ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Ціна 650 грн

24.03, 7.04, 21.04, 19.05

 

Побувати у замку, який був свідком перемоги козацького війська під проводом Богдана Хмельницького. Потрапити у стіни фортеці, яку називають «маленьким Версалем». Побачити унікальний замок під час прогулянки на катері посеред багатолюдного міста. Усе це і набагато більше ми вам обіцяємо показати та втілити в життя під час нашої подорожі.

Замовити тур
 
 

Для групи до 7-8 осіб індивідуальне обслуговування туру по замках Тернопільщини:

  • українською - 5500 грн/група
  • російською - 6000 грн/група
  • англійською, польською, німецькою та іншими мовами - 7500 грн/група
 

Мандрівка Тернопільщиною із присмаком козацьких перемог

Вишнівець

Вишнівець

Це містечко називають перлиною Тернопільщини. Воно розташоване у мальовничій місцевості. Зовсім поряд з річкою Горинь. І є нічим іншим аніж колишнім помешканням княжої родини.

Саме тут знаходиться колись один із найбільших замків України – Вишнівецький. У його стінах підписували важливі міжнародні угоди. Тут закохувалися і зраджували знатні люди. Тут плелися інтриги.

А тому стіни Вишнівецького палацу можуть розповісти не одну цікаву історію. Або ж шокувати не одною захопливою легендою. Чи вразити своєю елегантною архітектурою, за що палац навіть порівнюють з «маленьким Версалем».

Сьогодні у замку діє стаціонарна музейна експозиція. Тут можна побачити предмети трипільської культури, а також колекції зброї, картин та предметів побуту князів і князівен.

Екскурсія в Збараж

Збаражський замок

Збараж – дуже цікаве історичне місто. Тут завше затишно і панує особлива атмосфера. Здається, ніби ти потрапив у дірку в часі та опинився у минулому. Місто оберігає дороги, викладені бруківкою, та пам’ятки, які можуть розказати дуже багато.

Серед найцікавіших свідків минулого – Збаразький замок. Колись укріплення цієї фортифікаційної споруди, зведеної у 1620-1631 роках, займали 16 гектарів. Проте після козацьких воєн, пожежі та війни будівля дуже постраждала.

Відновлення пам’ятки – справа сьогодення. А поки що в стінах фортеці діє музейна виставка. Вона розповідає про козацьку перемогу під стінами Збаража, про знімання тут фільму «Вогнем і мечем», а також про багато інших історичних подій, пов’язаних з місцевістю.

Ще одна цікава споруда у Збаражі — Костел святого Антонія. Це бернардинський комплекс, який був зведений на болотистому ґрунті у 1635 році. Переживши й війну, і пожежу, сьогодні храм є пам’яткою архітектури загальнодержавного значення.

В інтер’єрі костелу частково збереглися унікальні фрески Станіслава Строїнського — художника XVIII ст. Також тут працював відомий різьбяр Антон Осінський, який створив неповторні вівтарі та дерев’яні скульптури. Над відновленням та реставрацією будівлі працюють і нині.

Екскурсія в Тернопіль

Тернопіль відпочинок

Нарешті, ми потрапимо у дуже особливе місто. Тернопіль вміє у себе закохувати з першого погляду. Ми пізнаємо місто зсередини – під час прогулянки на катері, під час відвідин етнографічного ресторану-музею “Старий млин”, під час екскурсії.

Тут ми побачимо і Тернопільський замок, і унікальну оборонну церкву Воздвиження XVII ст., і колишній Домініканський костел.

Місто вабить туристів своєю мальовничістю. Тут посеред забудов простягається величезний став, посеред якого є романтичний острівець Закоханих.

У Тернополі є один із найколоритніших парків «Топільче» з козацьким осередком та зоокуточком.

В місті навдивовижу гарний і атмосферний театральний майдан.

А також чарівний парк Національного відродження з величезним колесом огляду.

Кожен, хто потрапляє у Тернопіль, їде звідси сповненим емоцій та вражень.

У вартість туру в Тернопіль ВХОДИТЬ:

  • проїзд автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру в Тернопіль НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках;
 

Замовити тур

Наші популярні тури:

ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ

Печери Тернопільщини

ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА ТА ОЗЕРО СВЯТОЇ АННИ