Ціна 395 грн

Щодня (для груп)

 
Вишнівець (палац Вишневецьких), Збараж (палац Вишневецьких, костел Святого Антонія), Тернопіль (місто, прогулянка на катері).
Замовити тур
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур навколо Тернополя за 2 дні

  Вишнівець Збаражський замок Тернопіль відпочинок

  Вишнівець

  Вишнівець з його романтичним палацом, який називають “маленьким Версалем”, розкинувся у мальовничій місцевості у верхів’ї річки Горинь. Це містечко волею долі стало відомим далеко за своїми межами пам’ятками давньої старовини, багатою історією на події та імена визначних людей. Родове гніздо знатних князів Вишневецьких та графів Мнішків не раз служило місцем ділових зустрічей європейських монархів. У палаці діє історичний музей.

  Збараж

  Збараж – місто з наймогутнішою фортецею на Поділлі. Власне тут 30 червня 1649 р. відбулась одна з найвідоміших в історії битв козаків Богдана Хмельницького проти польського війська, яким керував Ярема Вишневецький. А тепер у ренесансному замковому палаці та казематах організовано виставкові зали з давнім іконописом, культовою та народною скульптурою, зброєю. Для огляду доступні також великі підземелля замку.

  Тернопіль

  Старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Христового (1602) та Катедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749). До наших днів зберігся також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути, прогулюючись на катері по Тернопільському ставу. Поціновувачів української кухні гостинно запрошує етнографічний ресторан-музей “Старий млин”, який є однією з візиток Тернополя.
   

  У вартість входить:

  проїзд автобусом;

  супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  харчування;

  вхідні квитки в музеях і замках;

   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ

  Печери Тернопільщини

  ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА ТА ОЗЕРО СВЯТОЇ АННИ