ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Ціна 395 грн

Щодня (для груп)

 

Побувати у замку, який був свідком перемоги козацького війська під проводом Богдана Хмельницького. Потрапити у стіни фортеці, яку називають «маленьким Версалем». Побачити унікальний замок під час прогулянки на катері посеред багатолюдного міста. Усе це і набагато більше ми вам обіцяємо показати та втілити в життя під час нашої подорожі.

Замовити тур
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Мандрівка Тернопільщиною із присмаком козацьких перемог

  Вишнівець Збаражський замок Тернопіль відпочинок

  Вишнівець

  Це містечко називають перлиною Тернопільщини. Воно розташоване у мальовничій місцевості. Зовсім поряд з річкою Горинь. І є нічим іншим аніж колишнім помешканням княжої родини.

  Саме тут знаходиться колись один із найбільших замків України – Вишнівецький. У його стінах підписували важливі міжнародні угоди. Тут закохувалися і зраджували знатні люди. Тут плелися інтриги.

  А тому стіни Вишнівецького палацу можуть розповісти не одну цікаву історію. Або ж шокувати не одною захопливою легендою. Чи вразити своєю елегантною архітектурою, за що палац навіть порівнюють з «маленьким Версалем».

  Сьогодні у замку діє стаціонарна музейна експозиція. Тут можна побачити предмети трипільської культури, а також колекції зброї, картин та предметів побуту князів і князівн.

  Екскурсія в Збараж

  Збараж – дуже цікаве історичне місто. Тут завше затишно і панує особлива атмосфера. Здається, ніби ти потрапив у дірку в часі та опинився у минулому. Місто оберігає дороги, викладені бруківкою, та пам’ятки, які можуть розказати дуже багато.

  Серед найцікавіших свідків минулого – Збаразький замок. Колись укріплення цієї фортифікаційної споруди, зведеної у 1620-1631 роках, займали 16 гектарів. Проте після козацьких воєн, пожежі та війни будівля дуже постраждала.

  Відновлення пам’ятки – справа сьогодення. А поки що в стінах фортеці діє музейна виставка. Вона розповідає про козацьку перемогу під стінами Збаража, про зйомки тут фільму «Вогнем і мечем», а також про багато інших історичних подій, пов’язаних з місцевістю.

  Ще одна цікава споруда у Збаражі - Костел святого Антонія. Це бернардинський комплекс, який був зведений на болотистому ґрунті у 1635 році. Переживши і війну, і пожежу, сьогодні храм є пам’яткою архітектури загальнодержавного значення.

  В інтер’єрі костелу частково збереглися унікальні фрески Станіслава Строїнського - художника XVIII ст. Також тут працював відомий різьбяр Антон Осінський, який створив неповторні вівтарі та дерев’яні скульптури. Над відновленням та реставрацією будівлі працюють і нині.

  Екскурсія в Тернопіль

  Нарешті, ми потрапимо у дуже особливе місто. Тернопіль вміє у себе закохувати з першого погляду. Ми пізнаємо місто зсередини – під час прогулянки на катері, під час відвідин етнографічного ресторану-музею “Старий млин”, під час екскурсії.

  Тут ми побачимо і Тернопільський замок, і унікальну оборонну церкву Воздвиження XVII ст., і колишній Домініканський костел.

  Місто вабить туристів своєю мальовничістю. Тут посеред забудов простягається величезний став, посеред якого є романтичний острівець Закоханих.

  У Тернополі є один із найколоритніших парків «Топільче» з козацьким осередком та зоокуточком.

  В місті навдивовижу гарний і атмосферний театральний майдан.

  А також чарівний парк Національного відродження з величезним колесом огляду.

  Кожен, хто потрапляє у Тернопіль, їде звідси сповненим емоцій та вражень.

  У вартість туру в Тернопіль ВХОДИТЬ:

  • проїзд автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру в Тернопіль НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках;
   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ

  Печери Тернопільщини

  ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА ТА ОЗЕРО СВЯТОЇ АННИ