплекс, родом з епохи Литовського правління, є не один польський костел, будівлі міжвоєнного періоду і періоду Другої Світової війни, є споруди з часів владарювання Російської імперії. Майже кожен фундамент у місті був свідком історичних подій. І досі Володимир-Волинський очікує реконструкції свого найдавнішого куточка – стародавнього городища.

Зимне

село Зимне
Село Зимне зовсім невелике, але при цьому достатньо відоме в Україні. Бо саме тут розташований історичний Свято-Успенський святогірський ставропігійний жіночий монастир. Його ще у 1001 році збудував князь Володимир Великий. Це величний комплекс, який є чинним, на території якого служать монахині й де проводяться літургії. За часи незалежної України тут побували усі Президенти України.

Музей-садиба Лесі Українки

село Колодяжне
Музей поетеси Лесі Українки розташований у так званому «білому» будинку, який був побудований спеціально для неї, та в «сірому» - тобто батьківському домі. Сучасні будівлі – це уже реконструкція, адже під час Другої Світової війни вони були зруйновані. У стінах музею зберігається унікальна експозиція, яка через документи, світлини та листи розповідає про долю та творчий шлях поетеси. Найцікавішими речами, які приваблюють увагу туристів є сорочка, оздоблена Оленою Пчілкою; рояль, виготовлений ще у 1860 році, який працює й досі; а також особисті речі Лесі Українки, такі як корсет, намисто, скринька для прикрас.
Довкола садиби – мальовнича природа та красивий ставок.

Луцьк

відео про Замок Любарта
Це місто, перша згадка про яке датується далеким 1085 роком. Відтак, засноване було набагато раніше цієї дати. Тому й називають Луцьк одним із найдавніших в Україні свідком історії. До сьогодні тут збереглися унікальні храми та синагоги, вартий уваги замок Любарта та Музей дзвонів. Саме в Луцьку діє єдиний у Західному регіоні України військовий музей. І саме тут є унікальна Галерея 4/8 – галерея стріт-арту. Луцьк надзвичайно цікаве та різнопланове місто, тому кожен зможе знайти на його вулицях щось особливе для себе.

Історико-культурний заповідник "Старий Луцьк" і підземелля

Екскурсія по підземеллю Луцького замку
 
Луцький замок та його підземелля – чи не найбільша принада Луцька, яка вабить туристів з усієї України та не тільки. Для відвідування тут відкриті безпосередньо замок, унікальний музей книги, музей дзвонів – єдиний в Україні. Також можна піднятися на оглядовий майданчик на В'їзній вежі чи помандрувати комплексом підземель під костелом Петра і Павла, яким уже понад 400 років.

Тунель кохання

відео про Тунель кохання
Цей тунель навіть не зовсім тунель. Скоріше, арка із величних дерев, у якій грає світло та тінь і створюється особлива атмосфера. Довкола цього місця у Клевані витають чимало історій та легенд. Згідно з однією із них автором Тунелю є закоханий чоловік, який вирішив прокласти залізницю між своїм домом та домом дами свого серця. І природа «пішла йому назустріч». Тут і справді дуже романтично та атмосферно. Сюди приїжджають молодята на фотосесії, тут роблять пропозиції руки та серця, тут гуляють, закохуються і святкують річниці весіль.

Дубенський замок

відео про Дубенський замок
Замок із характерними рисами середньовічного, який донині вражає своєю могутністю та величчю. Це украплення, яке не змогли завоювати жодного разу за усю його історію. Це фортеця, яка розповідає легенду про сміливу князівну, що самотужки відбила напад татарського війська. Це архітектурна пам’ятка, яка залишає незабутні враження та розповідає героїчні історії з минулого міста, району, України.

Тараканівський форт

 
Якщо ви боїтеся духів та примар, вам може бути тут моторошно. Якщо ви вірите у перевтілення душ та помсту ображений померлих, вам тут точно буде лячно. І навіть якщо ви вважаєте усе це вигадками, в Тараканівському форті можете засумніватися у власних переконаннях. Це одне із наймістичніших місць в Україні, де поховано чимало вояків, де катували людей, куди донині бояться ходити місцеві мешканці. А ми ризикнемо, правда ж?

У вартість туру по Волині ВХОДИТЬ:

  • проїзд автобусом;
  • проживання;
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру по Волині НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках:
        Музей-садиба Лесі Українки: дорослий – 10 грн, дитячий – 5 грн
        Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 20 грн/особа;
        Дубненський замок: загальний, пенсійний – 100 грн, студентський, учнівський – 60 грн;
        Луцький замок: загальний, пенсійний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 20 грн/особа;
        Музей волинської ікони: загальний, пенсійний – 40 грн/особа, студентський, учнівський – 20 грн/особа;
        Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки: загальний, пенсійний – 60 грн, студентський, учнівський – 30 грн
 

Замовити тур

Наші популярні тури:

Тунель Кохання та Тараканівський Форт

ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ

Тур поїздка в Карпати на тиждень