Печера Оптимістична
Ціна 650 грн

Щодня (для груп)

 
Як часто Ви буваєте в карстових печерах? Якщо не часто, то запрошуємо побувати за один день в трьох печерах: Печера Млинки, Вертеба ("Наддністрянська Помпея"), Монастирок (печера Язичницька).
Замовити тур
 
 

Для групи до 7-8 осіб індивідуальне обслуговування туру в печери Тернопільщини:

  • українською - 5500 грн/група
  • російською - 6000 грн/група
  • англійською, польською, німецькою та іншими мовами - 7500 грн/група
 

Тур печерами Тернопільщини

Печера Млинки

відео про похід до печери Млинки
Це одна з найгарніших печер України, вона складається з 16 різноманітних районів, загальна довжина її лабіринту становить понад 30 кілометрів. Через величезне різноманіття та різнобарв’я спелеологи назвали її "спелеологічною хрестоматією". Печера сподобається Вам великими кристалами та сталактитами – "кам’яними хвилями", її стіни покриті красивими білосніжними, сірими й коричневими кристалами. Запрошуємо Вас відвідати це підземне казкове царство!

Печера Вертеба

"Наддністрянська Помпея", саме так називають цю печеру, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох Вертеба не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній завжди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт "Кам’яна Соломка", його стеля вкрита густими заростями сталактитів, завдовжки 10–12 см.
Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

Печера Язичницька (Монастирок)

Язичницька печера
У мальовничій долині річки Серет розташований давньослов’янський печерний храм "Святиня Язичницька" (IX ст.), що є природнім гротом довжиною 28 метрів. Поряд із печерою розташований язичницький жертовний камінь, котрий ще називають "каменем Довбуша" та руїни старого василіанського монастиря (1600). Мальовничі пейзажі та цікавий печерний комплекс назавжди запам’ятаються Вам і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

У вартість входить:

проїзд автобусом;

супровід гіда-екскурсовода.

У вартість не входить:

харчування;

вхідні квитки в музеях і замках;

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень