тури в почаївську лавру
Ціна 600 грн

Щодня

 

Кожен з нас, незалежно від віку, хоче вірити у диво. Іноді для цього достатньо просто вирушити туди, де це диво можна побачити на власні очі. І це Почаїв. Саме тут на схилах розкинувся розкішний монастирський комплекс з унікальними святинями та чудотворною іконою. І саме тут б’є з-під землі цілюще джерело, в силі якого переконалися уже сотні людей.

Замовити тур
 
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур до Почаєва: монастирський комплекс та цілюще джерело

  Свято-Успенська Лавра

  Свято-Успенська Лавра – одна з найбільших православних святинь в Україні. Це комплекс, який складається із резиденції архієпископа, дзвіниці, келій та 16 церков.

  Усі установи складають гармонійний архітектурний ансамбль, який красиво доповнюється мальовничим ландшафтом. Також тут є вежі та стіни – оборонні споруди XVII століття.

  Центральне місце Лаври належить Успенському собору 1771- 1783 років. Також у монастирі є 13 дзвонів, серед яких найбільший звучить аж на 10 кілометрів. А серед найцінніших святинь:

  чудотворна iкона Матерi Божої, коронована одним з пап римських;

  вiдбиток ступнi Божої Матерi. За переказами, монастир тут заклали монахи у XIII ст., після чого перед ним з’явилася Божа Мати і залишила свій відбиток на одній із келій.

  мощi преосвященного Йова – знаходяться у печері на території Лаври.

  Уваги заслуговують і центральний собор, і усі інші приміщення комплексу. Так, дзвіниця Свято-Успенської Лаври має висоту 65 метрів і вважається третьою в Україні за висотою.

  Цікавим для огляду є також Троїцький собор. І усе, куди може ступити нога допитливого туриста.

  Скит Праведної Анни

  А за 30 км від Почаївської лаври розташоване інше диво – джерело Святої Праведної Анни. Це гідрологічна пам’ятка природи, до якої щороку приїжджають тисячі прочан.

  Саме джерело є частиною Скиту святої праведної Анни Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря.

  Колись на місці джерела була церква. Але вона в одну мить просто пішла під землю. Але багато років по тому на місці, де колись стояв храм, діти знайшли ікону Святої Праведної Анни.

  Селяни одразу ж перенесли ікону до місцевої церкви. Але на ранок знайшли її на тому ж місці, де напередодні знайшли. Усі наступні спроби перенести святиню закінчувалися однаково – ікона поверталася на місце, де колись був храм. Відтак, люди збудували тут капличку.

  А невдовзі у цьому місці з-під землі забило джерело.

  Сьогодні це місце облаштоване максимально комфортно для людей, які бажають зануритися у воду джерела. Вважається, що вона зцілює і допомагає при безплідді. Одні вірять у те, що це просто диво.

  Інші підтверджують корисність води фактами: свого часу в ній виявили високу концентрацію срібла і кременю.

  У вартість туру в Почаївську Лавру ВХОДИТЬ:

  • проїзд автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру в Почаївську Лавру НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках.
   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Тур до Львова на 3 дні