Під групове замовлення

 
Почаїв (Собор Успіння Пресвятої Богородиці), Кременець (Замкова гора), Вишнівець (палац Вишневецьких), Збараж (палац Вишневецьких, костел Святого Антонія), Тернопіль (замок, прогулянка на катері).
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур навколо Тернополя за 2 дні

  Почаїв Тернопільщина Гора Кременець Бучач

  Почаїв

  Відома в усьому православному світі Свято-Успенська Почаївська лавра підноситься над Кременецькими горами та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771–1783), Собор Святої Трійці (1906–1912) та 64-метрова дзвіниця (1861–1871), на якій є дзвін вагою 11,5 тонн. З усього світу приїжджають паломники в Почаїв, щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.

  Кременець

  Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас природні та історичні пам’ятки. Над містом височіє Замкова гора (397 м) з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731–1753), завдяки якому Кременець заслужено вважали “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII–XVIII ст.). У Кременці є чудовий музей великого польського поета Юліуша Словацького, який тут народився і провів свої дитячі роки.

  Вишнівець

  Вишнівець з його романтичним палацом, який називають “маленьким Версалем”, розкинувся у мальовничій місцевості у верхів’ї річки Горинь. Це містечко волею долі стало відомим далеко за своїми межами пам’ятками давньої старовини, багатою історією на події та імена визначних людей. Родове гніздо знатних князів Вишневецьких та графів Мнішків не раз служило місцем ділових зустрічей європейських монархів. У палаці діє історичний музей.
  Вишнівець Збаражський замок Тернопіль відпочинок

  Збараж

  Збараж – місто з наймогутнішою фортецею на Поділлі. Власне тут 30 червня 1649 р. відбулась одна з найвідоміших в історії битв козаків Богдана Хмельницького проти польського війська, яким керував Ярема Вишневецький. А тепер у ренесансному замковому палаці та казематах організовано виставкові зали з давнім іконописом, культовою та народною скульптурою, зброєю. Для огляду доступні також великі підземелля замку.

  Тернопіль

  Старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Христового (1602) та Катедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749). До наших днів зберігся також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути, прогулюючись на катері по Тернопільському ставу. Поціновувачів української кухні гостинно запрошує етнографічний ресторан-музей “Старий млин”, який є однією з візиток Тернополя.
   
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках;

  Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") о 8:00.

  Приїзд до Львова: орієнтовно о 22:30.

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Тижневий екстрим - тур

  Тур до Львова на 3 дні